امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست همکاری در بازی MMORPG با موتور HeroEngine
Sad 
سلام
نقل‌قول: آپدیت :
من تصمیم گرفتم به طور جدی تری این ایده رو دنبال کنم.. از این رو دارم سعی می کنم منابع مالی خاصی رو پیدا کنم که بتونم برای کسانی که در هر زمینه ای کمک می کنن مبلغی توافقی رو پرداخت کنم...

پس ، لطفا اگر در زمینه های زیر توانایی دارید برای توافق سر هزینه پیام بدید

1 - مدل سازی 3 بعدی به همراه UV مناسب
2 - Rig کننده مدل های مورد نیاز
3 - ایجاد Texture بر اساس UV
4 - ایجاد انیمیشن با استفاده از Rig های آماده شده.

من مدتی هست که یک لایسنس از HeroEngine دارم و همانطور که می دونین مخصوص بازی های MMORPG هست.. البته در حال حاضر از لحاظ Post Proccessing و Depth در Shader ها قوی نیست، هرچند از سمت تیم HeroEngine قول داده شده که بزودی آپدیت های زیادی تو این زمینه دارن ، ولی با این وجود پشتیبانیش برای MMORPG و گرافیک بسیار بهتر از حداقل LINEAGE 2 ( اگر دیده باشیدش ) داره ... و به طور کلی بنظرم کاملا کافی هست برای اینکه یه گیم آدم باهاش درست کنه...

از لحاظ برنامه نویسی من با سالیان سال تجربه در برنامه نویسی های مختلف حتی برنامه نویسی وب سایت و اینا بسیار راحت هستم با Engine و می تونم همه سیستم های مورد نظرم رو ایجاد کنم ...

از لحاظ گیم پلی و داستان بازی که اگر کسی Fallout 2 رو بازی کرده باشه ، تو اون سبک هست ، یعنی ابتدا همه کاراکتر ها بسیار ابتدایی و چوب و چماغ دار هستن و در انتها میرسن به تکنولوِژی های زیاد و البته تا حدود کمی روند World of warcraft رو داره ولی خیلی کم و مهمترین نکته ای که داره اینه که حداکثر لول هم قرار نیست کسی داشته باشه و....
زیاد راجع به داستان فعلا نمی نویسم

اما ، در نهایت میرسم به اینجا که متاسفانه در مدل سای ، گرافیک یا Concept ، ساخت و طراحی World و چینش مدل ها در World کاملا عاجز هستم ! سعی کردم با Maya یه کارهایی بکنم اما متاسفانه این مقوله رو باید باور کنم که از من بر نمی یاد... اینه که نیاز به کمک دارم ...

در حال حاظر هیچ پولی برای اینکه بتونم پرداخت کنم ندارم ، لذا بدنبال علاقمندانی هستم که مثل من آرزوی گیم سازی دارن ، اما انشاالله اگر به جایی برسه... 100% هزینه های که شده رو پرداخت می کنم ...
البته اینرو بگم که یه برنامه هایی دارم در صورتی که به یه جایی برسه تو وب سایت Kickstarter سعی کنم پول تهیه کنم ، هرچند کلا رویا هست ، اما حتی 1% هم شانس باشه ، میشه شروع خوبی برای درآمد باشه... و شاید بشه بخشی از زحمتاتون رو جبران کنم..
البته رو این مورد فعلا هیچ حسابی نمیشه کرد فقط خواستم بگم که امکنش رو دارم که اونجا پروژه تعریف کنم.

نیازمندم به :
  • مدل ساز کاراکتر و NPC یا جانداران غیر بازیکن
  • مدل ساز ساختمان ها ، خونه ها شهر ها
  • مدل ساز آیتم و لباس ها ، اسلحه ها و ...
  • مدل ساز گل و گیاه ! درخت و منظره های بازی
  • Texture ساز و UV ساز و...
  • Rig کننده مدل ها
  • Animator برای ایجاد Animationهای مدلها

ضمنا هم با 3dMax هم با Maya می تونید کار کنید.. برای درخت و گل و گیاه از طریق HeroEngine لایسنس SpeedTree رو هم دارم ، ....
آهان راستی ، من خود فایل آماده شده رو لازم دارم نه خروجی Object یا هرچی ..

دیگه نمی دونم ، من معمولا تو انجام کاری عاجز نیستم و حتی اگر هیچ کس کمک نده خودم انجام میدم ، اما واقعا این یه مورد چیزی هست که من از پسش بر نمیام و تنها راهم برای اینکه به آرزوم برسم اینه که شانس بیارم و تعدادی علاقمند پیدا کنم ( هرچند می دونم تقریبا بعید هست ) اما به امید همکاری خوب.

خوشبختانه تا الان یه دوست خوب مدل ساز که بیشتر آیتم ها و اسلحه رو مدلسازی و Texture می کنه علاقمندیشو برام ارسال کرده و تصمیم داره به من کمک کنه ، که این خیلی منو خوشحال کرده و نشون میده حتی 1% امید هم [تصویر:  smile.gif] هنوز امید هست...
قرار هست یه نمونه اسلحه سرد برام بفرسته ، من بعد از دریافت درون Engine ازش Screenshot میگیرم و اینجا نمایش میدم

موفق باشید و اینا
فرید

سلام ، گفتم شاید بد نباشه که یه چندتا Screenshot از منظره ای که درست کردم ببینید ، شاید کمک کنه که بیشتر بدونید راجع به Engine ، ...

البته ، همه مدلها و Texture هایی که می بینید مال خود HeroEngine هست که با لایسنس در اختیارم قرار دادن و طراحی هاش حدودا مال 3 سال پیش هست ... مطمئنا اگر روی مدلها و کاراکتر و گل و گیاه کار بشه گرافیک بهتر از این میشه داشت اما به هر حال خواستم با شما Share کرده باشم.

امیدوارم قوانینی رو زیر پا نگذاشته باشم با ارسال این تصاویر
[تصویر:  1.jpg]
[تصویر:  2.jpg]
[تصویر:  3.jpg]
[تصویر:  4.jpg]

پاسخ
خیلی عالیه حیف که برنامه نویسی بلد نیستم وگرنه کمک میکردم بهتون.تبریک میگم دارید خوب کار میکنید ادامه بدید[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  406801404337575825_V-84-1280.jpg]

پاسخ
ممنون از نظر خوبت ، البته مدلهایی که الان نشون دادم مال خود Engine هست... من فقط چیدمشون ، فضا سازی کردم ، شب و روز رو طراحی کردم و دریاچه رو تنظیم و ایجاد کردم
راستش اگر مدلسازی ، Rigg ، انیمیشن یا Texturing بلد باشین دقیقا چیزی هست که می تونیم با هم کار کنیم ، فعلا در این بخش کاملا نیاز به کمک هست.

موفق باشید
فرید

خوب همونطور که گفته بودم این دوست عزیز یه تبر برام فرستاد و وارد Engine کردم ... البته روی Diffuse Map اصلا کار نشده و برای نمونه هستش ..

[تصویر:  axe.jpg]
[تصویر:  axe1.jpg]
پاسخ
(03-01-2014, 07:34 PM)'fered' نوشته است: ممنون از نظر خوبت ، البته مدلهایی که الان نشون دادم مال خود Engine هست... من فقط چیدمشون ، فضا سازی کردم ، شب و روز رو طراحی کردم و دریاچه رو تنظیم و ایجاد کردم
راستش اگر مدلسازی ، Rigg ، انیمیشن یا Texturing بلد باشین دقیقا چیزی هست که می تونیم با هم کار کنیم ، فعلا در این بخش کاملا نیاز به کمک هست.

موفق باشید
فرید

خوب همونطور که گفته بودم این دوست عزیز یه تبر برام فرستاد و وارد Engine کردم ... البته روی Diffuse Map اصلا کار نشده و برای نمونه هستش ..

[تصویر:  axe.jpg]
[تصویر:  axe1.jpg]

ببخشید منظورتون رو درست متوجه نشدم.یعنی چه چیزهایی باید بلد باشم؟
[تصویر:  406801404337575825_V-84-1280.jpg]

پاسخ
ببینید ، همونطور که می دونی این سبک بازی ها نیاز به گرافیک های دو بعدی و مدلهای سه بعدی داره.. منم متاسفانه همونطور که تو پست اول نوشتم ، در این زمینه ها تحصصی ندارم ، تو همه مسائل مربوط به مدل های 3 بعدی و گرافیک های 2 بعدی کمک می خوام

این موارد که در پست اولمم هم هست به شرح زیره : 
  • مدل ساز ساختمان ها ، خونه ها شهر ها
  • مدل ساز آیتم و لباس ها ، اسلحه ها و ...
  • مدل ساز گل و گیاه ! درخت و منظره های بازی
  • Texture ساز و UV ساز و...
  • Rig کننده مدل ها
  • Animator برای ایجاد Animationهای مدلها

ضمنا هم با 3dMax هم با Maya می تونید کار کنید.. برای درخت و گل و گیاه از طریق HeroEngine لایسنس SpeedTree رو هم دارم ، ....

در مجموع ممنون که علاقمند هستین
موفق باشید
فرید
پاسخ
[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

دوستم  کار با 3d amx رو بلده , فردا مدرسه بهش میگم شاید بتونه کمک کنه

پاسخ
داداش منظورت از سبک بازی یعنی مثل perince of persia shadow and flame اندروید به فرض؟
بازی از دید دو بعدیه اما سه بعدیه؟نه؟
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
به M.reza ممنون ازت ، امیدوارم که بتونه کمک کنه

به ehsan1377 : ن بازی کاملا 3 بعدی هست و کلا هدف پی سی هست به خاطر اینکه این Engine آندروید و IOS رو فعلا پشتیبانی نمی کنه ...
بازی های MMORPG معروف زیاد داریم ، معروف ترینش World of warcraft هست ... شما یه کاراکتر دارید که دوربین معمولا به صورت سوم شخص بالای سر و کمی پشت سر بازیکن حرکت میکنه ،...

موفق باشید
فرید
پاسخ
سلام دوستان
من تصمیم گرفتم به طور جدی تری این ایده رو دنبال کنم.. از این رو دارم سعی می کنم منابع مالی خاصی رو پیدا کنم که بتونم برای کسانی که در هر زمینه ای کمک می کنن مبلغی توافقی رو پرداخت کنم...

پس ، لطفا اگر در زمینه های زیر توانایی دارید برای توافق سر هزینه پیام بدید

1 - مدل سازی 3 بعدی به همراه UV مناسب
2 - Rig کننده مدل های مورد نیاز
3 - ایجاد Texture بر اساس UV
4 - ایجاد انیمیشن با استفاده از Rig های آماده شده.

موفق باشید
فرید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همکاری با تیم TeCube bahramhakimi 0 1,353 07-10-2018, 05:03 PM
آخرین ارسال: bahramhakimi
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,259 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,174 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص) ALAN PAYNE 12 3,998 05-16-2014, 10:57 PM
آخرین ارسال: ahmad19853000
  40 بازی برتر تاریخ بازی های رایانه ای از نگاه IMDb (با ترجمه ی فارسی) Kestrel 22 8,481 08-14-2013, 05:17 PM
آخرین ارسال: alirezam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان