امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایه بازی dayz (تمام موارد) قسمت اول
با سلام به دوستان گیمفای مون امروز راهنمای بازی
[تصویر:  dayz.jpg]
دی زی
 رو میزاریم خوب بریم سر اصل مطلب
خوب اول از غذا خوردن شروع میکنیم
(این مطلب کلا به صورت نکته ای هست)
1-اگر نیاز به غذا شدید نیست و فقط غذا شما دمیج هست نخورید
2-اگر نیاز شدید به غذا دارید اول سعی کنید زمین رو بکنید و کرم در بیارد و بخورید اگه نتونستید و غذا دمیج دار دارید همشو نخورید وفقط یکم رو بخورید و گرنه مسموم میشید
3-همه جا تقریبا درخت سیب هست سعی کنید همیشه میوه بخورید
4-سعی کنید گوشت خام نخورید گرچه اگه هم بخورید اتقاق خیلی بدی نمیوفته
5-آب کثیف نخورید
6-اگر شدید تشنه بودید بودید اگه سیب هست سیب بخورید اگه فقط آب کثیف هست فقط یه قلوب بخورید
7-اگه مریضید اصلا غذا نخورید فقط میوه و آب تمیز و کمپوت سالم
8-ترتیب سالم بودن غذا پیورن (صد در صد غلت نوشتم اسمشو دقیق یادم نی) بعد وورن  بعد از این میشه دمیج که هیچ وقت ریسک نکنید و الکی چیزی که دمیج هست رو نخورید
9-گوشت پخته بدرد فقط سرور های می خوره که هوا رو سرد تنظیم کردن برای هوای گرم هیچ فرقی نمی کنه
10- هیچ غذای در فروشگاها نمونده (کم پیش میاد چیزی باشه اگه باشه هم خیلی هست و شما اگه گیرش بیارید واقعا خشانس هستید)
11-در کمپوت هارو تقریبا با هر وسیله ای میشه باز کرد چاقو دیلم.... پس اگه کمپوت سالم دارید و نمی تونید درش رو باز کنید دور نندازیدش
12- اگر غدا رو زمین دید اصلا برش ندارید چون تله هست و باعث درده سر میشه
13-اخرین و مهم ترین مورد این قسمت هیچ وقت ریسک نکنید(ریسک کردن=مرگ شما)
تا قسمت بعدی بدرود
پاسخ
میشه بیشتر در مورد این بازی توضیح بدی؟
مولتیش چطوره؟ سرور ایرانی داره؟
[تصویر:  2pteqp02pab2bdodgq.jpg]
Dreams
Only On PlayStation
Coming Soon...
پاسخ
(08-26-2016, 05:06 PM)Vikings نوشته است: میشه بیشتر در مورد این بازی توضیح بدی؟

این بازی بیشتر به سلیقه ربت داره ولی کلا اگه از سریال والکینگ دد خوشتون اومده حتمی از اینم خوشتون میاد کلا مثل سریال وال کینگ دد هست غیر از زامبیاش چون سریع ترن و باهوش تر و اینکه سبک بقا هست و سرور ایرانی نه ولی سرور عالی با پینگ خوب هست گیم پلیش هم مثل زندگی واقعی فقط دست شوی نمیری S0 (2) واینک بگم این بازی هنوز کامل نیست ونسخه الفا هست و هر چند ماه یک بار یه اپدیت 200 مگی یا 500 مگی واسش میاد مپ خیلی بزرگیم داره خلاصه بگم والکینگ دد
پاسخ
(08-26-2016, 05:11 PM)Hitler.16 نوشته است:

این بازی بیشتر به سلیقه ربت داره ولی کلا اگه از سریال والکینگ دد خوشتون اومده حتمی از اینم خوشتون میاد کلا مثل سریال وال کینگ دد هست غیر از زامبیاش چون سریع ترن و باهوش تر و اینکه سبک بقا هست و سرور ایرانی نه ولی سرور عالی با پینگ خوب هست گیم پلیش هم مثل زندگی واقعی فقط دست شوی نمیری S0 (2) واینک بگم این بازی هنوز کامل نیست ونسخه الفا هست و هر چند ماه یک بار یه اپدیت 200 مگی یا 500 مگی واسش میاد مپ خیلی بزرگیم داره خلاصه بگم والکینگ دد

پس خیلی خوبه، ولی تعداد ایرانیا چقدره؟ انگلیسی باید بلد باشم؟
Dreams
Only On PlayStation
Coming Soon...
پاسخ
(08-26-2016, 05:14 PM)Vikings نوشته است:
(08-26-2016, 05:11 PM)Hitler.16 نوشته است:

پس خیلی خوبه، ولی تعداد ایرانیا چقدره؟ انگلیسی باید بلد باشم؟

انگلیسی دستو پا شکسته هم بلد باشی بسه مثلا بگی به من شلیک نکنید یا اینکه بر گردید چیزای ساده ایرانی یه امار گرفتم کمتر از هزار
پاسخ
سلام داداش 
من نسخه 4.9 بازی رو دارم . چطور میتونم انلاین بازی کنم ؟
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
(08-26-2016, 11:37 PM)Amir Hidden نوشته است: سلام داداش 
من نسخه 4.9 بازی رو دارم . چطور میتونم انلاین بازی کنم ؟

من قبلا پرسیدم گفت باید نسخه اورجینال تحت استیم داشته باشی
Dreams
Only On PlayStation
Coming Soon...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,240 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم) Auberon 163 92,508 01-15-2020, 07:55 PM
آخرین ارسال: Mostafa-p
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت اول به پایان رسید) Auberon 23 117,661 12-02-2017, 06:29 PM
آخرین ارسال: Arash0111
  راه حل تمام ارورهای اعصاب خورد کن مربوط به (dll.missing(top 10 علیرضا! 37 45,827 08-26-2017, 11:29 AM
آخرین ارسال: Future
  راهنمای جامع بازی Undertale (پست آپدیت شد قسمت دوم) mohireza 4 6,065 11-02-2016, 04:03 PM
آخرین ارسال: omidcraft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان