امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت اول به پایان رسید)
(07-30-2015, 04:16 PM)razisreza نوشته است:
(07-30-2015, 03:10 PM)S.M.H.S.M نوشته است:
(07-30-2015, 03:01 PM)Be the story نوشته است: اقا فریم نسخه ps4 تا چقدر کم میشه؟
ایا باعث میشه که از داستان بازی لذتنبریم؟

اطلاع کاملی از این موضوع ندارم .
اما تا جایی که پیگیر اخبار بودم مثل این که با اپدیت جدید مشکلاتی بر روی کنسول ها بوجود اورده و فریم کرمتر از ۳۰ بر روی ۲۰ قفل شده.
در مورد سوال دومتون ،بستگی به شما داره اگر به بازی بر روی ۶۰ فریم عادت دارید در ابتدا در گیمپلی بازی کمی اذیت خواهید شد اما در مورد داستان از نظر بنده به هیچ وجه روی تجربه داستانی تاثیر نخواهد گذاشت.

این مشکل فریم ریت بنظرتون با آپدیت های بعدی حل میشه ؟؟؟؟ اطلاعی دارید؟؟؟

اطلاع زیادی ندارم اما فکر میکنم با اپدیت بعدی بهبود پیدا کن اما فکر نمیکنم بطور کامل حل بشه.
پاسخ
(07-30-2015, 03:01 PM)Be the story نوشته است: اقا فریم نسخه ps4 تا چقدر کم میشه؟

من تجربه کردم

بدون اپدیت بازی فریمش  بالای 30 نمی رفت و بعضی وقت ها 20  فریم حتی می شد

من چشام مثل فریم سنجه
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
نقل‌قول: ویژگی های گفته شده جزع مهمترین ویژگی های این جادو ها هستند و علاوه بر اینها دارای قابلیت های دیگری نیز در بازی هستند.

ولی خسته نباشی، بسیار کامل و جامع توضیح دادی و برای کسی که میخواد ویچر رو شروع کنه این راهنمایی خیلی برای پایه بازی به اون کمک میکنه، واقعا عالی
در ضمن اگه بتونی دیالوگ هایی که بخش داستانی رو تغییر میدن رو هم بزاری و همچنین اطلاعاتی راجع باس ها و طریقه ی نبرد با اونا، کتاب های بازی رو هم یه توضیحات متخصری بدی خوبه
:heart:

(07-30-2015, 04:37 PM)black ops 3 نوشته است:

من تجربه کردم

بدون اپدیت بازی فریمش  بالای 30 نمی رفت و بعضی وقت ها 20  فریم حتی می شد

من چشام مثل فریم سنجه
در نسخه ی کنسولی، در مبارزات افت فریم میگره حتی با آخرین آپدیت بازی طبق گفته ی دوستان بنده و اگر هوا بارونی باشه افکت های بازی فریم رو 20 هم یا پایین تر هم میکنه، وگرنه جز افت فریم داخل مبارزات، بقیه افت فریم ها زیاد نیستن و تاثیری در روند گیم پلی نداره
پاسخ
ممنون از پیشنهاداتت امیر جان.
 اونجایی که توانم باشه سعی میکنم بیشتر بخش های ویچر رو تحت پوشش قرار بدم.
:heart:
پاسخ
دوستان والا من ویچر 3 رو بخاطر افت فریم زیادی بازی نکردم، ولی یه سوال، کشت و کشتار زیاد تو بازی ( معمولا آدم ها دیگه ) تو روند بازی یا گیم پلی تاثیر داره؟
پاسخ
(07-30-2015, 09:56 PM)AMIR_PC نوشته است: دوستان والا من ویچر 3 رو بخاطر افت فریم زیادی بازی نکردم، ولی یه سوال، کشت و کشتار زیاد تو بازی ( معمولا آدم ها دیگه ) تو روند بازی یا گیم پلی تاثیر داره؟

بله امیر جان .اگر از لحاظ افت فریم اگر تعداد NPC های که باهاشون مبارزه میکنید زیاد (زیاد منظورم ۱۰ نفر به بالاست ) بشه در بازی افت فریم شدیدی اتفاق می افته اما این اتفاق به ندرت رخ میده و به طور معمول شما با این تعداد مبارزه نمیکنید و بیشتر اوقات که تعداد دشمنها بالا میره معمولا به صورت برنامه ریزی شده ای در فواصل دور از هم قرا میگیرند انگار که برای حمله به شما از استراتژی خاصی دارن استفاده میکنن.
پاسخ
افرین.خوبه ادامه بده
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
(07-30-2015, 10:18 PM)S.M.H.S.M نوشته است:
(07-30-2015, 09:56 PM)AMIR_PC نوشته است: دوستان والا من ویچر 3 رو بخاطر افت فریم زیادی بازی نکردم، ولی یه سوال، کشت و کشتار زیاد تو بازی ( معمولا آدم ها دیگه ) تو روند بازی یا گیم پلی تاثیر داره؟

بله امیر جان .اگر  از لحاظ افت فریم اگر تعداد NPC های که باهاشون مبارزه میکنید زیاد (زیاد منظورم ۱۰ نفر به بالاست ) بشه در بازی افت فریم شدیدی اتفاق می افته اما این اتفاق به ندرت رخ میده و به طور معمول شما با این تعداد مبارزه نمیکنید و بیشتر اوقات که تعداد دشمنها بالا میره معمولا به صورت برنامه ریزی شده ای در فواصل دور از هم قرا میگیرند انگار که برای حمله به شما از استراتژی خاصی دارن استفاده میکنن.
از لحاظ افت فریم که نه، مقلا داخل خود روند گیم پلی، تغییر دیالوگها یا مراحل بازی، آخه توی بایوشوک اینفنیتی تصمیم ها تو روند گیم پلی و دیالوگ ها تاثیر داشت :blush:
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(07-31-2015, 04:31 PM)AMIR_PC نوشته است:
(07-30-2015, 10:18 PM)S.M.H.S.M نوشته است:

بله امیر جان .اگر  از لحاظ افت فریم اگر تعداد NPC های که باهاشون مبارزه میکنید زیاد (زیاد منظورم ۱۰ نفر به بالاست ) بشه در بازی افت فریم شدیدی اتفاق می افته اما این اتفاق به ندرت رخ میده و به طور معمول شما با این تعداد مبارزه نمیکنید و بیشتر اوقات که تعداد دشمنها بالا میره معمولا به صورت برنامه ریزی شده ای در فواصل دور از هم قرا میگیرند انگار که برای حمله به شما از استراتژی خاصی دارن استفاده میکنن.
از لحاظ افت فریم که نه، مقلا داخل خود روند گیم پلی، تغییر دیالوگها یا مراحل بازی، آخه توی بایوشوک اینفنیتی تصمیم ها تو روند گیم پلی و دیالوگ ها تاثیر داشت :blush:

توی ویچر اگه اب هم بخوری توی داستان تاثیر داره اگه یک سرباز رو بکشی تاثیر داره اگه سوار اسب بشی تاثیر داره
پاسخ
پست ابدیت شد .
لطفا به صفحه اول مراجعه کنید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) Auberon 184 104,202 05-26-2020, 03:51 AM
آخرین ارسال: Aausn
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,228 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,583 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,185 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,732 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان