امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم)
[تصویر:  Witcher3_web.jpg]

به نام حضرت دوست

دوستان سلام.
با قسمت دوم راهنمایی های بازی the witcher 3 wild hunt در خدمتتون هستیم.
همانطور که در گذشته نیز گفتیم ، بیشتر میخواهیم شما را با دنیای بزرگ ویچر اشنا کنیم و اطلاعات و ترفند هایی که لازم است بدانید را به شما اموزش دهیم ،تا از سردرگمی شما در هنگام ورود به بازی کم کنیم و بتوانید به بهترین شکل ممکن از پس بازی بر بیایید .

اگر موفق به خواندن قسمت اول نشدید میتوانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

https://forum.gamefa.com/Thread-راهنمای-...پایان-رسید

در این تایپیک قصد داریم تا بیشتر به سیستم های کرفتینگ ، کیمیاگری، مرحله ها و بخش ذخیره سازی بپردازیم .

توجه : در پایان هر بخش مهمترین نکاتی را که باید بدانید را به شما اموزش خواهیم داد.

بخش اول : مراحل

[تصویر:  ss-091.jpg]

بخش مراحل یا ماموریت ها یا quest ،خود شامل چند زیر مجموعه است که در ادامه به معرفی هر کدام میپردازیم:

۱.Main Quest (شامل مراحل اصلی)

۲.Secondary (مراحل فرعی)

۳.witcher contracts (مراحل شکار هیولا ها)

۴.Treasure hunts(مراحل پیدا کردن گنج ها ،مدارس ویچر و ..)

اکثر مراحل اصلی به صورت اتوماتیک ابدیت میشوند و نیازی نیست که برای دریافت انها کاری انجام دهید .البته بعضی از ماموریت های فرعی به ماموریت های اصلی مربوط هستند که میبایست برای تکمیل ماموریت های اصلی انها را نیز انجام دهید.
برای دریافت ماموریت های فرعی و مراحل شکار هیولا ها لازم است به تابلو اعلانات همانند تصویر بالا مراجعه کنید و پس از برداشتن اطلاعیه ها، به محل مشخص شده مراجعه کنید.
این تابلوها به وضوح در نقشه با رنگ زرد و با علامت تقریبی [][]! مشخص هستند .
برای دریافت ماموریت های مدرسه های ویچر شما باید دارای نقشه های مخصوصی باشید .این نقشه ها را میتوانید از اهنگر ها ،زره ساز ها و .. خریداری کنید و پس از خواندن نقشه ها ، محل مورد نظر برای شما مشخص میشود. و شما با مراجعه به محل مشخص شده یک صندوق حاوی فرمول را پیدا خواهید کرد و باید خودتان این فرمول ها را بسازید.البته در بخش راهنمایی های ویژه محل دقیق این فرمول ها را برای شما مشخص خواهیم کرد تا نیازی به خرید نقشه ها نداشته باشید و بتوانید پول بیشتری را ذخیره کنید.
در ضمن بعضی مراحل هستند که توسط افرادی که در راه هستند به شما داده میشوند و معمولا ماموریت های بسیار کوتاهی هستند و با علامت ! در نقشه مشخص هستند.
برای دیدن مراحل خود باید به بخش quest  در منوی بازی مراجعه کنید.

نکته : قبل از انجام مراحل به لول مشخص شده در ان توجه کنید .اگر رنگ لول مشخص شده سبز بود ،لول شما به لول مرحله نزدیک و یا با ان یکی است و میتوانید مرحله را انجام دهید. اگر رنگ لول مرحله قرمز بود لول شما از لول مرحله بسیار کمتر است و در این حالت این مرحله برای شما بسیار سخت است و اگر شما مرحله را شروع کنید به احتمال زیاد در همان اوایل مرحله شکست خواهید خورد. اگر لول مرحله خاکستری یا سفید بود لول شما از لول مرحله بسیار زیادتر است و به قول معروف این مرحله برای شما مثل اب خوردن است!

نکته ۲: دقیقا سیستم رنگبندی مراحل برای دشمنان شما هم وجود دارد با این تفاوت که اگر لول دشمن ، از لول شما بسیار زیاد تر باشد بالای سر دشمنتان با یک جمجمه قرمز مشخص میشود. در صورتی که با این دشمنان روبه رو شدید پیشنهاد میکنیم درگیر نشوید و به سرعت از محل دور شوید .

نکته ۳: بعضی از مراحل نیازمند خواندن یک نامه و یا کتاب هستند .برای خواندن انها باید به بخش ذخیره سازی، قسمت ایتم های مراحل مراجعه کنید و کتاب یا نامه مورد نظر را مطالعه کنید .بعد از انجام این کار محل انجام مرحله در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نکته ۴: مراحل اصلی را از لول کوچک به لول بزرگ انجام دهید تا بهتر داستان بازی را متوجه شوید.

بخش دوم : محل ذخیره سازی ایتم ها

[تصویر:  witcher_zero_alchemy_weight-1152x648.jpg]

بخش محل ذخیره سازی ایتم ها یا inventory  و یا همان کوله پشتی خودمان، دارای چندین زیر مجموعه است که در هر بخش ان ایتم های متفاوتی قرار میگیرد.
حال به بررسی هر قسمت میپردازیم:

۱.equipment : در این بخش ایتم هایی همانند زره ها ، سلاح ها ، زین اسب ، چشم بند اسب ، کیف حمل بار اسب ، تروفی هیولاها ، بسته های تعمیری سلاح ها و زره ها ، اپگرید کننده سلاح ها و زره ها ، کمان ها و تیر ها وجود دارد.

۲.use able items : غذا ها و نوشیدنی ها ، معجون ها ، روغن شمشیر ها ، بمب ها ، مشعل و.. در این بخش قرار میگیرد.

۳.quest items : این بخش شامل تمامی ایتم های مربوط به بسیاری از مراحل اصلی و فرعی و.. است همانند نقشه مدرسه های ویچر .

۴.alchemy and crafting : تمامی ایتم های مربوط به بخش کرفتینگ و کیمیاگری که با استفاده از ان ها میتوانید زره ها ، سلاح ها و.. را در بخش کرفتینگ و معجون ها ، بمب ها و .. را در بخش کیمیاگری بسازید در این قسمت قرار دارند.

۵.other :در این بخش ابزار و وسایلی همانند پوست حیوانات ، تور ماهیگیری و ... که استفاده ای برای شما ندارند قرار میگیرد.شما میتوانید این ایتم ها را بفروشید یا تجزیه کنید (که مفصل به این بخش خواهیم پرداخت)

۶.books (ابدیت ۱.۷): کتاب ها و نامه های شما که پیش از این در بخش usable items قرار میگرفتند ، با این ابدیت به بخش جدیدی به این نام منتقل شده اند و میتوانید راحت تر به انها دسترسی داشته باشید

نکته : سلاح ها و زره های شما دارای یک درصد سلامتی هستند و پس از مدتی که از انها استفاده میکنید از این درصد سلامتی کم شده و نیاز به تعمیر خواهند داشت.برای تعمیر کردن ابزار خود دو راه پیش روی دارید .اول این که میتوانید به یک زره ساز (armorer)  و یا شمشیر ساز(blacksmith) مراجعه کنید و با دادن مبلغی ، سلاح ها و  زره هایتان را تعمیر خواهند کرد. دوم این که از بسته های تعمیر کننده استفاده کنید.بسته های  تعمیر کننده زره را میتوانید از زره ساز ها و بسته های تعمیر کننده سلاح ها را میتوانید از سلاح ساز ها خریداری کنید و یا انها را با داشتن فرمول مربوطه در بخش کرفتینگ بسازید.

بخش سوم : کیمیاگری

[تصویر:  best-alchemy-builds-guide-1024x576.jpg]

در بخش کیمیاگری شما‌میتوانید معجون ها ، بمب ها ، موتاجن ها و... را تهیه کنید .
این بخش نیز زیر مجموعه های مختلفی دارد:

۱.Alchemy substances : این بخش مریوط به موتاجن ها و مواد اولیه ای است که شما در ساخت بیشتر ایتم های بخش کیمیاگری و بعضی ایتم های بخش کرفتینگ به ان ها نیاز دارید.فرمول بیشتر این مواد اولیه را باید کیمیاگر ها تهیه کنید یا در مراخل مختلف بدست اورید.فرمول هایی که به صورت پیش فرض در این قسمت وجود دارند، فرمول های مربوط به ساخت موتاجن هاست که در قسمت قبلی مورد بررسی قرار دادیم.

۲.Alcohol : این بخش شامل الکل هایی است که شما برای ساخت معجون ها به ان ها نیاز دارید.از پرکاربردترین این الکل ها میتوان به white gull اشاره کرد.

۳.bombs : در این بخش شما میتوانید بمب های مورد نیاز خود را با داشتن فرمول مربوطه بسازید.

۴.decoctions : decoction ها معجون های مخصوص مبارزه با یک هیولای خاص هستند و از موتاجن ها گرفته میشوند.به طور مثال برای مبارزه با troll ها میتوانید از معجون troll decoction استفاده کنید.لازم به ذکر است که این معجون ها توانایی های خاصی را که برای مبارزه با یک هیولا نیاز دارید را به شما خواهد داد و به این ترتیب میتوانید راحت تر با این هیولا ها مبارزه کنید.البته لازم نیست که برای مبارزه با هیولا های ضعیفی مثل drower ها از معجون مخصوص این هیولا استفاده کنید .بهتر است برای مبارزه با هیولا های قوی تر که در مرحله های witcher contract با ان ها روبه رو میشوید از این معجون ها استفاده کنید زیرا این معجون ها دارای درصد بالای مسمومیت ( که در گیم پلی در پایین خون شما مشخص است ) ۸۰ درصد است و مصرف ان از معجون های معمولی خطرناک تر است و زمان میبرد تا خون شما به حالت عادی برگردد.

۵.Oils : در این قسمت میتوانید روغن سلاح های خود را تهیه کنید. اساسا کار این روغن ها افزایش دمیج سلاح شما در برابر یک هیولا خاص یا انسان است.این روغن ها دارای انواع مختلفی هستند و براساس گروه های هیولا ها در بخش Bestiary تقسیم بندی شده اند .به طور مثال برای مبارزه با یک هیولا از خانواده Vampire ، شما باید از روغن  Vampire Oil استفاده کنید. در ضمن شما روغن مخصوص هیولا ها را فقط میتوانید به سیلور سورد و روغن مخصوص انسان ها و حیوانات را میتوانید به استیل سورد خود متصل کنید.چند فرمول به صورت پیش فرض در این بخش موجود است.

۶.Potions : با اطمینان میتوان گفت معجون ها یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین ایتم هایی است که از ان استفاده میکنید.معجون ها دارای انواع مختلف و اثرات متفاوتی هستند . به طور مثال از معجون Swallow میتوانید برای افزایش سلامتی ، از Cat برای افزایش دید در شب یا مکان های تاریک و از Black blood برای برای مسموم کردن خون خود برای vampire ها استفاده کنید. یکی از مهمترین معجون های شما Swallow است و پیشنهاد میکنیم در ابتدای بازی ان را بسازید.

۷. Quest : در این بخش، ایتم هایی که برای انجام یک مرحله مورد نیاز هستند، قرار میگیرد.

نکته ۱ : شما فقط باید یکبار یک معجون را بسازید . اگر معجون های شما پس از چند استفاده به اتمام رسید ، برای پر کردن ان ها ، ابتدا باید یک عدد از یکی از الکل های زیر را در بخش ذخیره سازی خود داشته باشید:
۱.alcohest
۲.Dwarven spirit
بعد از ان باید به بخش Meditation در منوی خود مراجعه کنید و حداقل ۱ ساعت به جلو بروید . بعد از ان معجون های شما پر خواهند شد.

نکته ۲ : هر یک از معجون ها ، بمب ها یا روغن های شما دارای دو لول دیگر بغیر از لول اصلی هستند و برای دستیابی به این لول ها باید فرمول مربوطه را خرید یا پیدا کنید :
۱.حالت enhanced: این حالت یا لول از معجون ها دارای اثر بیشتری نسبت به معجون اصلی هستند .به طور مثال معجون enhanced swallow دارای ۱۰ ثانیه اثر افزایش سلامتی بیشتر نسبت به معجون اصلی است.
۲.حالت superior : این حالت ، قدرتمندترین حالت یک معجون ، بمب یا روغن است .به طور مثال معجون superior swallow در این حالت دارای ۱۰ ثانیه اثر افزایش سلامتی بیشتر نسبت به enhanced swallow ودر مجموع ۳۰ ثانیه اثر افزایش سلامتی است.

نکته۳ : بعضی از فرمول ها را میتوانید در طول مراحل بدست اورید.پس در طول مراحل سعی کنید تمام صندوق ها ، کیسه ها و ... را بدقت بگردید .

نکته ۴ : شما برای تهیه گیاهان مورد نیاز خود دو راه دارید.اول اینکه به کیمیاگران(alchemist) یا گیاه فروشان(herbalist) مراجعه کرده و گیاهان مورد نیاز خود را بخرید .دوم اینکه این گیاهان را از محیط جمع اوری کنید .گیاهانی که شما میتوانید جمع اوری کنید به صورت برگ های کوچکی در نقشه کوچک یا mini map شما قابل مشاهده هستند.

نکته ۵ : تمام ایتم های این بخش را خودتان با داشتن فرمول مربوطه میتوانید بسازید .

بخش چهارم : کرفتینگ

[تصویر:  witcher-3-crafting-guide-1024x493.jpg]

این بخش نیز شامل چند زیر مجموعه است :

۱.Boots : فرمول های مربوط به چکمه ها در این مکان قرار میگیرد.

۲.chest armor : فرمول مربوط به زره های شما در این مکان قرار میگیرد.

۳.Crafting components : فرمول بیشتر مواد اولیه ای که شما برای ساخت ایتم های دیگر به انها نیاز دارید در این مکان قرار میگیرد.البته برای ساخت بعضی ایتم های این بخش نیاز به بعضی از  مواد اولیه بخش کیمیاگری و اجزایی که از کشتن هیولا ها بدست می اورید، دارید.

۴.gauntlet : فرمول های دستکش های شما در این مکان قرار میگیرد.

۵.trousers : فرمول های شلوار های شما در این مکان قرار میگیرد.

۶.silver sword : فرمول های مربوط به ساخت شمشیر های نقره ای در این مکان قرار میگیرد.

۷.steel sword : فرمول های مربوط به ساخت شمشیر های استیلی در این مکان قرار میگیرد .

۸.cross bow : فرمول های مربوط به ساخت کمان ها در این مکان قرار میگیرد .

۹.tools : فرمول های مربوط به ساخت بسته های تعمیر کننده سلاح ها و زره ها در این مکان قرار میگیرد.

۱۰.Upgrades : فرمول ایتم های اپگرید کننده سلاح ها و زره های شما در این مکان قرار میگیرد.اسلحه ها و زره هایی که در دارای قابلیت اپگرید باشند ، در گوشه سمت راست تصویرشان دارای حداقل یک و حداکثر سه دایره خالی میباشند.ایتم های اپگرید کننده سلاح ها با زره ها متفاوت اند .ایتم های اپگرید کننده زره های شما به شکل sign ها یا جادو های شما هستند(که در قسمت اول بررسی کردیم) .برای مثال یکی از این ایتم ها به شکل جادوی quen شما است و پس از قرار گیری در محل مورد نظر بر روی زره مربوطه ، باعث افزایش قدرت این جادو خواهد شد.ایتم های اپگرید کننده اسلحه های شما به شکل ها و رنگ های مختلفی هستند و هرکدام اثرات متفاوتی دارند. به طور مثال باعث ایجاد خونریزی در  دشمن شما میشوند و به این ترتیب از خون دشمن شما کاسته میشود .

۱۱.cross bow bolts : فرمول های مربوط به تیر های شما در این مکان قرار میگیرد.تیر ها انواع مختلفی دارند و باعث ایجاد اثرات گوناگونی میشوند.به طور مثال بعضی از این تیر ها قابلیت انفجار دارند و به دشمن شما اسیب فراوانی میزنند.

نکته ۱ :  زره های شما دارای انواع مختلفی هستند که به بررسی هرکدام میپردازیم:
۱.light armor : این دسته از زره ها سبک هستند و در ترکیباتشان اهن ، فلزات ویا ترکیبات محافظت کننده سخت وجود ندارد .بنابراین در مقابل ضربه دشمنان زیاد به خوبی از شما محافظت نخواهند کرد .این زره ها از انواع دیگر قیمت کمتری دارند.
۲.medium armor : این دسته از زره ها دارای اثر محافظتی بیشتری نسبت به گروه قبل هستند و در ترکیبشان کمی از فلزات ویا ترکیبات محافظت کننده سخت استفاده شده است.
۳.heavy armor: این دسته از زره ها، بهترین زره های موجود در بازی هستند و دارای اثر محافظتی بسیار بالایی هستند و حتی در برخی موارد ضربه های دشمنان شما را به طور کامل خنثی میکنند.این زره ها دارای قیمت بالایی هستند و بسیار نادر اند و به سختی میتوان این زره ها را پیدا کرد.

نکته ۲ : همانطور که در گذشته نیز گفتیم سلاح ها و لباس های مدرسه های ویچر بهترین سلاح ها و لباس هایی است که در لول شما وجود دارد(تا لول ۳۴)و همچنین این ایتم ها دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند که در ایتم های دیگر وجود ندارد واگر شما یک ایتم از مدرسه های ویچر را بسازید دیگر نیاز نیست به فکر خرید ایتم های دیگر از جاهای مختلف باشید زیرا ایتم های مدرسه های ویچر  دارای قابلیت اپگرید هستند و در لول های بالاتر میتوانید ان ها را اپگرید کنید.به طور مثال اولین زره  مدرسه beae نیاز به لول ۸ دارد و وقتی شما به لول ۱۶ برسید میتوانید انرا اپگرید کنید و همینطور به لول ۲۶ برسید باز هم میتوانید این ایتم را اپگرید کنید.

نکته ۳ : ایتم های مدرسه های ویچر دارای چندین لول یا اپگرید هستند :
۱.اپگرید enhanced : با انجام این اپگرید ویژگی های ایتم شما تقویت میشود .به طور مثال با انجام اپگرید زره مدرسه bear محافظت زره شما در برابر ضربه افزایش پیدا خواهد کرد.
۲.اپگرید superior : با انجام این اپگرید ویژگی های ایتم شما افزایش یافته و از اپگرید enhanced قوی تر خواهد شد .برای مثال با انجام اپگرید زره مدرسه bear محافظت در برابر ضربه نسبت به اپگرید enhanced افزایش خواهد یافت.
۳.اپگرید mastercraft : این حالت قویترین حالت یا اپگرید ایتم شما خواهد بود و ویژگی های ایتم شما در بالاترین حد ممکن قرار دارد.

نکته۴ :برای ساختن زره های خود نیازمند مراجعه به armorer ها یا زره ساز ها و برای ساختن شمشیر های خود نیازمند مراجعه به black smith ها یا شمشیر ساز ها هستید .

نکته ۵ : زره ساز ها و شمشیر ساز ها دارای لول های مهارتی هستند و برای ساختن ایتم های مدرسه های ویچر نیازمند شناخت لول انها هستید:
۱. Amateur : این لول از زره ساز ها یا شمشیر ساز ها میتواند ایتم اصلی از مدرسه های ویچر را بسازند وتوانایی ساخت لول های enhanced ,superior و mastercraft را ندارند .به طور مثال یک شمشیر ساز amateur میتواند فقط bear steel sword رابسازد.
۲.journeyman : این دسته از سازنده ها توانایی ساخت اپگرید ها یا لول اصلی و لول های enhanced و superior را دارد و نمیتواند اپگرید mastercraft را بسازد .برای مثال یک شمشیر ساز journeyman میتواند enhanced bear steel sword و superior bear steel sword  و bear steel sword رابسازد.
۳.master : بالاترین لول مهارتی است و میتواند همه ی اپگرید ایتم ها را بسازد.تنها یک نفر از زره ساز ها و شمشیر ساز ها دارای این مهارت بوده و به طور مخفی در نقشه قرار دارد.پس از پیدا کردن  master ها ، ان ها از شما میخواهند تا ماموریتی را برای انها انجام دهید و پس از انجام ماموریت شما قابلیت دسترسی به ساخت ایتم ها توسط این افراد برای شما باز میشود.

نکته ۶ : برای پیدا کردن ایتم های مدارس ویچر شما باید نقشه مربوطه را خریداری کنید و پس از خواندن نقشه محل مدرسه مورد نظر برای شما مشخص خواهد شد.

راهنمایی های پایه ای بازی the witcher 3 wild hunt  به پایان رسید .تمام تلاش خود را کردیم تا نکات مهمی را که لازم است بدانید به شما اموزش دهیم.امیدواریم که مورد استفاده شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد.

اگر نیاز به راهنمایی داشتید میتوانید در این پست مطرح کنید .
پاسخ
بزودی با راهنمایی های ویژه در خدمت شما عزیزان خواهم بود.
پاسخ
سلام خیلی ممنون ازتون من خودم دیگه اخرای بازیم battle of kaer mohan رو تموم کردم ولی با این حال هنوز خیلی چیزا رو نمیدونستم دمتون گرم واقعا به همچین چیزی نیاز بود ولی یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم بهم جواب بدین
ببینین من لباس اصلی یعنی همون ستی که از همون اول بهت میده رو ندارم یعنی داشتم ولی تو اون مرحله ای که میری که اون یارو امپراتوره میگه سیری زندس و برو پیداش کن گمش کردم دیگه ندارمش حالا موندم از کجا پیداش کنم چون من خیلی از اون لباسش خوشم میاد ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ
(08-09-2015, 06:36 PM)rezafirouzbakht نوشته است: سلام خیلی ممنون ازتون من خودم دیگه اخرای بازیم battle of kaer mohan رو تموم کردم ولی با این حال هنوز خیلی چیزا رو نمیدونستم دمتون گرم واقعا به همچین چیزی نیاز بود ولی یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم بهم جواب بدین
ببینین من لباس اصلی یعنی همون ستی که از همون اول بهت میده رو ندارم یعنی داشتم ولی تو اون مرحله ای که میری که اون یارو امپراتوره میگه سیری زندس و برو پیداش کن گمش کردم دیگه ندارمش حالا موندم از کجا پیداش کنم چون من خیلی از اون لباسش خوشم میاد ممنون میشم کمکم کنین

راستش تا اونجایی که من میدونم راهی نیست. ولی kaer mohan armor تقریبا شبیه همونه. اگر هم از بعضی از فروشنده ها بپرسین ممکنه داشته باشنش
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
(08-09-2015, 06:36 PM)rezafirouzbakht نوشته است: سلام خیلی ممنون ازتون من خودم دیگه اخرای بازیم battle of kaer mohan رو تموم کردم ولی با این حال هنوز خیلی چیزا رو نمیدونستم دمتون گرم واقعا به همچین چیزی نیاز بود ولی یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم بهم جواب بدین

اون آرمور خیلی ضعیفه و به دردتون نمیخوره. اگه بخواید باهاش با دشمنای قوی تر روبرو شید اذیت میشید.
آرمور مدرسه ی گرگ یا آرموری که آرین جان گفتن رو پیشنهاد میکنم
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ

همونطور که rasoul76 و ctos عزیز گفتند از این نوع ارمور تنها یک عدد وجود داره .
اگر گمش کردین مهم نیستش چون در لول های بالا اصلا برای شما کارایی نداره .
به جاش wolf school gear ،ارمور اصلی مدرسه گرگ رو پیدا کنید و بسازیدش و باید بگم زره بسیار زیبایی هستش و عاشقش میشید!
البته قبلش باید dlc به همین نام رو نصب کرده باشید.
پاسخ
(08-09-2015, 11:20 PM)rasoul76 نوشته است:

اون آرمور خیلی ضعیفه و به دردتون نمیخوره. اگه بخواید باهاش با دشمنای قوی تر روبرو شید اذیت میشید.

ظعیفه؟ من با اون آرمور تا lvl 40 رفتم بعدش دیگه رفتم سراغ master crafted ursine  Barare
پاسخ
(08-09-2015, 11:58 PM)0157 نوشته است:

ظعیفه؟ من با اون آرمور تا lvl 40 رفتم بعدش دیگه رفتم سراغ master crafted ursine  Barare
بستگی داره در چه درجه سختی دارین بازی رو انجام میدید .احتمالش هست just story بشه یه همچین کاری انجام داد ولی در death match احتمالش خیلی ضعیفه.
در اخر هم باید بگم امان از دست ترینر Eee
پاسخ
(08-10-2015, 12:20 AM)S.M.H.S.M نوشته است:
(08-09-2015, 11:58 PM)0157 نوشته است:

بستگی داره در چه درجه سختی دارین بازی رو انجام میدید .احتمالش هست just story بشه یه همچین کاری انجام داد ولی در death match احتمالش خیلی ضعیفه.
در اخر هم باید بگم امان از دست ترینر  Eee

رو نرمال میرفتم یه بار ولی گزاشتم death match با یه ظربه میزدن منو  S0 (42)
پاسخ
(08-09-2015, 11:51 PM)S.M.H.S.M نوشته است:

همونطور که rasoul76 و ctos عزیز گفتند از این نوع ارمور تنها یک عدد وجود داره .
اگر گمش کردین مهم نیستش چون در لول های بالا اصلا برای شما کارایی نداره .
به جاش wolf school gear ،ارمور اصلی مدرسه گرگ رو پیدا کنید و بسازیدش و باید بگم زره بسیار زیبایی هستش و عاشقش میشید!
البته قبلش باید dlc به همین نام رو نصب کرده باشید.

dlc نصبه مکانشو بگین لطفا در ضمن تو این بازی وضعه مالیم خوبه  :D ایا تو مغازه ها اموزش ساختش پیدا میشه که بخرمش
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) Auberon 184 104,451 05-26-2020, 03:51 AM
آخرین ارسال: Aausn
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,364 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,644 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,203 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,795 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان