امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم)
(01-22-2016, 02:40 AM)Legendary Warrior نوشته است:
(01-21-2016, 06:18 PM)mohseni نوشته است: سلا ببخشید میشه در مورد بدست اورد wolf school gearیه توضیحی بدین؟ بدجوری تو کفش موندم....
سلام دوست عزیز. به اینجا مراجعه کنید.

خیلی ممنون.یه سئوال دیگه هم داشتم از نظر شما بین bear  griffin  cat کدومشون بهتره؟ و ادرنالین هم چه کاربردی داره؟
پاسخ
(01-25-2016, 01:16 AM)mohseni نوشته است:
(01-22-2016, 02:40 AM)Legendary Warrior نوشته است:
(01-21-2016, 06:18 PM)mohseni نوشته است: سلا ببخشید میشه در مورد بدست اورد wolf school gearیه توضیحی بدین؟ بدجوری تو کفش موندم....
سلام دوست عزیز. به اینجا مراجعه کنید.

خیلی ممنون.یه سئوال دیگه هم داشتم از نظر شما بین bear  griffin  cat کدومشون بهتره؟ و ادرنالین هم چه کاربردی داره؟

هرکدوم ویژگی های خاص خودشو داره و مخصوص یک سری استایل بازی است.نظر خودم Cat واقعا برای کسایی که از مجیک استفاده میکنند خیلی خوبه.
وقتی ادرنالین تون بالا باشه، قدرت و سرعت ضربات شمشیرتون بالاتر میره
That was just a dream

پاسخ
سلام.ببخشید تو لول 22 ، اونجایی که تریس از گرالت میخواد که ماسک و لباس تهیه کنه برای رفتن به مهمونی (اون مرحله که داره همراه پیدا میکنه برای جنگ با wild hunt) محل تهیه ماسک و لباس رو پیدا نمیکنم.میشه راهنمایی بفرمایید
پاسخ
(01-27-2016, 02:14 PM)a-b.amir نوشته است: سلام.ببخشید تو لول 22 ، اونجایی که تریس از گرالت میخواد که ماسک و لباس تهیه کنه برای رفتن به مهمونی (اون مرحله که داره همراه پیدا میکنه برای جنگ با wild hunt) محل تهیه ماسک و لباس رو پیدا نمیکنم.میشه راهنمایی بفرمایید

یعنی چی
توی نقشه باید علامت بزنه
شما باید بری پیش اون الف مذکری که لباس زنونه تنش می کنه (توی مراحل اصلی وقتی دارین دنبال دندلاین می گردین با هاش مواجه میشین)
و ازش ماسک و لباس بخرید
بیرون دیوار ها
پایین شهر
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
سلام دوستان من تازه شروع به بازی کردم ولی تازگی برام چن بار پیش اومده که بازی قفل میکنه نه اینکه بیاد بیرون مثلا شمشیرو میتونم در یارم و بزارم ولی تو بازی حرکت نمیکنه گرالت اگه این از باگه بگین کدوم اپدیتو براش بگیرم چون که زیاد نمیتونم دانلود کنم 

ممنون 
ٌٌٌWE ARE THE WLAKING DEAD
پاسخ
(01-27-2016, 06:32 PM)بازی_خور نوشته است:
(01-27-2016, 02:14 PM)a-b.amir نوشته است: سلام.ببخشید تو لول 22 ، اونجایی که تریس از گرالت میخواد که ماسک و لباس تهیه کنه برای رفتن به مهمونی (اون مرحله که داره همراه پیدا میکنه برای جنگ با wild hunt) محل تهیه ماسک و لباس رو پیدا نمیکنم.میشه راهنمایی بفرمایید

یعنی چی
توی نقشه باید علامت بزنه
شما باید بری پیش اون الف مذکری که لباس زنونه تنش می کنه (توی مراحل اصلی وقتی دارین دنبال دندلاین می گردین با هاش مواجه میشین)
و ازش ماسک و لباس بخرید
بیرون دیوار ها
پایین شهر

یعنی چی
توی نقشه باید علامت بزنه
و ازش ماسک و لباس بخرید
بیرون دیوار ها
پایین شهر
ممنون.اما من قبلا اون مرحله رو رد کردم اما از اون الف فقط ماسک خریدم اما حالا پیداش نمیکنم . رو نقشه علامتم نمیزنه، {بیرون دیوار ها

پایین شهر}کدوم شهر رو شما میگید؟

یعنی چی
توی نقشه باید علامت بزنه
و ازش ماسک و لباس بخرید
بیرون دیوار ها
پایین شهر
ممنون.اما من قبلا اون مرحله رو رد کردم اما از اون الف فقط ماسک خریدم اما حالا پیداش نمیکنم . رو نقشه علامتم نمیزنه، {بیرون دیوار ها

(01-27-2016, 08:50 PM)a-b.amir نوشته است:

یعنی چی
توی نقشه باید علامت بزنه
و ازش ماسک و لباس بخرید
بیرون دیوار ها
پایین شهر

یعنی چی
توی نقشه باید علامت بزنه
و ازش ماسک و لباس بخرید
بیرون دیوار ها
پایین شهر

یعنی چی
توی نقشه باید علامت بزنه
و ازش ماسک و لباس بخرید
بیرون دیوار ها
پایین شهر

ببخشید پیدا نمیکنم.میشه لطف کنید عکس بذارید
پاسخ

سلام دوست عزیز.اگر قبلا ماسک گرگ و روباه رو خریده باشید داخل بخش quest items قرار گرفته و میتونید مرحله رو انجام بدید.در ضمن خرید لباس هم اجباری نیست. به هر حال مکان فروشنده شماره 10  در تصویر زیر هست.

[تصویر:  novigrad-gwent-players.jpg]

(01-27-2016, 06:45 PM)alireza grimes نوشته است: سلام دوستان من تازه شروع به بازی کردم ولی تازگی برام چن بار پیش اومده که بازی قفل میکنه نه اینکه بیاد بیرون مثلا شمشیرو میتونم در یارم و بزارم ولی تو بازی حرکت نمیکنه گرالت اگه این از باگه بگین کدوم اپدیتو براش بگیرم چون که زیاد نمیتونم دانلود کنم 

ممنون 

سلام دوست عزیز. آپدیت پیشنهادی برای دوستانی که dlc  hearts of Stone  رو ندارند آپدیت 1.08.4 هست به حجم 2gb.
اما اگر این dlc رو دارید آپدیت 1.12 رو دانلود کنید. احتمال داره مشکلتون حل بشه.

[تصویر:  ugkso1tsicvs4gmepru8.jpg]
پاسخ
سلام بچه ها من ی جایی گیر کردم میخوام ENHANCED GRIFFIN ARMOR بسازم میگه باید ی دونه MONSTER HIDE داشته باشی نمیدونم از کجا MONSTER HIDE گیر بیارم اگه میشه ی کمک کوچیکی به این داشتون بکنید ممنون؟
پاسخ
(01-28-2016, 03:41 PM)DAMON1911 نوشته است: سلام بچه ها من ی  جایی گیر کردم میخوام ENHANCED GRIFFIN ARMOR بسازم میگه باید ی دونه MONSTER HIDE داشته باشی نمیدونم از کجا MONSTER HIDE گیر بیارم اگه میشه ی کمک کوچیکی به این داشتون بکنید ممنون؟
سلام دوست عزیز. این ایتم رو میتونید از dismantle کردن پوست(hide) هیولاهایی troll، Ekimmara, Berserker, Necrophagesو چند هیولای دیگر بدست بیارید.قابل دسترس ترین هیولاها از خانواده Necrophages هستند که دارای هیولاهایی drowner، ghoul هستند و به راحتی میتونید در کنار رودخانه ها پیداشون کنید . و برای dismantle کردن ایتم ها به یک armorer یا blacksmith مراجعه کنید و وارد بخش dismantle بشید.
[تصویر:  ugkso1tsicvs4gmepru8.jpg]
پاسخ
سلام دوستان اسپم نیست لطفا جواب بدید این بازی روی این سیستم چطور اجرا میشه؟؟؟؟؟؟        gpu geforce gt630 2gig 128 bit                 
cpu phenom II x6 1055t             ram8gig 1600mhz
[تصویر:  l1uu_witcher3_en_wallpaper_wallpaper_7_1...245915.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) Auberon 184 104,451 05-26-2020, 03:51 AM
آخرین ارسال: Aausn
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,364 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,644 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,203 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,795 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان