امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(04-24-2015, 03:51 PM)black metal نوشته است: سلام اقا من تازگیا اپدیت سه رو با گرگ 4 دان کردم البته اپدیت 1 و2 رو داشتم سه رو هم نصبیدم با کرک 4 ولی وقتی میرم تو بازی مشکلم اینه که وقتی میخوام کاور بگیرم یا تو ماشین رانندگی کنم میپره بیرون کسی این مشکلو نداره ؟

آره داداش برای من هم همین طوری شده متاسفانه :(
پاسخ
(04-24-2015, 03:18 PM)arash_95 نوشته است: [font=Tahoma, Verdana, 'Times New Roman']سلام من نسخه [/font][font=Tahoma, Verdana, 'Times New Roman']Corepack بازی دارم که دو تا فایل ستاپ داره اولی بدون دردسر نصب میشه ولی وقتی دومی میخام نصب کنم پیام میاد که سی دی 1 بزار . داخل سی دی هام بجز فایل های فشرده بازی چیزی نیس[/font]

سلام دوست عزیز
طبق اطلاعاتی که سایت کورپپک در مورد بازی خودش داده به شرح زیر هست.

[font=arial,helvetica,sans-serif]1. So you have downloaded CorePack's Prepack   [تصویر:  rolleyes.gif][/font]

[font=arial,helvetica,sans-serif]If you have 37 files (i.e. part01, part02, etc...)[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]2. Extract the 2 ISO files from the RAR's (37 files) using WinRAR or 7Zip (Right click the first part01 (i.e. PRECP-GTAV.part01.rar) and choose 'Extract Here').[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~12 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]3. You now have 2 ISO's 'PRECP-GTAV_D1.iso' and 'PRECP-GTAV_D2.iso'[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]4. Ensure you have 100GB of free space on HDD where you choose to install the game![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]Please also note you should NOT get any error's during installation![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]i.e "Unarc.dll / ISDone.dll Error Code -8" (if you do, please see https://corepacks.co...ll-error-code-8)[/font]

[font=arial,helvetica,sans-serif]5. Mount your 'PRECP-GTAV_D1.iso' (with Daemon Tools or simply use Windows 8's inbuilt virtual drive, i.e. double-click .iso)[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]6. Choose to Install and select a file location[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~28 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]7. Once complete, click finish.[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]8. Mount your 'PRECP-GTAV_D2.iso'[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]9. Choose to Install and select the same location (step 6)[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]NOTE: You may get another warning here about free space, however you just copied about 70GB from DVD1, so I beleive you maybe able to ignore this message, however I did not![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~6 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]10. The Processing Files (batch un-compressing) command windows begin... This does take time, please be patient and do not close them![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~2 hours 20 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]11. Once complete, push any key in the command prompt window (like it says to do), and click finish.[/font]

توی اینجا گفته وقتی نسخه ی کورپک رو دنلود می کنید با دو تا DVD با اون نام های ذکر شده بعد با برنامه ی [font=arial,helvetica,sans-serif]Daemon Tools[/font] باز کنید DVD 1 رو و شروع به نصب کنید و بعد از اتمام دیسک 1 پیغام قرار دادن دیسک دو را می کنه که شما باید بر روی دیسک رو را قرار داده و روی Ok در داخل نصب کلیک کنید تا بازی به نصب خودش ادامه بده.
برای نصب این نسخه هم به 100 گیگ فضای خالی در درایوی که بازی رو نصب می کنید دارید.

(04-24-2015, 04:09 PM)Mostafa ettehadiyeh نوشته است:
(04-24-2015, 03:51 PM)black metal نوشته است: سلام اقا من تازگیا اپدیت سه رو با گرگ 4 دان کردم البته اپدیت 1 و2 رو داشتم سه رو هم نصبیدم با کرک 4 ولی وقتی میرم تو بازی مشکلم اینه که وقتی میخوام کاور بگیرم یا تو ماشین رانندگی کنم میپره بیرون کسی این مشکلو نداره ؟

سلام دوستان عزیز
خب مثل اینکه آپدیت جدید بازی مشکل داره و نمی زاره کاور بگیرید برای رفع مشکل هم باید آپدیت 1 و 2 رو نصب کنید و بعد فقط از کرک 4 استفاده کنید تا مشکلتون حل بشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
چقدر بازی GTA V مشکل داره... مشکل اصلی هم ارور The Program Has Stop Working هست. یک مشکل دیگه هم این هست که بعد چند تا ماموریت رفتن، دیگه ماموریتی روی نقشه ظاهر نمیشه... کسی تونسته راهی برای حل این دو مشکل پیدا کنه؟
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(04-24-2015, 04:40 PM)MA 77 نوشته است: چقدر بازی GTA V مشکل داره... مشکل اصلی هم ارور The Program Has Stop Working هست. یک مشکل دیگه هم این هست که بعد چند تا ماموریت رفتن، دیگه ماموریتی روی نقشه ظاهر نمیشه... کسی تونسته راهی برای حل این دو مشکل پیدا کنه؟

تمامی این مشکلات ناشی از کرک بازی هست و برای بعضی از اونها هیچ راه حلی وجود نداره تا خود کرک کننده ی بازی فیکسی برای بازی منتشر کنه.
دقیقا همین آپدیت 3 و کرک 4 مشکل داره و نباید آپدیت 3 رو کپی کرد و باید فقط از کرک 4 استفاده کرد.
فعلا باید تا کاملترین کرک بازی منتظر موند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(04-24-2015, 04:43 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-24-2015, 04:40 PM)MA 77 نوشته است: چقدر بازی GTA V مشکل داره... مشکل اصلی هم ارور The Program Has Stop Working هست. یک مشکل دیگه هم این هست که بعد چند تا ماموریت رفتن، دیگه ماموریتی روی نقشه ظاهر نمیشه... کسی تونسته راهی برای حل این دو مشکل پیدا کنه؟

تمامی این مشکلات ناشی از کرک بازی هست و برای بعضی از اونها هیچ راه حلی وجود نداره تا خود کرک کننده ی بازی فیکسی برای بازی منتشر کنه.
دقیقا همین آپدیت 3 و کرک 4 مشکل داره و نباید آپدیت 3 رو کپی کرد و باید فقط از کرک 4 استفاده کرد.
فعلا باید تا کاملترین کرک بازی منتظر موند.
به نظرت حداکثر تا کی کرک کامل بازی منتشر میشه؟ چون من هنوز نخریدم بازی رو و میخوام واسه انجامش برنامه ریزی کنم...
!Praise Prince of Persia
پاسخ
من یه نظر دارم مشکل از ویندوز هاست چون من برخی بازی هارو بازی کردهبودم ولی بعد از نصب اخرین نسخه ویندوز همون بازی ها ارور stop working میدن
[تصویر:  gnmfcf57082yvi1u63hb.jpg]
پاسخ
(04-24-2015, 04:32 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-24-2015, 03:18 PM)arash_95 نوشته است: [font=Tahoma, Verdana, 'Times New Roman']سلام من نسخه [/font][font=Tahoma, Verdana, 'Times New Roman']Corepack بازی دارم که دو تا فایل ستاپ داره اولی بدون دردسر نصب میشه ولی وقتی دومی میخام نصب کنم پیام میاد که سی دی 1 بزار . داخل سی دی هام بجز فایل های فشرده بازی چیزی نیس[/font]

سلام دوست عزیز
طبق اطلاعاتی که سایت کورپپک در مورد بازی خودش داده به شرح زیر هست.

[font=arial,helvetica,sans-serif]1. So you have downloaded CorePack's Prepack   [تصویر:  rolleyes.gif][/font]

[font=arial,helvetica,sans-serif]If you have 37 files (i.e. part01, part02, etc...)[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]2. Extract the 2 ISO files from the RAR's (37 files) using WinRAR or 7Zip (Right click the first part01 (i.e. PRECP-GTAV.part01.rar) and choose 'Extract Here').[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~12 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]3. You now have 2 ISO's 'PRECP-GTAV_D1.iso' and 'PRECP-GTAV_D2.iso'[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]4. Ensure you have 100GB of free space on HDD where you choose to install the game![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]Please also note you should NOT get any error's during installation![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]i.e "Unarc.dll / ISDone.dll Error Code -8" (if you do, please see https://corepacks.co...ll-error-code-8)[/font]

[font=arial,helvetica,sans-serif]5. Mount your 'PRECP-GTAV_D1.iso' (with Daemon Tools or simply use Windows 8's inbuilt virtual drive, i.e. double-click .iso)[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]6. Choose to Install and select a file location[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~28 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]7. Once complete, click finish.[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]8. Mount your 'PRECP-GTAV_D2.iso'[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]9. Choose to Install and select the same location (step 6)[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]NOTE: You may get another warning here about free space, however you just copied about 70GB from DVD1, so I beleive you maybe able to ignore this message, however I did not![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~6 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]10. The Processing Files (batch un-compressing) command windows begin... This does take time, please be patient and do not close them![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~2 hours 20 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]11. Once complete, push any key in the command prompt window (like it says to do), and click finish.[/font]

توی اینجا گفته وقتی نسخه ی کورپک رو دنلود می کنید با دو تا DVD با اون نام های ذکر شده بعد با برنامه ی [font=arial,helvetica,sans-serif]Daemon Tools[/font] باز کنید DVD 1 رو و شروع به نصب کنید و بعد از اتمام دیسک 1 پیغام قرار دادن دیسک دو را می کنه که شما باید بر روی دیسک رو را قرار داده و روی Ok در داخل نصب کلیک کنید تا بازی به نصب خودش ادامه بده.
برای نصب این نسخه هم به 100 گیگ فضای خالی در درایوی که بازی رو نصب می کنید دارید.

من بازم نفهمیدم. :(
داخل cdها چیزی نیست بجز فایل های فشرده بازی که اونا رو هم اکسترکت کردم و از همونا فایل ستاپ بازی بدست اومد :heart:  
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
خسته نباشید
آقا من بازی رو نصب کردم آنتی ویروسمم کلا غیر فعال بود تمام آپدیتا رو هم ریختم با کرک ورژن 4 .
تو مرحله اول وقتی که پولا رو از بانک بر میدارن و میرن بیرون بازی کرش میشه و میپره بیرون .
این کار رو هم کردم :
((خارج شدن از بازی ( Crash ) هنگام شلیک کردن از داخل ماشین :
Right Click on GTA Folder --> Properties --> Security --> Edit
با توجه به user name خود , نتظیمات قسمت Full Control را چک کنید Ok را انتخاب و سپس Ok کنید .))
چیکار کنم ؟ دستم به دامنتون کمک کنید زودتر :(
پاسخ
(04-24-2015, 05:13 PM)-- Navid -- نوشته است: خسته نباشید
آقا من بازی رو نصب کردم آنتی ویروسمم کلا غیر فعال بود تمام آپدیتا رو هم ریختم با کرک ورژن 4 .
تو مرحله اول وقتی که پولا رو از بانک بر میدارن و میرن بیرون بازی کرش میشه و میپره بیرون .
این کار رو هم کردم :
((خارج شدن از بازی ( Crash ) هنگام شلیک کردن از داخل ماشین :
Right Click on GTA Folder --> Properties --> Security --> Edit
با توجه به user name خود , نتظیمات قسمت Full Control را چک کنید Ok را انتخاب و سپس Ok کنید .))
چیکار کنم ؟ دستم به دامنتون کمک کنید زودتر  :(
متاسفانه عده ی کثیری از بازیبازان از این مشکل رنج می برند. تنها می تونیم منتظر کرک کامل بازی باشیم. یک راه هم هست و اون این هست که سیو شخصی رو که این مرحله رو رد کرده، تهیه کنید.
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(04-24-2015, 04:09 PM)Mostafa ettehadiyeh نوشته است:

داداش راه حل چیه خب؟ حداقل یکیشون درست شه 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,468 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,267 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,273 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,115 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,589 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان