امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رمز ها و چیت های بازی سیمز 4
دوستان کسی رمزی داره که بتونه پلیر رو به روح تبدیل کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
وقتی محارتتون توی شیرین کاری به لول سه برسه میتونین از اینترنت یه عروسکی هست بخرید با کمک اون عروسک میتونین از سیمز دیگه ای بدتون میاد انتقام بگیرید :idea: :heart:

amir hosein 79 چرا هرجا میرم شما مییاید؟  :huh: :P 

واسه اینکه سیمزت روح بشه گفتم که باید پک get to work رو داشته باشی :exclamation:
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
چه داستانیه به قرآن.
گازم آتیش گرفت . شوهررو فرستادم بره آتیشو خاموش کنه آتیش گرفت افتاد. انقد با حال بود ازراییل با تبلت و تبر اومد بالا سرش تبر رو زد مرد شوهره .
زنم که زدم بره آتیش خاموش کنه خاموش که کرد برگشت بره حموم از کثیفی مرد . هیچی دیگه... خدارو شکر سیو نکردم.
پاسخ
اگه سیمزت بمیره یه ترفند هست میتونی دو باره زندشون کنی  

سیمز زنت به خاطر کثیفی نمرده به خاطر ناراحتی زیاد مرده بود
پاسخ
سلام
من سیمز 3 رو که داشتم بدون مشکل ctrl+shift+c عمل میکرد. اما توی سیمز 4 هرکاری میکنم اون نوار وارد کردن چیت ها نمیاد. ctrl+alt+shift+cرو هم انمتحان کردم اصلا همه دکمه های کیبوردو امتحان کردم .نمیشه که نمیشه :( :( 
تو یه سایت انگلیسی خوندم که شاید نرم افزاری رو سیستم نصبه که با همین دکمه ها اسکرین شات میگیره، ولی همچین نرم افزارایی رو سیستمم نصب نیستن.
اها راستی، وقتی که سمیز 4 رو نصبیدم، دیگه این دکمه ها برای سیمز3 هم کار نمیکنن :dodgy: :dodgy: :( 
کسی نیست کمک کنه!؟
اپدیت ورژن یک رو هم نصب کردم ولی درست نشد. :-/ :-/
پاسخ
ینی یکی نیست اینجا جواب مارو بده؟
پاسخ
(08-12-2015, 11:16 PM)amiiitis_68 نوشته است: سلام
من سیمز 3 رو که داشتم بدون مشکل ctrl+shift+c عمل میکرد. اما توی سیمز 4 هرکاری میکنم اون نوار وارد کردن چیت ها نمیاد. ctrl+alt+shift+cرو هم انمتحان کردم اصلا همه دکمه های کیبوردو امتحان کردم .نمیشه که نمیشه :( :( 
تو یه سایت انگلیسی خوندم که شاید نرم افزاری رو سیستم نصبه که با همین دکمه ها اسکرین شات میگیره، ولی همچین نرم افزارایی رو سیستمم نصب نیستن.
اها راستی، وقتی که سمیز 4 رو نصبیدم، دیگه این دکمه ها برای سیمز3 هم کار نمیکنن :dodgy: :dodgy: :( 
کسی نیست کمک کنه!؟
اپدیت ورژن یک رو هم نصب کردم ولی درست نشد. :-/ :-/

شاید راه حل به سادگی تغییر زبان ویندوز باشه
شما یه بار Alt+Shift بزن تو بازی شاید زبان فارسی بوده باشه و شما با زدن ctrl+shift+c در واقع در حال وارد کردن ctrl+shift+ز باشید
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
این کارم کردم اما درست نشد
پاسخ
قابل توجه تمامی دوستان سیمزی       DLC SPA DAY  کرک شد امشب 

منبع  https://www.skidrowreloaded.com/the-sims...#more-9664
پاسخ
یه سوال لطفا زود جواب بدید چرا من تو سیمز چهار نمیتونم برای خونم چیزی بخرم تو سیمز سه تو حالت خرید وسایل خانه راحت وسیله میخریدم ولی الان نمیتونم هیچ گزینه ای نمیاره چجور درست کنم. :huh:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل : عمل نکردن ctrl shift cدر سیمز 4 amiiitis_68 2 2,434 08-15-2015, 08:41 PM
آخرین ارسال: Blue Sun
Exclamation دانلود پچ 1.47.6 سیمز 3 !! Ratonhaketon 3 2,977 01-14-2013, 09:13 PM
آخرین ارسال: MOSTAFA.SHZ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان