امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رهنمای خرید کنسول
به نام خدا
با سلام من یه پسر 14 ساله هستم و در شهر کرج زندگی میکنم و دارم میرم کلاس نهم
از قبل عید تصمیم گرفتم کهPS4   بخرم اما نمیتونستم بابام رو راضی کنم حالا رضایت بابام به کنارمن فقط یه چیزی برای بازی کردن میخواستم یادم نمیاد روز چندم عید بود که بابام گفت PS4  رو میخوایی چیکار برات یه لپ تاب میخرم منم اطلاعاتی از لپ تاب نداشتم و فرق هاشو نمیدونستم و پیشنهاد بابام رو قبول کردم  تا اینکه تو اینترنت تحقیق کردم و دیدم اگه یه لپتب گیمینگ بخوام بخرم باید بالای 4 ملیون پول میدادم بعد تصمیم گرفتم سیستممو ارتقا بدم بابامم میگفت حتما باید معدلت بیست بشه من درسم خوب بود اما فکر نمیکردم بتونم بیست بگیرم اما تونستم این نمره رو بدست بیارم .بابام که رفت کارناممو بگیره بهش زنگ زدم ازش سوال کردم معدلم چند شده؟  و بابام به شوخی گفت:بدبخت شدم بیست شدی S0 (2) دوباره رفتم سراغ تحقیق دیدم  ارتقای کامپیوتر هم بالای 2 ملیون آب میخوره!
پسر عمه ام بهم پیشنهاد داد که کنسول بخرم اما بابام شدیدا با کنسول مخالف بود حتی اگه بخوام تمام پولم رو خودم بدم  .ویکی از دلایلش برای نخریدن کنسول قیمت بازی هاش بود که من بهش گفتم بعد از بازی می تونم بازی هارو بفروشم.اما هنوز قبول نکرده و میگه اگه کنسول میخوایی میتونم پول بدم بری PLAY STATION 2 ات رو تعمیر کنی .فعلا دارم رو مخش راه میرم S0 (2)
ولی بحث اصلی اینه اگه بتونم اجازه بابام رو هم بگیرم نمیدونم پلی استیشن 4 بخرم یا ایکس باکس وان اس
با این مطالبی که توی این سایتا هست ادم هر دقیقه نظرش عوض میشه بنظرتون کینکت ایکس باکس رو ول کنم یا بازی هایی مثل THE LAST OF US
اگه نظری راجع به راضی کردن پدر و مادرم دارید ممنون میشم اگه تو بخش نظرات یا تو تلگرام بفرستید ممنون میشم
ایدی تلگرام:tlgrm.me/Amirmohammad_krj68
پاسخ

سلام.
درمورد انحصاری:
درسته که انحصاری های ps4 بیش تره، اما باز هم بستگی به سلیقه داره. اگه ریسینگ و شوتینگ ذوست داری، بهترین گزینه xbox one می شه ولی اگه اکشن ماجراجویی می حوای، ps 4 بهتره.
در مورد بقیه ی ویژگی ها:
xbox one:
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]1:یشتانی از نسل قبل:
اگه از بازی های قدیمی هم خوشت میاد، xbox one گزینه ی خوبیه، قراره هم انشالله از  xbox orginal پیشتانی بشه.
لیست بازی ها:
http://www.xbox.com/xbox-one/backward-co...able-games
http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backw...r=shellnav
2: EA access:
اگه دوست داری بازی هایی همچون فیفا و بتل فیلد رو به رایگان بازی کنی، می تونی با خرید این اشتراک، به راحتی بازیش کنی و همین طوری اگه خواستی بخری، 10 درصد تخفیف می ده، لیست بازی هایی که تا الان موجوده:
https://www.gamespot.com/articles/all-th...0-6445272/

[/font]
3: kinect
4: xbox live:
این شبکه، از ps network بهتر و سریع تر و پر امکانات تر و امن تر هست، همچنین xbox live gold دارای بازی های بهتر و تخفیفات بیش تر از ps network plus هست.
5: دارای کپی خور.
اگر نمی خوای آنلاین بازی کنی، می تونی آن را یه جایی ببری و لیست بازی هایی رو که می خوای، برات بریزن، البته دیگه نمی تونه به اینترنت وصل بشی.(می تونی، اما بن می شی.). همچنین، در صورتی که می خوای بازی عوض کنی، باید دوباره ببری تا ریست کنن که تمام بازی ها و سیو هات از بین می رن. نمی تونی بازی هم اضافه کنی.
ps 4:
1: اکانت هکی:
یک اکانت می خری که دارای بازی هست و می تونی آنلاین بازی کنی و می تونی بدوون تعویض اکانت، یک اکانت دیگه بخری، اما خطر بن شدن وجود دارد!
2: ps 4 now:
البته در ایران کاربرد خاصی ندارد و نیاز به اینترنت پر سرعتی دارد.
پاسخ
من به شخصه پی اس 4 رو پیشنهاد می کنم .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی کنسول پلی استیشن 4 اسلیم|زیبای ناخفته araz75 3 2,664 11-06-2016, 05:46 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  روزی روزگاری: مزدوران در کنسول دستی! | نقد و بررسی بازی Killzone: Mercenary saeed aghababaee 0 1,288 08-07-2016, 09:06 AM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  میان‌سال قدرتمند| نگاهی اجمالی به کنسول میان‌ نسلی Sony ERFAN RP 11 4,602 07-14-2016, 06:15 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بررسی عملکرد کنسول Xbox One در سال ۲۰۱۵ The Kingslayer 4 1,902 12-24-2015, 10:31 AM
آخرین ارسال: amin.jm63
  آیا بازی Fallout 4 ارزش خرید دارد؟(قسمت اول) Rocksteady 20 8,116 11-16-2015, 06:24 PM
آخرین ارسال: soheil sangari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان