امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روزی روزگاری: قلدر مدرسه | نقد و برسی بازی Bully
(04-29-2016, 09:53 PM)Be the story نوشته است: یعنی همه کاری میشه تو مدرسه انجام داد؟
مثلا مداد رو پرت کنی توی صورت معلم؟
تقریبا آره
مداد که نه ولی کتاب، ت.خم مرغ، سیب، موز، سینی، بشقاب و...
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
چه نقد خوبیی بود دستت درد نکنه این  بازی واقعا شاهکار بود من خودم این بازی رو همین پارسال تموم کردم با این که 10 سال ار عرضه این باز ی گذشته واقعا حال کردم و یه گروه دیگه هم بود که همیشه با جیمی درگیر میشدن که جزو گروه های خیابانی و بیرون مدرسه بودن که لباس مشکی نارنجی داشتن که تو درگیری قوی بودن که بهشون اشاره نکردی و راجب کارکتر جیمی بگم که شاید جیمی قیافه نسبتا ترسناکی داشته باشه و ادم خشنی باشه ولی همیشه یه هدف داشت اینم این بود که جلوی نا عدالتی ها و زورگویی های مدرسه رو بگیره و حتی یه جمله خیلی معروفی که جیمی داشت این بود که میگفت BULL WORTH  بدترین جا روی زمینه که مدیرش فک میکنیه اینجا بهترین جا روی زمینه جایی که معلماش جای درس دادن به پی عشق بازی میرن جایی که هر طرف رو نگاه میکنی داره یه نا عدالتی اتفاق میافته ..
داستان بازی هم واقعا عالی بود مرحله اخرشم خیلی جالب بود و باز فایت های بازی هم خیلی دیدنی بودن به نظر خودم چپتر 4 بهترین چپتر بود تو کل بازی امتحاناشم خیلی خوب بودن هر درس رو که پاس میکردی یه قابلیت به بازی اضافه میشد ساید میشن هاشم شاهکار بودن وتکراری  نمیشدن سرگرمی ها هم خیلی زیاد بودن از کمک به بچه های تو مدرسه گرفته تا دوچرخه سواری سالن بوکس و شهر بازی در کل شاهکار بود این بازی امیداوارم نسخه دومش ساخته شه  Gamer4
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(04-29-2016, 09:40 PM)Yves Guillemot نوشته است:
(04-29-2016, 09:36 PM)BadBoy4Ever نوشته است: یکی از لذت بخش ترین بازی های تاریخ ps2 و یکی از بدترین پورت های تاریخ پی سی  S0 (43)
یکی این یکی جی تی ای IV بدترین پورت هارو روی پی سی داشتن واقعا غیر قابل تحمل بود ولی با هر بدبختی ای بود تمومش کردم و پایان خیلی خوبی هم داشت اگه دیده باشید  S0 (2) S0 (62) 
ممنون بابت مقاله
بله PC مظلومه دیگه! S0 (2)
بله یک پایان زیبایی داشت امیدوارم نسخه‌ی بعدی این بازی معرفی بشه تا بیشتر از این پایان‌ها ببینیم. S0 (2)
خواهش می‌کنم، وظیفه‌ام بود. S0 (36)

دوست عزیز بعد پایان داستان و تموم شدن مراحل فرعی ، کلاس های درس، مثل GTA باز هم میشه گشت و گذار کرد یا اینکه کلاً بسته میشه پرونده بازی؟

(04-29-2016, 09:53 PM)Be the story نوشته است: یعنی همه کاری میشه تو مدرسه انجام داد؟
مثلا مداد رو پرت کنی توی صورت معلم؟

برای ps4 حتماً بگیر لذت بخشه، اتفاقاً به تازگی تخفیف هم خورده بود نمی دونم الآن هم تخفیف داره یا نه

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
نقل‌قول: دوست عزیز بعد پایان داستان و تموم شدن مراحل فرعی ، کلاس های درس، مثل GTA باز هم میشه گشت و گذار کرد یا اینکه کلاً بسته میشه پرونده بازی؟
میشه گشت و گذار کرد ولی این گشت گذار بعد یک مدت کوتاهی حوصله آدم رو سر میبره.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 941 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,630 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,124 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,250 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  روزی روزگاری تلاش برای بقا نقدوبررسیResident Evil 4 PC FAN 0 1,206 08-02-2019, 11:02 AM
آخرین ارسال: PC FAN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان