امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روزی روزگاری: ماجرای من و غول دوست‌داشتنی |نقد و بررسی majin and the forsaken kingdom
من عاشق بازی‌ها هستم، خیلی زیاد… برای ما بازیبازها و مخصوصا بازیبازهای قدیمی‌تر مثل بنده که ۲۲ سال است با انواع بازی‌های مختلف بزرگ شده ام و زندگی کرده‌ام، مرور بازی‌های قدیمی همان مرور زندگی‌ است. مرور بزرگ شدن و مرور دوران مختلف زندگی... من که همواره در تمام زندگی بازی یار جدا نشدنی‌ام بوده و بهترین و لذت‌بخش ترین تفریح و عشقم در تمام زندگی بوده و هست، بازگشت به گذشته و به یادآوری عنوانی که مثلا ۸ سال پیش بازی کرده‌ام درحقیقت مرور زندگی‌ام در آن سن و آن دوره از زندگی است. با بازی بزرگ شده‌ام و شکل گرفته‌ام. بازی در بزرگ شدنم کنارم بوده است. در درس خواندنم و عبور از دبستان و راهنمایی و دبیرستان و دانشگاه کنارم بوده است. در سخت ترین و غمگین ترین لحظات کنارم بوده است و مرا آرام کرده است. در زمان فارغ التحصیلی و دفاع از پایان نامه و رسیدن به هدفی که از کودکی در سر داشته‌ام (یعنی دکتر شدن!) کنارم بوده است و یکی از اعضای اصلی زندگیم بوده است. وقتی به کنسول های پلی‌استیشنم نگاه میکنم دستگاه نمی‌بینم. باور کنید راست می‌گویم. یه رفیق و یک همدم می‌بینم که احساس دارد و بسیار مدیونش هستم. همواره به آنها عشق ورزیده‌ام و می‌دانم آنها نیز همین حس را به من دارند. این کنسول‌ها ۲۲ سال زندگی هر روز من بوده‌اند و هستند و نمی‌توانم به عنوان فقط یک دستگاه به آنها نگاه کنم. انواع بازی های مختلف برای من حکم دوره های مختلف زندگیم هستند و به آنها عشق می‌ورزم. وقتی یادم می‌اید که چندین سال پیش majin and the forsaken kingdom را بازی کرده‌ام و چه لذت نابی به من داده است، به یاد آن دوره می‌افتم و خاطراتم از جلوی چشمانم رژه می‌روند. تا به حال و در طول زندگی‌ام هیچ گاه نشده کسی را ببینم که به اندازه خودم عاشق بازی‌ها باشد و به آنها مهر بورزد و از آنها یاد کند و بازی ها برایش بخشی بزرگ از زندگی باشند. درست یا غلطش را کاری ندارم، این من هستم، این زندگی من بوده و اکنون نیز هست. من به بازی‌ها احساس عمیقی دارم. بله… من عاشق بازی‌ها هستم…. خیلی زیاد…

[img=0x0]https://gamefa.com/wp-content/uploads/2016/07/517773262.jpg[/img]
majin and the forsaken kingdom… عنوانی که ارزش بازگشت به گذشته را دارد، البته برای بعضی‌ها.

خوب است گاهی به گذشته گیمری خود بازگردیم. خوب است که گاهی گذشته را مرور کنیم و ببینیم چگونه از بازی‌ها لذت می‌برده‌ایم. از چه بازی هایی لذت می‌برده‌ایم و اکنون چطور؟ از چه عناوینی خاطره داریم؟ کدام بازی‌ها هنوز در یاد ما مانده‌اند؟ این مرور خاطرات شاید برای بسیاری از ما حسی تلخ و شیرین توامان باشد. شیرین از این لحاظ که یاد خاطرات خوب و بازی های زیبایی که انجام داده‌ایم می افتیم و تلخ از این لحاظ که می‌گوییم افسوس که عمر چه زود گذشت و سال ها از ان روزهای خاطره‌انگیز کودکی و نوجوانی می‌گذرد. اما به هر شکل بایستی گاهی به سراغ دفترچه خاطرات بازی‌های قدیمی‌مان برویم و کمی آن را ورق بزنیم. مدتی قبل بود که خدمت شما عرض کردم قصد دارم تا در قالب یک ۳ گانه به معرفی و نقد ۳ بازی نسل هفتمی بپردازم که از برترین عناوین زندگی‌ام بوده‌اند و شاید اغلب بازیبازان حتی نام آنها را نیز نشنیده باشند. دو بخش اول این ۳ گانه که به عناوین Enslaved: Odyssey to the West و Heavenly Sword می‌پرداخت برای شما عزیزان منتشر شد و اکنون نوبت به بخش نهایی می‌رسد.

[img=0x0]https://gamefa.com/wp-content/uploads/2016/07/1409626-11_majin_e3_en_2__56.jpg[/img]
majin شخصیتی دارد که از همان اول به وی علاقمند می‌شوید.

قسمت سوم این مقالات ۳ گانه به عنوانی اختصاص دارد که قطعا از دو عنوان قبلی نیز برای شما ناشناخته تر است و بسیاری حتی نامش را نیز نشنیده‌اید اما از بهترین و لذت بخش ترین عناوین کل زندگی من بوده است و باور کنید که با سال‌ها تجربه  بازی‌های مختلف وقتی که می‌گویم یک بازی لذت‌بخش است، سخنی به بیراه نمی‌گویم. اصلا هدف این ۳ گانه این بود که به شما بازی‌هایی را معرفی کنم که شاید نشناسید ولی قطعا ارزش دارند که به آنها بازگردید و آنها را تجربه کنید. بازی آخر این بخش، عنوانی نسل هفتمی به نام majin and the forsaken kingdom است (یقین دارم که اکثرتان اکنون دارید می‌گویید این دیگر چیست، حتی اسمش را نیز نشنیده‌ام!). عنوانی فوق‌العاده جذاب و زیبا که حس صمیمیت و بی آلایشی محض را به شما هدیه می‌دهد. این بازی به قدری دوست‌داشتنی است که از لحظه لحظه آن لذت می‌برید و به معنای واقعی کیف می‌کنید. این یک “بازی” است، به معنای واقعی کلمه “بازی”. یعنی سرگرم کننده و دوست‌داشتنی، بی‌آلایش و جذاب، لذت‌بخش و صمیمی. در این مطلب قصد دارم که به ظور کامل عنوان majin and the forsaken kingdom را برای شما دوستان تحلیل کرده و بخش‌ها و المان‌های مختلف آن را کاملا بررسی کنیم. پس اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی majin and the forsaken kingdom هستید و می‌خواهید با یک عنوان زیبا که شاید از زیر دستتان در رفته باشد آشنا شوید، در ادامه این مقاله روزی روزگاری با بنده و وبسایت تحلیلی خبری گیمفا همراه شوید.

[img=0x0]https://gamefa.com/wp-content/uploads/2016/07/1470398-29918c_kb_ss_0813___22_.jpg[/img]
یعنی بامزه فقط برای یک دقیقه majin است! قیافه‌اش را نگاه کنید، دارد می‌میرد تا خوراکی‌اش را به او بدهید!

قلمرویی توسط یک نیرو که تحت نام “تاریکی” شناخته می‌شود احاطه شده است که موجودات زنده و مناطق مختلف را در بر می‌گیرد و می‌بلعد و آنها را تبدیل به سربازانی دیوانه و تقریبا شکست ناپذیر شیطان می‌کند. یک دزد جوان به نام Tepeu که توانایی صحبت با حیوانات را داراست به این قلمرو می‌آید تا خانه و زاذگاهش را در برابر این تاریکی محافظت کند. زمانی که به این سرزمین می رسد یک نیروی باستانی که به وسیله تاریکی مخفی شده است را پیدا می کند، موجودی که با نام Majin شناخته می شود و این آشنایی است که سرنوشت او و دنیا را تغییر خواهد داد. Tepeu و Majin به طرز جالبی با هم آشنا می شوند و باید با یکدیگر همکاری کنند تا شیطان را از بین ببرند، سرزمین را نجات دهند و البته به سبک این عناوین افسانه ای و زیبا در نهایت “پسره به دختره برسد!.” البته آنها یک کار دیگر نیز انجام می‎دهند. آنها نقش اول یک بازی رایانه‌ای فوق العاده و باورنکردنی به نام Majin and the forsaken Kingdom نیز هستند.

[img=0x0]https://gamefa.com/wp-content/uploads/2016/07/517823977.jpg[/img]
رنگ بندی‌های بازی عالی است…

اگر یکی دو کلمه بخواهم در توضیح Majin and the forsaken Kingdom بیان کنم بدون شک می‏گویم ” لذت بخش و شادی‎انگیز. ” از ابتدا تا انتها این بازی برای این طراحی شده است که لبخند بر روی لبان شما بنشاند و در این هدف، کاملا موفق نیز عمل کرده است. یک تجربه وسوسه کننده و گیرا که عشق سازندگان در آن کاملا مشهود است و بسیار هوشمندانه ساخته شده است.
Majin and the forsaken Kingdom در قالب یک عنوان سوم شخص ماجرایی عمل میکند. شما در نقش Tepeu ظاهر می‎شوید و هدف شما این است که تاریکی که کل این سرزمین فراموش شده را احاطه کرده است را متوقف کنید. Tepeu خودش به تنهایی حریف نیروهای شیطانی تاریکی نیست اما خب بالاخره دلیلی دارد که غول مهربان و قدرتمندی به نام Majin نیز همراه اوست.

majin بسیار بامزه و آرام است ولی وای به روزی که قاطی کند!

با استفاده از تعدادی دستورهای ساده و کاربردی شما می توانید Majin را به سمت کارهای مختلف هدایت کنید که هر کدام از این دستورات در طول بازی بسیار لازم و حیاتی هستند. اگر چه مبازات بخش بزرگی از بازی هستند، ولی تمرکز اصلی بازی بر حل کردن پازل های محیطی به وسیله قابلیت های Majin است. با پیشرفت در بازی Majin قابلیت های  باد، آتش، رعد و برق و طلسم‎ سنگ کردن را به دست می آورد که هر کدام هم در مبارزه مفیده هستند و هم برای پیشروی در دنیای بازی و حل پازل ها.
کلیت بازی و گیم‌پلی آن شباهت هایی با عناوین The Legend of Zelda دارد. اگر چه نمی‌توان تشابه دقیقی بین دنیای این عنوان و سیاه‌چال‌های سری زلدا پیدا کرد ولی روش و ساختاری که بازی بر روی آن بنا شده است بسیار سبیه به هم هستند. توانایی گردش آزاد در تمامی نقاط نقشه بازی و بازگشت به عقب با قابلیت‌های جدید برای دسترسی به مواردی که قبلا قابلیت دستیابی به آن‌ها را نداشته‌ایم، حس ازادی که در کل بازی وجود دارد، به دست آوردن قابلیت‌های جدید با پیشروی در بازی که هر کدام برای مبارزات بازی و باس‌‌فایت‌ها بسیار حیاتی هستند (زیرا که رفته‌رفته در بازی سخت و سخت‌تر می‌شوند) همه و همه از مورادی هستند که Majin and the forsaken Kingdom را بسیار شبیه به فرنچایز افسانه‌ای نینتندو می‌کنند.

محیط‌های زیبایی در بازی مشاهده می‌شود که اکثرا شاد و سرزنده هستند…

با این که شاید در مورادی در بازی از بازگشت به عقب خسته شوید ولی محیط‌ها و دنیای بازی آن را جبران می‌کنند و به قدری زیبا هستند که اجازه خسته شدن را به شما نمی‌دهند و ضعف‌ها را می‌پوشانند. کسب یک قابلیت جدید در بازی بسیار جذاب و البته مهم است، مانند قدرت باد که مثلا از آن برای ورود به منطقه‎ای که قبلا نمی‎توانستید وارد آن شوید و آتش جلوی آن را گرفته است استفاده کنید و با حالت مکش نیروی باد، آتش را مهار کنید. اگر در نقشه بازی قابلیت جابجایی سریع یا همان fast Travel وجود داشت می‎توانست بسیار به بازی کمک کند. البته در بازی اتاق‎هایی به نام اتاق انتقال یا Transport Room وجود دارند اما در کل نقشه بازی تنها ۵ عدد از آنها موجود است که دو تا از آنها هم باز نخواهند شد تا زمانی که باس … را شکست دهید.
پازل‎های محیطی بازی چندان دشوار و پیچیده نیستند ولی کاملا هوشمندانه و جالب طراحی شده‎اند و استفاده بسیار خوبی از قابلیت‎های مختلف Majin می‎کنند که البته خود وی نیز مدام در حین گیم‎پلی و حل پازل‎ها آنها را به شما گوشزد می‎کند. در موارد معدودی هوش مصنوعی Majin ممکن است شما را کمی آزرده خاطر کند ولی تعداد این دفعات بسیار کم است و وی یک همکار بسیار مفید و تاثیرگذار برای شما محسوب می‎شود که کاملا به درستی دستورات شما را اجرا می‎کند و گاهی این موضوع واقعا قابل ستایش است مخصوصا با توجه به زمان عرضه بازی.

majin شکمویی است که دومی ندارد!

مبارزات نیز از بخش‎های بسیا جذاب بازی هستند که بار اصلی آنها بر دوش Majin است ولی بازیباز نیز با این که ضربات Tepeu در مقایسه با Majin خیلی ضعیف‎تر است ولی کاملا نقش مهمی را در مبارزات ایفا می‎کند. Tepeu می‎تواند با پرتاب سنگ به دشمنان حواس آنها را پرت کند و یا آنها را به سمت بشکه‎های انفجاری و تله‎ها بکشاند تا آنها را از بین برده یا گیج کند و Majin هم قدرتمندانه آنها را نقش بر زمین کند. این که هم خود را از آسیب دور نگاه دارید و هم امنیت Majin را تامین کنید گاهی در برخی مبارزات سخت می‎شود ولی در کل ، هر مبارزه در بازی بسیار لذت بخش و قوی طراحی شده است مخصوصا زمانی که دشمنان بزرگ‎تر و قوی‎تر پای به میدان می‎گذارند.

majin بسیار قدرتمند است و حریفان حتی بزرگتر از خود را نیز از پای در می‌اورد

همچنین Tepeu می تواند به Majin دستور دهد تا از قابلیت های جادویی خود نیز برای کمک در مبارزات بازی استفاده کند. حمله به دشمنی که روی زمین افتاده است یا با جادو گیج شده است، موقعیت استفاده از حملات قدرتمند ترکیبی را برای شما ایجاد می‎کند که در آنها TepeuوMajin هر دو قدرت خود را جمع و با یکدیگر ترکیب کرده تا کار دشمن را یک‎سره کنند. فشردن دکمه… به راحتی کمبو را اجرا میکند و بازی، پاداش این حملات ترکیبی را با Friendship Shards یا گوی های دوستی به شما می دهد. هر چه بیشتر از این گوی ها به دست آورید پیوند بین دو بازیباز قویتر می شود و این منجر به فنون جدید و حملات قدرتمندتر می شود.

بالاخره همیشه پای یک دخترخانم به بازی باز می‌شود!

همان‎قدر که مبارزه و درگیری مستقیم در مبارزات تاثیر دارد، بسیاری از مبارزات را نیز می‎توان با استفاده از محیط بازی پیروز شد. در نقاط مختلف بازی می‎توانید به Majin دستور دهید که دیوارها و تخته سنگ های بزرگ را هل دهد و آنها را بر سر سربازان تاریکی آوار کند تا بلافاصله نابود شوند. اغلب در بازی وظیفه Tepeu است که دشمنان را به سمت تله ها هدایت کند که این موضوع به قدری جذاب است که هیچ گاه خسته کننده نمی شود. همچنین المان های ابتدایی و ساده مخفی کاری نیز در بازی وجود دارد که Tepeu می تواند از پشت سر سربازان ناآگاه به آرامی حرکت کند و کار آنها را از پشت تمام می کند. اگر Majin در نزدیکی دشمن نابود شده حضور نداشته باشد تا روح وی را جذب کند آن دشمن پس از دقایقی دوباره زنده خواهد شد.

در طول بازی و از طریق خوردن یک سری میوه‌های مخصوص قدرت‌های majin آپگرید می ‌شود.

سازندگان بازی در استودیو Game Republic توانسته اند با عملکردی قابل تحسین کاری کنند که نقش Majin در بازی بسیار زیاد شود بدون این که به مرز اهمیت بازیباز نیز خدشه ای وارد شود و اهمیت وی در بازی کمرنگ شود. علیرغم این که شما در بازی به Majin دستور میدهید که کارهای مختلف را انجام دهد اما خود شما نیز (Tepeu) هیچ گاه بدون کار باقی نمی مانید. شما باید دزدکی حرکت کنید، بپرید، از پلتفرم ها بالا بروید و همچنین حملات و مبارزه انجام دهید تا در نهایت Majin را در امنیت و سالم نگاه دارید و البته همینطور خودتان را.
Majin and the forsaken Kingdom پر است از ترفندهای جذاب و لذت بخش Co-op، اما هیچ گاه بیش از حد از آنها استفاده نمی کند و شورش را در نمی آورد. هیچ گاه بیش از حد یک کار را انجام نمی دهید و حتی من اعتقاد دارم که برخی قابلیت ها به اندازه کافی هم استفاده نمی شود. مثلا من دوست داشتم که می توانستم بیشتر در بازی سنگ ها را به روی دشمنان غلت دهم یا بشکه های انفجاری را بر سر آنها بیاندازم . در مجموع باید گفت بازی بسیار بیشتر بر تنوع خیلی زیاد متمرکز است تا تکرار.

حملات ترکیبی در مبارزات بازی بسیار لذتبخش است.

بازی چیزی در حدود ۸ ساعت زمان میبرد تا به پایان برسد ولی اگر بخواهید بیشتر در دنیای فوق العاده زیبای بازی گشت و گذار و اکتشاف کنید این زمان بیشتر نیز می شود. Majin and the forsaken Kingdom پر موارد و آیتم‎های مختلف برای پیدا کردن است، از Memory shards یا “گوی‎های خاطرات” که پاداش Tepeu هستند گرفته تا صندوقچه‎ای مخفی که حاوی XP برای افزایش قدرت و استقامت Tepeu هستند و ایتم های ظاهری که برای تغییر ظاهر شخصیت ها به کار می رود و البته هر کدام قابلیت های مختص به خود را در اختیار بازیباز قرار می دهند. لباس های مختلف بازی در یک کلام بسیار”باحال” و Cool هستند و ارزو میکنید که کاش باز هم لباس های بیشتری در بازی وجود داشت. من در بار نخست چیزی در حدود ۱۴ ساعت طول کشید تا بازی را به پایان برسانم و موفق شدم تا تمام آپگریدهای Majin غیر از یک عدد را به دست آورم و البته تعدادی از تکه های لباس های مختلف و چند ایتم ناشناخته را نیز پیدا نکردم. اگر بازی ها را مستقیما بر اساس مقدار محتوای آن خریداری می کنید باید گفت این بازی کاملا مناسب است و محتوای بسیار کافی دارد.

دیدن قدرت فوق‌العاده majin که از آن برای محافظت از شما استفاده می‌کند خیلی کیف دارد.

تعدادی ضعف ها و نکات منفی در بازی وجود دارد که آن را از رسیدن به حد کمال باز داشته اند.انیمیشن ها گاها بسیار قدیمی و کهنه به نظر می رسند (در همان زمان عرضه بازی) مخصوصا هنگام تشخیص محل تماس. همین باعث شده است تا برخی پرش های ساده در بازی نیز گاها تبدیل به مشکل برای شما شوند. همچنین برخی از انیمیشن های بازی کاملا سرعت آن را می گیرند و حتی مستقیما بر روی مبارزات بازی نیز اثر می گذارند. برای مثال یکی از باس فایت ها بسیار دشوار تر می شود به این خاطر که Tepeu یک انیمیشن مسخره و طولانی را هر بار قبل از این که یک حمله را انجام دهد تکرار می کند. همچنین انیمیشن “تمام شدن نفس” نیز که وقتی Tepeu برای مدت طولانی می‎دمد مشاهده می‎کنید گاها بسیار آزاردهنده است.

شاید بازی گرافیک فنی آنچنانی نداشته باشد ولی طراحی هنری آن بسیار زیباست.

اگر چه انیمیشن‎ها گاهی کهنه و قدیمی به نظر می‎رسند اما استایل گرافیکی بازی فوق العاده زیباست و دنیای بازی هنرمندانه طراحی شده است. سربازان تاریکی بسیار مناسب طراحی شده اند و کاملا با سیاهی مطلق پوشیده شده اند که یک ماده چسبناک به نظر می‎رسد که رد پاهای آنها را وقتی راه می‎روند بر روی زمین باقی می‎گذارد. زمانی که Tepeu آسیب می‎بیند، آرام آرام وی توسط همین سیاهی پوشیده می‎شود و گاهی دوست دارید بیشتر ضربه بخورید تا این افکت زیبا را هر چه بیشتر مشاهده کنید و مطمئنا می‎تواند جایزه یکی از برترین افکت ها در بازی های مختلف را از آن خود کند.

از طریق دستورات مختلفی که به majin می‌دهید باید کلی پازل های محیطی حل کنید.

درمجموع باید گفت علیرغم برخی مشکلات ریز در انیمیشن‌ها و هوش مصنوعی، Majin and the forsaken Kingdom یک اثر عالی و فوق العاده از Game Repoblic است. بازی از ابتدا تا انتها کاملا جذابیت و زیبایی خود را برای شما حفظ میکند و هرگز خسته کننده و تکراری نخواهد شد و حتی ارزش تکرار بالایی را نیز به خاطر وجود کلی ایتمها و لباس ها و موارد کشف کردنی در بازی، به آن بخشیده است. داستان بازی بسیار زیبا و ساده است و شخصیت های آن مخصوصا Majin فوق العاده خلق شده اند. گیم پلی بازی کاملا متنوع و منحصر به فرد است و تجربه کلی بازی هم به یاد ماندنی است و هم بسیار رضایت‎بخش و شیرین.

majin کاملا مطیع شماست و شما را خیلی دوست دارد. البته قطعا شما نیز بسیار وی را دوست خواهید داشت.

Majin and the forsaken Kingdom از آن عناوینی است که کمتر بازی دیگری می‎تواند حس شیرینی و لبخند رضایتی که از تجربه کردن آن بر لب شما می‎نشیند را به شما هدیه دهد. این یکی از آن بازی‎های خاص است که خیلی‎ها آن را از دست می‎دهند ولی آنها که آن را پیدا می‎کنند مانند من عاشق و شیفته آن می‎شوند و تبدیل به یکی از شیرین‎ترین تجربه‎های زندگیشان می‎شود آن هم با وجود این همه بازی‎های پر ادعا و بزرگ که از درون تهی هستند. بازی پر است از حس صمیمیت و لذت ناب یک بازی زیبا.
به عنوان یکی از کسانی که این بازی را چندین بار از زمان عرضه تا به حال تجربه کرده ام باید بگویم که هنوز هم در نسل هشتم وقتی این عنوان را تجربه می کنید چیزی از لذت آن برای شما کم نمی شود و انگار بازی با شما حرف می زند. از آنجا که خیلی از شما حتی نام Majin and the forsaken Kingdom را نیز نشنیده‎اید لازم بود تا شما را از یکی از برترین تجربه های نسل هفتم آگاه کنم و شاید شما نیز با تجربه آن متوجه شوید که چه عنوان زیبایی را از دست داده بودید. شک نکنید که اگر Majin and the forsaken Kingdom را تجربه نکرده اید باید به سراغ آن بروید و حتی اکنون بعد از چندین سال نیز این بازی پر از لذت و زیبایی و شگفتی برای شما خواهد بود. به حرف من اعتماد کنید…

[تصویر:  1c7ed571-a7d6-4259-91f6-3afb441ad7d2.png]
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
مثل همیشه عالی بود آقا سعید نقد رو یبار تو سایت یبارم اینجا خوندم S0 (62) S0 (62) S0 (62)
آقا سعید اگه زحمتی نیست یادداشت هاتونو چک کنید اون سوال منو جواب بدید
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(08-05-2016, 01:37 PM)THE LUNATIC FRINGE نوشته است: مثل همیشه عالی بود آقا سعید نقد رو یبار تو سایت یبارم اینجا خوندم S0 (62) S0 (62) S0 (62)
آقا سعید اگه زحمتی نیست یادداشت هاتونو چک کنید اون سوال منو جواب بدید

خیلی ممنونم از شما. 
چشم حتما.
پاسخ
خیلی ممنون اقای اقابابایی S0 (29)متاسفانه کنسول ندارم که بخوام تجربش کنم ولی خیلی از بازی خوشم اومد 113موفق باشید S0 (24)
nothing is true everything is permitted
پاسخ
(08-05-2016, 08:34 PM)amir assassin boy نوشته است: خیلی ممنون اقای اقابابایی S0 (29)متاسفانه کنسول ندارم که بخوام تجربش کنم ولی خیلی از بازی خوشم اومد 113موفق باشید S0 (24)

درود بر شما. خیلی متشکرم ازتون. انشالله که بتونید در اینده تجربه کنید چون بحث این بازی گرافیک نیست و هر وقت بازی کنید عالیه.
سلامت باشید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,733 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 914 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 939 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,810 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,083 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان