امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رونمایی از کاور شماره 11 مجله “گیمفا دیجیتال”|حدس بزنید چه سورپرایزی برای شما داریم؟
زمان آن رسیده که از کاور شماره یازدهم مجله الکترونیکی “گیمفا دیجیتال” رونمایی بکنیم ولی چنان هم با دست خالی وارد میدان نشده ایم و سورپرایز بزرگی برای مخاطبان عزیز داریم اما تا اطلاع ثانوی هیچ چیزی از جزئیات این سورپرایز را اختیار شما عزیزان قرار نمیدهیم.

[تصویر:  cover-slide-maximum.jpg]

در شماره یازدهم مجله گیمفا دیجیتال پرونده ویژه ما مربوط به بازی بزرگ یوبیسافت یعنی The Division میباشد که اطلاعات بسیار جالبی از این بازی در مجله به اشتراک گذاشته شده است در کنار آن نگاهی خواهیم داشت به نسخه جدید بازی Hitman که کالکتورز ادیشن آن به تازگی معرفی شد و به علاوه در میان نقد و بررسی ها بازی Resident Evil Zero Hd Remastred که یک ریمسترد فوق العاده از آب در آمد در این شماره زیر ذره بین منتقدان “گیمفا دیجیتال”خواهد رفت. اما این ها تمامی مطالبی (مطمئنا) نیست که قرار است شما مطالعه کنید بخش سخت افزار و موبایل این‌بار تخصصی تر خواهد بود و در کنار آن:
برای شما مخاطبان عزیز سورپرایزی داریم که نمیتوانیم در مورد جزئیاتش بیشتر توضیح بدیم اما به نظر شما این سورپرایز چیست؟حدس بزنید..

برای مشاهده، بر روی تصویر کلیک کنید
[تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=t75_s9ld...qwx2xd.jpg]
طراح علیرضا شجاعی

۱۵ بهمن منتظر شماره یازدهم از مجله الکترونیکی گیمفا دیجیتال باشید.

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
احتمال زیاد مصاحبه با یوبیسافت کردین. شایدم جزو منتقدای اصلی شدین. نکنه میخواین فیزیکی کنین مجله رو؟ آقا به من بگین به هشکی نمیگم جان شوما! S0 (2)
آخه چرا هایپ میکنین؟؟؟ ما قلبمون باتری دارههههههههههه Wall
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ
اتفاقا خوب شد که مجله واگذار شد...

اینطوری یه برند مجزا و باکیفیت ایجاد میشه...

با آرزوی موفقیت...

منتظر طعنه هاتون هستم!
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(01-15-2016, 09:22 PM)Wayne نوشته است: اتفاقا خوب شد که مجله واگذار شد...

با آرزوی موفقیت...

منتظر طعنه هاتون هستم!

واگذار شد؟  Blink
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
(01-15-2016, 09:25 PM)$$Big Bo نوشته است:

با آرزوی موفقیت...

منتظر طعنه هاتون هستم!

واگذار شد؟  Blink
فک کنم سورپرایز همین بود! S0 (43) 4fvgdaq_th118
پ.ن:
نقل‌قول: منتظر طعنه هاتون هستم!
S0 (43)
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
من قبلا افتخار همکاری با محمد نعمتی عزیز رو داشتم. اینو بگم که باید خوشحال باشید که مجله واگذار شده چون تا وقتی که مجله گیم سو   ر   س دستش بود همیشه مصاحبه ها و مطالب اختصاصی داشت.

امیدوارم کیفیت مجله بهتر و بهتر بشه
پاسخ

با آرزوی موفقیت...

منتظر طعنه هاتون هستم!

کلام امیر...  S0 (24)
برادرا در خصوص این مجله و شماره هیچ اطلاع به ما سرپرستا و تحریریه سایت ندادن و اصولا خودمون هم خیلی تعجب کردیم وقتی این موضوع مشاهده کردیم 
بهتره وايسيم و بحث بی خود نکنیم و ببینیم مدیریت سایت یا آقا زاهدی چه عرض می کنند
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
(01-15-2016, 09:39 PM)The Legend Within نوشته است:

با آرزوی موفقیت...

منتظر طعنه هاتون هستم!

کلام امیر...  S0 (24)
برادرا در خصوص این مجله و شماره هیچ اطلاع به ما سرپرستا و تحریریه سایت ندادن و اصولا خودمون هم خیلی تعجب کردیم وقتی این موضوع مشاهده کردیم 
بهتره وايسيم و بحث بی خود نکنیم و ببینیم مدیریت سایت یا آقا زاهدی چه عرض می کنند

خوب امیرحسین جان حتما آقا کسری این تصمیم رو گرفتن. همینجوری که نمیشه یکی بیاد و یه همچین پستی بزنه.
در کل به نظرم آقا کسری تصمیم پسندیده ای گرفتن چون با این شرایط میتونیم ماهانه مجله رو داشته باشیم.
پاسخ

با آرزوی موفقیت...

منتظر طعنه هاتون هستم!

کلام امیر...  S0 (24)
بنده با آقای نراقی "مدیر سایت" صحبت کردم... ایشون گفتن که واگذار شده به مدیر سابق گیم سورس...

مدیریت گیم سورس سابق هم آقای نعمتی هستن که یه زمانی با هم رقابت داشتیم...

هر چی باشه بنده بیشتر از شما اطلاع دارم!

در ضمن اتفاقات دیگری هم افتاده که لازم نمی بینم اینجا اعلام عمومی کنم...
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(01-15-2016, 09:57 PM)Wayne نوشته است:

با آرزوی موفقیت...

منتظر طعنه هاتون هستم!

کلام امیر...  S0 (24)
بنده با آقای نراقی "مدیر سایت" صحبت کردم... ایشون گفتن که واگذار شده به مدیر سابق *****...

مدیریت ***** سابق هم آقای نعمتی هستن که یه زمانی با هم رقابت داشتیم...

هر چی باشه بنده بیشتر از شما اطلاع دارم!

در ضمن اتفاقات دیگری هم افتاده که لازم نمی بینم اینجا اعلام عمومی کنم...

والله انقدر ستاره در حرفاتون بوده که شقایق به گودرز نرسید 
بعد آقا ما که بخیل نیستیم امیدوارم مجله بهتر از گذشته به روند انتشار ادامه بده و عین همیشه موفق باشه و دوست عزیز آقا نعمتی به قول خودمون بترکونه و...
همچنین از آشنایی با شما که دست پشت پرده هستید و از ما و سردبیر بیشتر نسبت به مسائل سایت مطلع هستید خوشحال شدم
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شماره‌ی ۲۰ برای گیمفایی‌های ۲۰ | شماره بیستم مجله گیمفا دیجیتال، ویژه نامه نوروز ۱۳۹۸ White Beard 0 1,985 03-23-2019, 03:51 AM
آخرین ارسال: White Beard
  این اسطوره ای که تکرار نخواهد شد|کاور شماره ۱۳ مجله گیمفا رونمایی شد Station 2 2,277 05-06-2016, 06:58 PM
آخرین ارسال: Arash356
  شماره ۱۲ مجله گیمفا دیجیتال منتشر شد|زمان قدرتی بی نهایت Station 0 1,690 03-29-2016, 08:10 PM
آخرین ارسال: Station
  رونمایی از کاور شماره ۱۲ مجله گیمفا|شاهکار سم لیک میهمان گیمفا دیجیتال Station 3 2,091 03-12-2016, 01:17 AM
آخرین ارسال: CTTR
  دانلود شماره 11 مجله گیمفا دیجیتال| برای حمایت خرید کنید Station 4 2,738 02-19-2016, 10:01 PM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان