امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زامبی ها را دوست داشته باشیم!(آپدیت می شود!)
Like[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

شما و اقای Hlzo اگه( درست باشه) برید یه کتاب رو با 3 فصل مختلف چاپ کنید . من خودم به شخصه ازتون 50 تومن میخرم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
بابا من به تو چی بگم!!!![img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
خوب است خوب است....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ
عالی.
only call of duty series
پاسخ
"این ها! این موجودات رزل که چهره ای نا متناسب از ما موجودات ملوس و ظریف نشان دادن! ما تقاضای اعاده حیثیت داریم! این آلباتروس های در حال انقراض هرجا که ما رو می بینند بنگ بنگ یا پخ پخ! ما مظلوم واقع شدیم جناب قاضی!"
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

عاااااااااااااااااااااااااااااالی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
                                                                            [تصویر:  htnr9se8fowa8gsi6cjj.jpg]          
پاسخ
عالیه داش عالی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
داش برو ی کتاب طنز بنویس.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] جان من خوب میفروشی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من خودمم ازت میخرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خیلی عالیه.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بسی حال میکنم با این داستان های قشنگت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
واقعا که چرا به پست های زیبایی که این دوستمون میزاره حداقل 1 اعتبار نمیدید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
خدایی استعدادش داره تلف میشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترینی داش [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  philippe_coutinho_wallpaper_by_luisgfxso...8drafw.png]
پاسخ
نه دیگه واجب شد برم با حامد زاهدی حرف بزنم. باو این می تونه می تونه جای استاد بزرگ طنز نویس گیم ایران(رسول خردمندی) رو بگیره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
قسمت سوم:

دادگاه غرق در سکوت بود.تنها صدایی که به گوش می رسید صدای جویده شدن میز و دست و پا بود.زامبی ها همدیگر را می جویدند و خوش بودند اما در طرف دیگر دادگاه جماعت شیک پوش تا حدودی مضظرب به نظر می رسیدند.ناگهان قاضی با صدایی لرزان به دو طرف اعلام کرد:

- خیلی خب جناب زامبـ

- به من نگید زامبی جناب قاضی!

این صدای زامبی بود که بلند فریاد زده بود.در طرف دیگر مردی کچل و چاق در جواب گفته بود:

- پس دوست داری زیبای خفته صدات کنه!

- لطفا رعایت کنید!اینجا دادگاه!

خود قاضی هم باورش نمی شد این را برای دفاع از یک زامبی گفته است.ولی چه می شد کرد.دادگاه ، دادگاه است! قاضی با آرامش سرش را به سوی زامبی برگرداند و گفت:

- پس چی صداتون کنم!

- من اسم دارم جناب قاضی! و همه این افراد. اسم من هست ... اممم اسم من چی بود جناب قاضی؟ شما یادتون نمی آد؟

احساس قاضی برایم قابل درک است که لبه میز را گاز می گرفت و دور از چشم دیگران چکش را به سر خودش می کوبید. و حالش با شنیدن جمله بعدی زامبی که گفته بود:

- مهم نیست اسم من چیه! من هم یک زامبی ام و ترجیح می دهم تا پایان این دادگاه زامبی خطاب بشم!ببینید جناب قاضی این ها حتی هویت ما را هم گرفتند! همه شان حتی اون کوتوله ی بد قواره!

و به مرد قد کوتاه و عینکی ای که در جمع شیک پوشان بود اشاره کرد. مرد با تعجب از جایش پرید و خطاب به قاضی گفت:

- من! زامبی! من بود هیدئو!من هست خیلی معروف!من ساخت متال 1!من ساخت متال 2! من بود متال ساز! نه زامبی ساز! این بود زامبی ساز! این بود زامبی کش!به جون عمه اقدس راست گفت!

و او هم به مرد موقرمزی که در کنارش ایستاده بود اشاره کرد:

- من دونست هیدئو بود دهن لق!آه هیدئو بود یک آدم دهن لق!

- نه خیر تو خودت بود بد!تو کشت زامبی در خیابان!تو کشت زامبی در مدرسه!در خانه ! حتی سر میز صبحانه! تو در دستشویی هم زامبی کشت حتی؟!

- هیدئو دروغ گو من خیلی نکشت زامبی.من فقط کشت بیست و سه میلیارد و ششصد و نود و سه میلیون و چهارصد و بیست و یک هزارو دویست و شصت و نه تا زامبی!

بعد از این حرف از میان جمعیت زامبی ها سری ببیرون پرتاب شد که نفس قاضی را بند آورد و در حالی که در هوا پرواز می کرد فریاد زد:

- آره راس می گه تا حالا هشت بار منو کشته!

و در آن دادگاه افراد خیلی زیادی بودند که حاضر بودند برای نهمین بار این کار را بکنند...

خب دوستان من یه مدتی نیستم.از همه نظراتتون ممنون و این که باز هم نظر های جدید بزارید خیلی ممنون و فعلا خداحافظ![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
YOU WILL NEVER WALK ALONE
پاسخ
چرا نیستی؟کجا!!!!!!![img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
خودمونیم این قسمت زیاد باحال نبود.......
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ
خوب ولی به خوبی قبلی ها نبود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مرسی داش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه یک کاربر مفید باشیم؟| مقاله ای برای ما The Wolf Of Rivia 22 7,342 11-10-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: rahimzadah
Wink روزی که عمو گیمی آمد...آغاز فصل دوم!(آپدیت می شود.) adam76 30 9,549 02-06-2015, 05:53 PM
آخرین ارسال: DarkangelMLA
Shocked زامبی ها ...{اپدیت میشود} long shot 3 2,122 11-06-2014, 10:54 AM
آخرین ارسال: HardCore Gamer
  الان دوست داری چه بازی معرفی شه؟؟؟ ALAN PAYNE 16 4,178 05-04-2013, 08:01 PM
آخرین ارسال: Maximum-Dev

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان