امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی به سبک Nathan Drake | پیشنمایش Uncharted 4
مقاله بسیار عالی بود. لذت بردم از خوندنش. فقط چند تا نکته:

نقل‌قول: آقای Amy Hennig اذعان داشته است که آخرین قسمت از Uncharted تا سال‌ها در خاطر بازیکنان نقش می‌بندد

Amy Hennig خانومه داداش من 109

نقل‌قول: در گذشته Nathan تنها 250 استخان (واحدی برای افزایش کیفیت حرکات یک شخصیت) داشت و در این قسمت ما شاهد 850 استخان هستیم

استخوان S0 (2)

نقل‌قول: با وجود اینکه آقای Niel Druckman داستان بازی را مهم‌ترین و برجسته ترین بخش بازی قلمداد کردند

Neil

باور کن نمیخوام ملالغت بازی دربیارم. ولی دلم میخواد مقاله‌ای با این کیفیت عاری از هر گونه ایراد باشه 5
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
ممنون بابت نظر...
نقل‌قول: Amy Hennig خانومه داداش من :109
باور کنید می‌دونستم از دستم در رفت S0 (2) (تصحیح شد)
اکثر این مشکلات بر اثر تاپ بوجود اومدن(اگر بخوام صادق باشم گزینه‌ی دوم بر اثر تایپ نبود). تمامی مشکلات تصحیح شدن...
پاسخ
خسته نباشی داداش سجاد! چه مقاله خوبی! اصلاً از خوندنش لذت بردم! یکی از بهترین مقاله های چند روز اخیر!
اصلاً آقا ما جرات به ایراد گرفتن نمی کنیم! همه جاش خوبه!
آنچارتد 4 بازی خوبی هست! در واقع می شه گفت یکی از بهترین انحصاری های PS4 هست! و گرافیک فوق اعلاده ش هم خیلی زیباست! خدایی حیفه چنین بازی زیبایی رو تجربه نکرد!
حالا پیشنمایش هم بیشتر هایپمون کرد! S0 (2) 
بازم خسته نباشی! فوق العاده ست!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(03-15-2016, 07:27 PM)You Never Win نوشته است: خسته نباشی داداش سجاد! چه مقاله خوبی! اصلاً از خوندنش لذت بردم! یکی از بهترین مقاله های چند روز اخیر!
اصلاً آقا ما جرات به ایراد گرفتن نمی کنیم! همه جاش خوبه!
آنچارتد 4 بازی خوبی هست! در واقع می شه گفت یکی از بهترین انحصاری های PS4 هست! و گرافیک فوق اعلاده ش هم خیلی زیباست! خدایی حیفه چنین بازی زیبایی رو تجربه نکرد!
حالا پیشنمایش هم بیشتر هایپمون کرد! S0 (2) 
بازم خسته نباشی! فوق العاده ست!
خوشحالم که مقالمو خوندید سامرند جان. اگه بخشی از مقاله بوده که مشکلی توش وجود داشته حتما به بنده بگید تا تصحیح کنم.
نقل‌قول: اصلاً آقا ما جرات به ایراد گرفتن نمی کنیم! همه جاش خوبه!
خودتون استادید. هنوز Top 5 های شمارو فراموش نکردیم...
به هر حال از اینکه نظرتون رو گفتید خیلی ممنونم و باعث افتخار بنده‌س.

موفق باشید S0 (29)
پاسخ
دو ساعت خوابیدم برگشتم دیدم سجاد جان گل کاشتن
واقعا نقد زیبایی بود
فقط یه سوال در مورد ون 850 استخوان نسخه ی جدید داشتم
فکر کنم من خونده بود 850 استخوان فقط در صورت نیتن وجود دارد
ولی شما کلی رو گفتید
واقعا ممنونم بابت نقد
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(03-15-2016, 07:45 PM)Amir_Detroit نوشته است: دو ساعت خوابیدم برگشتم دیدم سجاد جان گل کاشتن
واقعا نقد زیبایی بود
فقط یه سوال در مورد ون 850 استخوان نسخه ی جدید داشتم
فکر کنم من خونده بود 850 استخوان فقط در صورت نیتن وجود دارد
ولی شما کلی رو گفتید
واقعا ممنونم بابت نقد
ممنون آقا امیر. نسبت به بنده لطف دارید...
درسته... البته در صورت نیتن 800 استخان وجود داره و دلیلش هم ادای دیالوگ‌های بازی به بهترین نحو هست. در بدن نیتن هم حدود 850 استخوان وجود داره که این باعث میشه حال و هوای انیمیشن بازی بسیار به واقعیت نزدیک بشه. به طور کلی در مقاله به این دو مورد اشاره کردم و یه توضیحاتی در موردشون دادم. ولی باور کنید با اینکه مقاله‌ی نسبتا طولانی ای شده، اما کلی حرف و بحث وجود داره که میشه در مورد بازی انجام داد. به هرحال سعی می‌کنم در آینده (اگه عمری بود) یک مقاله درباره‌ی تاریخچه‌ی این عنوان بنویسم.

خواهش میکنم. موفق باشید S0 (29)
پاسخ
سجاد واقعا مقاله قشنگی نوشتی خیلی خوب بود 
Uncharted قطعا بهترین انحصاری ps4 تاکنون هستش  S0 (62)
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(03-16-2016, 12:49 AM)white.wolf نوشته است: سجاد واقعا مقاله قشنگی نوشتی خیلی خوب بود 
Uncharted قطعا بهترین انحصاری ps4 تاکنون هستش  S0 (62)
سلام دوست عزیز...
بازهم نظر لطف شماست. انتقادی بود بنده در خدمتم...
بنظر خودم سری Uncharted با یه پایان طوفانی همراهه و قطعا یکی از بیاد ماندنی ترین عناوین تاریخ خواهد شد.

موفق باشید. S0 (29)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [مقاله] ماجراجویی ادامه دارد | هر آنچه که دوست داریم در Uncharted 5 ببینیم White Beard 0 1,109 08-13-2019, 06:14 AM
آخرین ارسال: White Beard
Photo نقد و بررسی Uncharted 4: A Thief’s End bazi_center 1 2,824 03-09-2018, 07:19 PM
آخرین ارسال: alijas
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,709 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  به دنبال یک میراث گمشده | نگاهی به Uncharted: The Lost Legacy Lazaretto 2 3,746 01-11-2017, 12:27 AM
آخرین ارسال: Lazaretto
  حماسه‌ی مرگ و زندگی در قالب افسانه|نقد و بررسی Middle-Earth:Shadow Of Mordor Hidden Shadow 2 3,430 12-21-2016, 06:04 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان