امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زکــس گــیــم - بزرگترین مرجع دانلود بازی
Lightbulb 
سلام به گیمفا و کاربرانش

احسان هستم مدیر زکس گیم و طرفدار سایت محبوب و فراموش نشدنی MobinIGI , از اوایل تابستون تصمیم گرفتم سایتی بسازم تا به درخواست گیمرها پاسخی داده بشه, بخاطر همین زکــس گــیــم رو ساختم و شروع به ثبت مطلب کردم. از اول کار تصمیم گرفتم در همه ی زمینه ها مطلب بذارم تا سایت تر و تمیزی باشه. لازم به ذکره تمامی منابع سایت از جمله : فضای میزبانی, لینک های دانلود و مطالب چه خبری چه بازی چه آموزشی کاملا اختصاصی هستند. سرعت دانلود هم چه روز چه شب روی نهایت سرعت هستش و محدودیتی برای هیچکس قائل نیستیم!

[تصویر:  bboj_untitled-1.jpg]

تیم زکس گیم شامل 5 گیمر میشه :

1. خودم ( احسان) : مدیرکل سایت
2. حسین : مسئول بخش ترینر , کرک , پچ و مد و ...
3. فرهاد : مسئول بخش خبری
4. امیرحسین : مسئول بخش والپیپر
5. محمد : مسئول بخش سیو و ترینر و والپیپر

نیاز به نویسنده بیشتری داریم تا سایت به سرعت آپدیت بشه, البته تا الان مشکلی بابت آپدیت نداشتیم و سعی کردیم روزانه سایت رو بروز کنیم ولی میدونم گیمرهای زیادی هستن که علاقه به نویسندگی دارن Laie_73

انجمن زکــس گــیــم هم چند وقت پیش راه اندازی شد و میتونید مشکلاتتون رو که کلی هستش اونجا مطرح کنید و ما پاسخ بدیم.

دوستانیکه علاقه ای به نویسندگی در زکــس گــیــم دارند از طریق بخش تماس با ما سایت اعلام کنند تا شرایط رو خدمتشون بگم, نیازیم نیست گرافیست باشید یا به سئو مسلط باشید! همینکه توانایی نوشتن رو دارید میتونید هر دسته بندی از سایت رو که قادرید انتخاب کنید و مطلب برامون بفرستید, کلیه مطالب توسط خودم ویرایش میشه اما یوزر نویسنده در مطلبش قرار میگیره و انتهای نوشتتون یک پروفایل میاد که هرچی دوست دارید از خودتون بنویسید و بازدیدکننده باهاتون آشنا بشه.

یوزر من در سایت V هستش  Gamer4

+ سایت دارای بخش ویژه ای هستش بنام آپدیت کارت گرافیک که شما میتونید این قسمت رو در سایدبار سمت چپ ببینید که شامل آپدیت درایور nVIDIA و درایور AMD میشه و ما بروزترین آپدیت هارو که تست شده هم هستن قرار دادیم.

+ سایت برای تبلت و موبایل بهینه شده و میتونید در هر زمان و هر مکان به اینترنت وصل بشید و وارد سایت بشید.

این تاپیک طبق قوانین هفته ای سه بار آپدیت میشه. بحث و گفتگو درمورد سایت هم انجام میشه.
چنانچه درخواست بازی یا مطلبی رو دارید لطفا در سایت زکــس گــیــم بیان کنید و بی برو برگرد انجام میشه :)

" اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده بدان بازیش تموم شد سکته کرده S0 (2) "
پاسخ
من واستون پیام دادم امیدوارم موفق بشید
پاسخ
(09-13-2015, 08:25 PM)king reza نوشته است: من واستون پیام دادم امیدوارم موفق بشید

خیلی ممنون آقا رضا :heart:

اگه پیام دادین تا الان جواب رو فرستادم

شرمنده بابت تاخیر بعد از ثبت تاپیک رفتم بیرون
پاسخ
[تصویر:  Crack.V4.MadMax-670x350.jpg]

کرک ورژن 4 بازی Mad Max توسط گروه 3DM منتشر و ما در زکس گیم قرار دادیم. این کرک بسیاری از باگ ها رو حل کرده و شما رو از شر لگ نجات میده.

براش مشاهده مطلب و دانلود کرک جدید به اینجا مراجعه کنید Confused0101:
پاسخ
(09-15-2015, 08:25 PM)ZaxGame.CoM نوشته است: کرک ورژن 4 بازی Mad Max توسط گروه 3DM منتشر و ما در زکس گیم قرار دادیم. این کرک بسیاری از باگ ها رو حل کرده و شما رو از شر لگ نجات میده.

تازه منتشر شده؟
تو سایتتون زدین 22 شهریور منتشر شده در حالی فک کنم اون موقع تازه کرک سوم اومده بود!
پاسخ
(09-15-2015, 08:37 PM)mehr@n نوشته است:
(09-15-2015, 08:25 PM)ZaxGame.CoM نوشته است: کرک ورژن 4 بازی Mad Max توسط گروه 3DM منتشر و ما در زکس گیم قرار دادیم. این کرک بسیاری از باگ ها رو حل کرده و شما رو از شر لگ نجات میده.

تازه منتشر شده؟
تو سایتتون زدین 22 شهریور منتشر شده در حالی فک کنم اون موقع تازه کرک سوم اومده بود!
درسته تاریخ اشتباهه چون قرار بود کرک ورژن 3 رو 22ام قرار بدم ومطلبشو 22ام نوشتم بخاطر همین وقتی کرک ورژن 4 رو امروز گذاشتم و مطلبو ثبت کردم یادم رفت تاریخ رو درست کنم. کرک به تازگی منتشر شده مهران عزیز

+ ممنون که اطلاع دادین الان تاریخ رو درست میکنم
پاسخ
[تصویر:  13.gif] داغ داغ [تصویر:  36.gif]

[تصویر:  PES-2016-4-670x350.jpg]

بازی PES 2016 در سبک ورزشی هستش و توسط شرکت Konami ساخته شد, این بازی چندی پیش منتشر شد و برای دانلود در زکس گیم قرار دادیم. بازی PES 2016 از موتور پرقدرت فاکس انجین بهره میبرد و این موتور برای بازی Metal Gear Solid V مورد استفاده قرار گرفت. شما در سری جدید PES گیم پلی زیبا و مهیجی را شاهد خواهید بود که نسبت به سری های قبلی زیباتر و کاملتر است.

[تصویر:  sources.png] برای مشاهده و دانلود بازی PES 2016 از زکس گیم از لینک مقابل استفاده کنید : برای ورود به مطلب کلیک کنید
پاسخ
بادرود

پست اول ویرایش شد ...

دو گیمر به جمع نویسندگان زکس گیم پیوستن و تیم ما 6 نفره شد :

5. محمد : مسئول بخش سیو و ترینر و والپیپر

سایت هم بشدت آپدیت میشه چه با مطالب قدیمی چه با مطالب جدید, مهم اینه مطالب تاپ در سایت قرار میگیره و لذت ببرید Gameemag.ir_smiley (49)

پاسخ
DLC DRAGONBORN بازی اسکایریم به زکس گیم اضافه شد

زکس گیم در زمینه اسکایریم بصورت حرفه ای شروع به فعالیت کرد

[تصویر:  fa9zbyrq3twj7wa4qiej.jpg]

با افزودن این دی ال سی، جزیره ای به نام Solstheim به بازی اضافه میشود و شما میتوانید ماموریت های جدیدی را در محیطی جدید تجربه کنید. آیا فکر میکنید شما تنها دراگون بورن بازی هستید؟ یا اینکه اژدها ها فقط در اسکایریم هستند؟ سخت در اشتباهید. با افزودن این دی ال سی، دو نفر به شما حمله میکنند. بعد از کشتن و چک کردن آیتم های آنها، متوجه نامه ای میشوید که دستور قتل شما در آن است. شما در پی نامه به جزیره ای میروید که گویا مردم آن ناخواسته در حال خدمت به شخصی نامعلوم هستند و فقط عده ای سالم باقی ماندند…

پاسخ
تریلر بازی FAR CRY PRIMAL توسط یوبیسافت منتشر شد - زکس گیم

[تصویر:  m2l75ekxed669nj5r9do.jpg]

تریلر بازی FAR CRY PRIMAL هم اکنون توسط شرکت Ubisoft منتشر شد و تاریخ انتشار بازی نیز اعلام شد. بنظر می رسد بازی Far Cry Primal برای پلتفرم های PC و PS4 و Xbox One در تاریخ 23 فوریه سال 2016 عرضه می شود و تمامی هواداران این بازی زیبا میتوانند آنرا در کنسول خود داشته باشند. برای مشاهده تریلر و جزئیات به زکــس گــیــم مراجعه کنید Clap

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,715 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
  گیم سابتایتل | دانلود فارسی ساز بازی های PC Fapanova 15 15,169 07-02-2020, 11:37 AM
آخرین ارسال: kratos1994
  دانلود بازی های PS3 برای PC justfifa 10 4,626 12-02-2017, 11:00 PM
آخرین ارسال: justfifa
  کانال تلگرام مرجع آموزش کلش رویال hidden21 0 1,463 10-23-2017, 03:20 PM
آخرین ارسال: hidden21
  دانلود قسمت سوم فصل دوم سریال شهرزاد 2 farnazi 0 1,539 07-07-2017, 04:22 PM
آخرین ارسال: farnazi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان