امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت موسیقی بازی
با سلام خدمت دوستان
بنده قسمتی رو برای موسیقی بازی ها پیدا نکردم!
به همین دلیل مجبور شدم اینجا پیغام خودمم رو بگذارم ...

من نوازنده پیانو و گیتار هستم و ساز تخصصی من گیتار هستش خیلی به گیم علاقه دارم خیلی
من و دوستانم یک گروه موسیقی داریم که با ترکیب نرم افزار و ساز های زنده تشکیل شده و همه
در یک منطقه زندگی هم می کنیم و دسترسی بهم داریم ، خیلی دوست دارم به دنیای گیم کمک کنم
تا به حال گروه ما و خود من توی ساخت دو اهنگ برای صدا سیما دست داشتیم ،بنده خوشحال میشم کمکی
به دوستان و افراد با استعداد کنم چون به نظر من یکی از نقطه ضعف های بازی های ایرانی موسیقی و صداگذاری هستش
بنده خیلی به بازیسازان مستقل احترام می ذارم و در صورت وجود مشکل مالی به صورت رایگان در خدمتشون هستم البته اگر بازیشون مناسب باشه و دیگه ضعیف نباشه و ارزش وقت گذاری و عرضه داشته باشه برای بازیسازای گروهی هم پروژشون مناسب بود حتما کمک می کنم بنده حقیر هیچ ادعایی هم ندارم و فقط میخوام کمک کنم به یه سری استعداد ، دنبال جنبه مالی نیستم هر چند وجود دست مزد دلگرمیه خیلی عالیه ...
اگر پروژه در خوری دارین و نیاز به کمک در خدمتم ...

من یه گیمر ام و خوره بازی تو این قسمت ادعا دارم خخخ از شوخی بگذریم منظورم این بود می دونم یه بازی چ چیزی چ جایی نیاز داره ، (ترس: سازی مثل ویالون سل ، نقطه احساسی بازی یک ملودی پیانو احساسی ... ) .
راه ارتباطی :

با این ایمیل با ما در ارتباط باشید : musicmangame@gmail.com
شاید اینجا سر نزنم ولی ایمیل رو هر روز چک می کنم
برای ایمیل کارگردان بازی پیغام بفرسته بهتره که بدونم چه نوع سبکی و چه چیزی نیاز داره مثلا( موزیک برای باس فایت ، منوی اصلی ، لحظه های حساس ، موزیک متن و خیلی چیزای دیگه )
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت بازی اندروید azade1992 1 1,703 05-16-2022, 02:57 PM
آخرین ارسال: Alihizajie
  فراخوان همکاری ساخت بازی مصاف aaroko 0 1,827 12-31-2015, 07:01 PM
آخرین ارسال: aaroko
  بازی در حال ساخت /دانلود نسخه آزمایشی The Forgotten/ اندروید/از تیم جهت MN78 0 1,549 12-22-2015, 09:11 PM
آخرین ارسال: MN78
  معرفی نرم افزار ساخت بازی دو بعدی Game Maker parda$ 0 1,400 08-18-2015, 02:51 AM
آخرین ارسال: parda$
  مشارکت در ساخت بازی انلاین roohalah1374 0 1,827 04-07-2014, 01:37 PM
آخرین ارسال: roohalah1374

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان