امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت کلن (تیم) برای بازی زیبای Battlefield 3 نسخه‌ی هک شده‌
Question 
با سلام خدمت همه دوستان و عزیزان گیمر

دراین پست میخوام از تمام پلیر های بازی Battlefield 3 نسخه هک شده‌ی ZloGames دعوت کنم برای ساخت یک کلن
کلن درواقع یک تیم هستش که این کلن باید یک تگ داشته باشه به نام Clan Tag ... که در اینجا چون ما در سرور IC کلن میسازیم تگ کلنمون هم (IC) خواهد بود

حالا داشتن این کلن و یا همون تیم چه خوبیی داره ؟
اول اینکه هماهنگ بودن در بازی بسیار کار لذت بخش و مفیدیه ... پیشنهاد میکنم حداقل یکبار با یکی از دوستانتون بطور هماهنگ بازی کنید طوری که بتونید با هم حرف بزنید اون موقع میفهمید من چی میگم
دوم اینکه کلن ها اکثرا در نرم افزار TeamSpeak با هم در ارتباط هستند که در این نرم افزار شما میتونید با یکدیگر صحبت کنید (www.teamspeak.com)

خب برای اینکه ما این کلن رو بسازیم ... شما دوستان اگر مایل به عضویت در این کلن بودید به سرور تیم اسپیک ما مراجعه کنید : 185.55.226.238:9813
پس از ورود به سرور به چنل "ارتباط با ادمین" بروید و منتظر بمانید تا یکی از اعضا به شما رنک بدهد سپس به چنل "Battlefield 3" بروید
دوستانی که نمیدونند تیم اسپیک چیه در بخش نظرات اعلام کنند تا راهنماییشون کنیم

توجه : اینکار اجباری نیست اما اگر میتونید لطفا در اول اسم خودتون در بازی تگ _(IC) رو بزارید و یا یک اکانت جدید که اول اسمش از این تگ استفاده کرده باشید بسازید (اینکار رو فقط کسانی که میخوان به کلن ما بیان بکنن)
مثل اکانت جدید خودم : IC_Pooyafb (به دلیل به هم ریخت حروف پرانتز ها رو اینجا ننوشتم)

هرکسی که به کلن ما اومد سعی کنه پلیرهای بیشتری رو جمع کنه (مثلا در بخش چت داخل بازی پلیر ها رو دعوت کنید)

اگر سوالی داشتید در همین پست مطرح کنید

اسم من در بازی : pooyafb910

پاسخ
سلام.
این بازی چندتا سرور ایرانی داره؟
میشه آی پی هاشو قرار بدید
پاسخ
(09-20-2014, 05:20 PM)Mr-MAMAD نوشته است: سلام.

دوست عزیز تا اونجایی که یادمه 3 سرور ایرانی فعلا فعال هستند. شما نیازی به آی پی برای وصل شدن به سرور ها ندارید ... اگر آموزش های موجود در سایت های مختلف رو ببینید متوجه ميشيد. اینم اسم سرور های ایرانی :
IRAN .:: SHOP.IDGAME.IR ::.
IRAN *** PERSIAN SOLDIERS ***
IR COD_FANS_Just Have Fun
پاسخ
(09-20-2014, 06:30 PM)pooyafb.910 نوشته است:
(09-20-2014, 05:20 PM)Mr-MAMAD نوشته است: سلام.

دوست عزیز تا اونجایی که یادمه 3 سرور ایرانی فعلا فعال هستند. شما نیازی به آی پی برای وصل شدن به سرور ها ندارید ... اگر آموزش های موجود در سایت های مختلف رو ببینید متوجه ميشيد. اینم اسم سرور های ایرانی :
IRAN .:: SHOP.IDGAME.IR ::.
IRAN *** PERSIAN SOLDIERS ***
IR COD_FANS_Just Have Fun
بعد آیا پلیر های ایرانی در این بازی حدودا به چندتا پلیر سقف میزنند
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad آنتی کرش برای بازی sea of thieves MAHANAR 1 1,793 04-27-2020, 10:15 PM
آخرین ارسال: garmab
  آموزش انلاین بازی کردن GTA V با نسخه کرکی Rise of Duty 20 14,079 12-28-2019, 08:57 PM
آخرین ارسال: javad81yyy
  آموزش آنلاین بازی کردن بازی Crysis Wars + لینک دانلود (برای اولین بار در ایران !!!) pooyafb.910 3 4,688 06-24-2019, 09:46 PM
آخرین ارسال: White Beard
  پلیر ایرانی برای sea of thieves MAHANAR 0 1,816 09-02-2018, 08:10 PM
آخرین ارسال: MAHANAR
  به دنبال پارتنر برای Rust (فقط استیم) Hamed.911 0 1,381 01-27-2018, 02:04 PM
آخرین ارسال: Hamed.911

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان