امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرور جی تی ای 5 آنلاین | Gta 5 Online Server In Iran
نسخه جدید SA-MP 0.3.7

files.sa-mp.com/sa-mp-0.3.7-install.exe
پاسخ
سلام

من چند روزی هست به سرور RPG امدم سرور عالی هستش اما چیزی یاد ندارم نه کدی و نه قوانین نه کاریی که میشه کرد :( اگه میشه اموزش کامل رو به ایمیلم ارسال کنید ممنون میشم  :heart:

KORDHAMID0@GMAIL.COM

اکه میشه هرچه سریع تر خیلی ممنون میشم الان هم لول 7 هستم

ادرس سرور:185.55.226.211:7777
پاسخ
سلام دوستان اطلاعی ندارین که میشه جی تی ای وی هم ی سرور داشته باشه تو ایران یا خیر؟
پاسخ
(06-10-2015, 09:45 PM)tak3az.ir نوشته است: سلام دوستان اطلاعی ندارین که میشه جی تی ای وی هم ی سرور داشته باشه تو ایران یا خیر؟

جی تی ای وی که سروری نیست عزیزم
یه سرور کلیه که مال خود راک استاره و همه هم اونجان مگر اینکه یه بخش آنلاین مثل سمپ بعدا واسش بسازن که کرکی ها هم بتونن بازی کنن
پاسخ
(05-25-2014, 06:43 PM)TheEnD نوشته است: حتما اونایی که sa-mp) gta san andreas multiplayer) بازی کردن می دونن که سرور های roleplay یا همون زندگی مجازی از پرطرفدار ترین نوع سرور ها هستن که همیشه شلوغن

تا حالا بازی نکردی؟ اشکالی نداره !!! یاد می گیری...

سرور های زندگی مجازی خارجی زیادی داریم اما حالا می خوام اولین سرور زندگی مجازی ایرانی رو بهتون معرفی کنم که با امکانات فوق العادش تا الان حدود 100 پلیر آنلاین داره و اومده که بترکونه

سبک این سرور RPG هستش یعنی: role play gaming

امکانات سرور واقعا زیاده به طوری که همیشه برات چیزای جدیدی هستش که تا حالا نمی دونستی یا ندیده بودی

چند تا از امکانات سرور رو به صورت خلاصه شده میگم:

امکان خرید خونه ، ماشین ، مغازه و ...

ایجاد کسب و کار تجارت و پول در آوردن

شغل های متفاوت و باحال: مزرعه دار ، راننده کامیون ، راننده اتوبوس ، مامور شهرداری ، اسلحه فروش ، مواد فروش ، مکانیک ، ماشین دزد و ...

برگزاری و شرکت در مسابقه و event های مختلف به همراه جایزه (حتی خودت می تونی مسابقه برگزار کنی ...)

عضویت در اقلیت های مختلف مثل: اداره پلیس ، هیتمن ، اداره تاکسیرانی ، گارد ملی ، آتش نشان ، خبرنگار ، کمپانی ماشین های یدک کش و ....

عضویت در خانواده های مافیایی که برای بزرگ کردن منطقه خودتون و گرفتن یک منطقه با مافیا های دیگه می جنگین

توانایی ازدواج کردن

و .....

نسخه سمپ: 0.3z   لینک دانلود: دانلود با حجم 12 مگابایت

آی پی سرور:

سرور اول: 10.201.32.11:7777   یا   rpg.lifeforgame.ir:7777

با 100 نفر پلیر

سرور روی وی پی اس ایران هستش و پینگش عالیه. حدود 10 الی 50 ( بستگی به سرعت اینترنت شما داره ) . (پینک من 15 هستش).

بدون لگ یا کمبود سرعت

قابلیت بازی کردن با خط اینترنت و اینترانت (حتی با سرعت پایین و دیال آپ)

توجه: حتی بدون داشتن اینترنت ، با خط اینترانت (اینترنت ملی) هم میتونید توی سرور بدون مشکل بازی کنید

آموزش:

1. بازی gta sand andreas رو روی سیستمت نصب کن

2. سمپ رو از لینک بالا دانلود و نصب کن

3.قسمت بالای نرم افزار یه جا داره که باید یک نام کاربری دلخواه وارد کنی. مثل: amir , arash , assassin یا هر اسم دیگه ای.(اسم فقط می تونه شامل الفبا انگلیسی یا 0 تا 9 و _ باشه)

4.ار قسمت بالای نرم افزار روی تیک نارنجی رنک کلیک کن، آی پی سرور رو وارد کن و اینتر بزن

5.روی اسم سرور کلیک راست کن و connect رو بزن

[Life For Game: RPG Server[0.3z

داخل سرور هم می تونی از help/ برای دیدن دستورات استفاده کنی و اگه سوالی داشتی از helpme/ استفاده کن. مثلا:  helpme chejoori kar konam/

اگه دوستاتونو هم به سرور بیارین از سرور به صورت همیشگی جایزه میگیرین. تو بازی بزن myreferral/ یه عدد بهت میده که اون عدد رو بدین به دوستتون تا موقع ثبت نام اون کد رو به عنوان معرف وارد کنه . همین !

سوالی هم بود تو همین تاپیک میتونید بگید 113 113 113 113

سلام من نمیتونم بازی کنم یعنی کسی داخل سرور نیست چیکار کنم پاسخ دهید Wall Wall Wall Wall Wall Wall S0 (5) S0 (5) S0 (5) S0 (5) S0 (5) S0 (5)

سلام من چیکار کنم کسی یست تو سرور راهنمایی کنید
پاسخ
(05-25-2014, 06:43 PM)TheEnD نوشته است: حتما اونایی که sa-mp) gta san andreas multiplayer) بازی کردن می دونن که سرور های roleplay یا همون زندگی مجازی از پرطرفدار ترین نوع سرور ها هستن که همیشه شلوغن

سرور های زندگی مجازی خارجی زیادی داریم اما حالا می خوام اولین سرور زندگی مجازی ایرانی رو بهتون معرفی کنم که با امکانات فوق العادش تا الان حدود 100 پلیر آنلاین داره و اومده که بترکونه

امکانات سرور واقعا زیاده به طوری که همیشه برات چیزای جدیدی هستش که تا حالا نمی دونستی یا ندیده بودی

شغل های متفاوت و باحال: مزرعه دار ، راننده کامیون ، راننده اتوبوس ، مامور شهرداری ، اسلحه فروش ، مواد فروش ، مکانیک ، ماشین دزد و ...

برگزاری و شرکت در مسابقه و event های مختلف به همراه جایزه (حتی خودت می تونی مسابقه برگزار کنی ...)

عضویت در اقلیت های مختلف مثل: اداره پلیس ، هیتمن ، اداره تاکسیرانی ، گارد ملی ، آتش نشان ، خبرنگار ، کمپانی ماشین های یدک کش و ....

عضویت در خانواده های مافیایی که برای بزرگ کردن منطقه خودتون و گرفتن یک منطقه با مافیا های دیگه می جنگین

توانایی ازدواج کردن

و .....

آی پی سرور:

با 100 نفر پلیر

سرور روی وی پی اس ایران هستش و پینگش عالیه. حدود 10 الی 50 ( بستگی به سرعت اینترنت شما داره ) . (پینک من 15 هستش).

بدون لگ یا کمبود سرعت

توجه: حتی بدون داشتن اینترنت ، با خط اینترانت (اینترنت ملی) هم میتونید توی سرور بدون مشکل بازی کنید

آموزش:

3.قسمت بالای نرم افزار یه جا داره که باید یک نام کاربری دلخواه وارد کنی. مثل: amir , arash , assassin یا هر اسم دیگه ای.(اسم فقط می تونه شامل الفبا انگلیسی یا 0 تا 9 و _ باشه)

4.ار قسمت بالای نرم افزار روی تیک نارنجی رنک کلیک کن، آی پی سرور رو وارد کن و اینتر بزن

داخل سرور هم می تونی از help/ برای دیدن دستورات استفاده کنی و اگه سوالی داشتی از helpme/ استفاده کن. مثلا:  helpme chejoori kar konam/

اگه دوستاتونو هم به سرور بیارین از سرور به صورت همیشگی جایزه میگیرین. تو بازی بزن myreferral/ یه عدد بهت میده که اون عدد رو بدین به دوستتون تا موقع ثبت نام اون کد رو به عنوان معرف وارد کنه . همین !

سوالی هم بود تو همین تاپیک میتونید بگید

(04-14-2017, 09:20 PM)Poya5626 نوشته است:

توانایی ازدواج کردن

و .....

آی پی سرور:

با 100 نفر پلیر

بدون لگ یا کمبود سرعت

آموزش:

سوالی هم بود تو همین تاپیک میتونید بگید 113 113 113 113

سلام من نمیتونم بازی کنم یعنی کسی داخل سرور نیست چیکار کنم پاسخ دهید Wall Wall Wall Wall Wall Wall S0 (5) S0 (5) S0 (5) S0 (5) S0 (5) S0 (5)

سلام من چیکار کنم کسی یست تو سرور راهنمایی کنید
پاسخ
سلام من در انلاین بازی کردن یه مشکل دارم

یه سرور پیشنهاد میدید اونای بالا الان خالین
پاسخ
(08-12-2017, 07:16 PM)saeed1383 نوشته است: سلام من در انلاین بازی کردن یه مشکل دارم

تو گوگل سرچ کنید پیدا میشه
پاسخ
(08-12-2017, 07:18 PM)Future نوشته است:
(08-12-2017, 07:16 PM)saeed1383 نوشته است: سلام من در انلاین بازی کردن یه مشکل دارم

من تو هر سروری میرم مشکل ورود دارم نمیتونم وارد بشم
پاسخ
(08-12-2017, 07:21 PM)saeed1383 نوشته است:
(08-12-2017, 07:18 PM)Future نوشته است:

من تو هر سروری میرم مشکل ورود دارم نمیتونم وارد بشم
چه اروری میده؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین هارد سرور sapraasannat 0 195 10-17-2023, 02:24 PM
آخرین ارسال: sapraasannat
Big Grin آموزش آنلاین بازی کردن مدال افتخار 2010 یا medal of honor 2010 به صورت کرکی Exia 0 186 10-17-2023, 12:26 AM
آخرین ارسال: Exia
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین Station 235 55,933 04-15-2020, 12:54 PM
آخرین ارسال: alhalra
  بازی های آنلاین در قطعی اینترنت(معرفی باز های قابل اجرا با سرور های داخلی) arg9244 1 1,927 11-20-2019, 09:48 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  معرفی بزرگترین سرور سمپ زندگی مجازی ایران! AmirTTX 0 7,847 11-02-2019, 02:26 PM
آخرین ارسال: AmirTTX

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان