امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
اره این جوری جالب می شه....اگه کاربرای معمولی سایت هم دارای درجه های متفاوت مثل تازه وارد و ....باشن جالب تر می شهConfused25:Confused25:
پاسخ
درود
از دوستان متشکرم بابت اضافه کردن گروه های کاربری جدید حالا من از شما یه درخواست دیگه دارم و اونم اینه که
گروه های کاربری رو از مقام بالا به مقام پایین مرتب کنید تا معلوم بشه که کی مقامش بیشتره مانند :Confused25:

مدیر کل سایت - مدیر انجمن - مدیر فنّی - ناظم انجمن - نویسنده سایت - گرافیست -
رنگ یوزر قرمز - رنگ یوزر سبز - رنگ یوزر ابی - رنگ یوزر بنفش- رنگ یوزر نارنجی - رنگ یوزر صورتی -
این گروه های کاربری بود که شما اضافه کردید .

اینم گروه های کاربری که من پیشنهاد می دم .
مدیریت کل انجمن - مشاور مدیریت (یک نفر مشاور بشه ) مدیر ارشد ( سه نفر مدیر ارشد ) مدیر بخش ( به تعداد بخشها مدیر بخش داشته باشیم )ناظم انجمن ( 3 تا هم ناظم داشته باشیم ) نویسنده سایت (...) کاربرفعال (...) کاربر ساده (...) کاربر اخراجی (...)
اینم پیشنهاد من بود .
پاسخ
(08-17-2012, 12:55 PM)JOKER نوشته است: درود
از دوستان متشکرم بابت اضافه کردن گروه های کاربری جدید حالا من از شما یه درخواست دیگه دارم و اونم اینه که
گروه های کاربری رو از مقام بالا به مقام پایین مرتب کنید تا معلوم بشه که کی مقامش بیشتره مانند :Confused25:

مدیر کل سایت - مدیر انجمن - مدیر فنّی - ناظم انجمن - نویسنده سایت - گرافیست -
رنگ یوزر قرمز - رنگ یوزر سبز - رنگ یوزر ابی - رنگ یوزر بنفش- رنگ یوزر نارنجی - رنگ یوزر صورتی -
این گروه های کاربری بود که شما اضافه کردید .

اینم گروه های کاربری که من پیشنهاد می دم .
مدیریت کل انجمن - مشاور مدیریت (یک نفر مشاور بشه ) مدیر ارشد ( سه نفر مدیر ارشد ) مدیر بخش ( به تعداد بخشها مدیر بخش داشته باشیم )ناظم انجمن ( 3 تا هم ناظم داشته باشیم ) نویسنده سایت (...) کاربرفعال (...) کاربر ساده (...) کاربر اخراجی (...)
اینم پیشنهاد من بود .
بهتره با مدیر فنی صحبت کنید
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
توجه

این تاپیک فقط برای انتقادات و پیشنهاداته و لازم نیست بقیه به دنبال یک پیشنهاد یا انتقاد پست های اسپم مثل "آره خوبه" "خوشم میاد" آره فلان" ... بدین !

یادتون نره که خلاف قوانین حرکت کردن تا یه جایی تحمل داره و بعدش...
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
سلام
من پیشنهاد میدم که برای توی تالار گفتگوی آزاد یک زیر انجمن بزارید به اسم صندلی داغ.
صندلی داغ باعث میشه آمار انجمن بره بالا و کاربران در انجمن خسته نشوند و همیشه یک سرگرمی کوچک داشته باشند.
بنده هم میتونم مدیریت صندلی داغ را بر عهده بگیرم(چند سال سابقه کار دارمConfused45:)
قوانینش هم به عهده ی خودم.
پاسخ
Shocked 
با سلام
به نظر من اگه تولباری ایجاد کنید که کاربرانی که هم دیگرو اد کردن بتونن باهم در ارتباط باشن خیلی عالی میشه مثلن تولبار promakers که کسانی که در انجمن عضو شدن میتونن با دوستان خودشون چت هم بکنن
باتشکر Confused24:
[تصویر:  34592548128577926096.png]
پاسخ
چه جوری باید تو سایت اعتبار کسب کرد
پاسخ
(08-28-2012, 03:38 PM)mortezakiani نوشته است: چه جوری باید تو سایت اعتبار کسب کرد

اگر فعالیت خوبی داشته باشید و دیگران راضی باشن به شما اعتبار میدن.
پاسخ
مثلا منو نگاه کن چقدر فعالم!ولی هیچکی بهم اعتبار نمیده...Confused41:Confused41:
پاسخ
(08-28-2012, 03:58 PM)mohammadjavad نوشته است: مثلا منو نگاه کن چقدر فعالم!ولی هیچکی بهم اعتبار نمیده...Confused41:Confused41:

از مدیر کل انجمن بیشتره ! دیگه چقدر ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,495 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان