امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
سلام ..میخاستم بگم که مدتی هست که دیگه پاسخ گویی مدیرها و متخصصین یمفا واقعا ضعیف شده و به ندرت و یا اصلا به سوال های گیمر ها پاسخ نمیدن... همچنین فعالیتشون هم کم شده.
مثلا تاپیک https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AA%D...n=lastpost
که پررونق ترین تاپیک هست دیگه کسی جوابو نمیده مگه اینکه یه کاربر ساده پیدا شه کمک کنه که تازه بعد یکی دوتا دیگه میره...
واقعا سخت شده..من خودم چند سوالو مجبور شدم چندین بار بیان کنم بااینکه بعضی هاشون واقع اطوری بودن که گیمرهای اینجا دریک نگاه جوابشو میدونستن....ولی جوابی دریافت نکردم...
ممنون میشم رسیدگی کنید... گیمفا انجمن بزرگیست
Wall
پاسخ
(07-21-2016, 07:32 PM)Arash356 نوشته است: سلام ..میخاستم بگم که مدتی هست که دیگه پاسخ گویی مدیرها و متخصصین یمفا واقعا ضعیف شده و به ندرت و یا اصلا به سوال های گیمر ها پاسخ نمیدن... همچنین فعالیتشون هم کم شده.
که پررونق ترین تاپیک هست دیگه کسی جوابو نمیده مگه اینکه یه کاربر ساده پیدا شه کمک کنه که تازه بعد یکی دوتا دیگه میره...
واقعا سخت شده..من خودم چند سوالو مجبور شدم چندین بار بیان کنم بااینکه بعضی هاشون واقع اطوری بودن که گیمرهای اینجا دریک نگاه جوابشو میدونستن....ولی جوابی دریافت نکردم...
سلام.
اول از همه ممنون بابت انتقادتون.
راجع به این موضوع باید گفت حق دارید. ولی مسئله‌ای که وجود داره اینه که همیشه نباید توقع داشت کسی از مدیریت بیاد جواب سوالات رو بده. باید به این هم توجه کرد که مدیران انجمن هم کارها و زندگی خودشون رو دارن و نمی‌تونن 24 ساعته آماده باشن و جوابِ همه‌ی سوالات رو بدن. در این صورت وظیفه کاربرها هست که با همکاری بیان و این مشکلات رو حل کنن. اگر به انجمن‌های بزرگ هم نگاهی بندازید متوجه می‌شید که مدیریت در اکثر کارها نقش ناظر و ناظم رو دارن و این کاربرها هستن که فعالیت می‌کنن که متاسفانه این در انجمنِ ما برعکس شده و اکثر فعالیت‌ها و ... به دست مدیران انجام می‌شه! و یک سری فقط حرف می‌زنن و چیزی از عمل نمی‌بینیم ما. انجمن برای پیشرفت نیاز به همکاری کاربرها داره و چنین چیزی از سوی کاربرا دیده نمی‌شه و آخر کار هم همه چشمشون به مدیریته.
تشکر.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
(07-21-2016, 08:10 PM)Old Snake نوشته است:
(07-21-2016, 07:32 PM)Arash356 نوشته است: سلام ..میخاستم بگم که مدتی هست که دیگه پاسخ گویی مدیرها و متخصصین یمفا واقعا ضعیف شده و به ندرت و یا اصلا به سوال های گیمر ها پاسخ نمیدن... همچنین فعالیتشون هم کم شده.
سلام.
راجع به این موضوع باید گفت حق دارید. ولی مسئله‌ای که وجود داره اینه که همیشه نباید توقع داشت کسی از مدیریت بیاد جواب سوالات رو بده. باید به این هم توجه کرد که مدیران انجمن هم کارها و زندگی خودشون رو دارن و نمی‌تونن 24 ساعته آماده باشن و جوابِ همه‌ی سوالات رو بدن. در این صورت وظیفه کاربرها هست که با همکاری بیان و این مشکلات رو حل کنن. اگر به انجمن‌های بزرگ هم نگاهی بندازید متوجه می‌شید که مدیریت در اکثر کارها نقش ناظر و ناظم رو دارن و این کاربرها هستن که فعالیت می‌کنن که متاسفانه این در انجمنِ ما برعکس شده و اکثر فعالیت‌ها و ... به دست مدیران انجام می‌شه! و یک سری فقط حرف می‌زنن و چیزی از عمل نمی‌بینیم ما. انجمن برای پیشرفت نیاز به همکاری کاربرها داره و چنین چیزی از سوی کاربرا دیده نمی‌شه و آخر کار هم همه چشمشون به مدیریته.
تشکر.

خواهش و سپاس بابت فرهنگ پاسخ دادنتون که خودش ارزش داشت ایشالله بشه گیمفا افرادی مثل شما بیشتر داشته باشه...

بحث من سر اینکه مدیرا بیان حتما همه سوالارو جواب بدن نیست کاربر فعال برای همین کار تقریبا مد شده...
که متاسفانه در این برهه زمانی کاربر فعالی نمیبینم. درصورتی که تا دو ماه پیش کاربرای فعال خوبی داشتیم که اونام...
راستش مدیرا درحد اعتدال که سر بزنن دیگه...مثلا یکی n دفعه سوال میکنه و واقعا مشکل داره و از این مشکل الکی ها هم نیست..واقعا لازم بود..ولی هیچ کی نبود...درواقع الان کاربرا کاری ندارن به مشکل هم..نمیدونم چرا...
حالا نمیخام همش حرف از رنک و درجه و..بزنم ولی درکل باز هم باید درجه داران تاجایی که اطلاعات دارن راهنمایی کنند. آخه اطلاعات و تجربیات گیمی یک مدیر با توجه به رنکش یثینا باید بیشتر از یه کار بر باشه....که به این درجه رسیده...
اینطور بعضی افراد دیگر ممکنه دیگراینجا نیایند و...
من خودم تو همون تاپیک سوالاتی رو درمورد گیم پرسیدم که واقع انیاز به تجربه گیمی یه گیمر داشت که اونم متاسفانه جوابی دربر نداشت...
بعضی سوالا گوگلی نیستن بلکه نیاز مشورت بایه گیمر دارن و اگه قراره هردفعه که مشکلی پیش میاد بری تو گولگل انگلیسی یا فروم های خارجی پس فروم ایرانی خودمون چی....؟×
امیدوارم کسی رو با حرف هام ناراحت نکرده باشم...
باتشکر و آرزوی موفقیت
Wall
پاسخ
(07-24-2016, 09:17 AM)Arash356 نوشته است:
(07-21-2016, 08:10 PM)Old Snake نوشته است:
سلام.
تشکر.

خواهش و سپاس بابت فرهنگ پاسخ دادنتون که خودش ارزش داشت ایشالله بشه گیمفا افرادی مثل شما بیشتر داشته باشه...

بحث من سر اینکه مدیرا بیان حتما همه سوالارو جواب بدن نیست کاربر فعال برای همین کار تقریبا مد شده...
که متاسفانه در این برهه زمانی کاربر فعالی نمیبینم. درصورتی که تا دو ماه پیش کاربرای فعال خوبی داشتیم که اونام...
راستش مدیرا درحد اعتدال که سر بزنن دیگه...مثلا یکی n دفعه سوال میکنه و واقعا مشکل داره و از این مشکل الکی ها هم نیست..واقعا لازم بود..ولی هیچ کی نبود...درواقع الان کاربرا کاری ندارن به مشکل هم..نمیدونم چرا...
حالا نمیخام همش حرف از رنک و درجه و..بزنم ولی درکل باز هم باید درجه داران تاجایی که اطلاعات دارن راهنمایی کنند. آخه اطلاعات و تجربیات گیمی یک مدیر با توجه به رنکش یثینا باید بیشتر از یه کار بر باشه....که به این درجه رسیده...
اینطور بعضی افراد دیگر ممکنه دیگراینجا نیایند و...
من خودم تو همون تاپیک سوالاتی رو درمورد گیم پرسیدم که واقع انیاز به تجربه گیمی یه گیمر داشت که اونم متاسفانه جوابی دربر نداشت...
بعضی سوالا گوگلی نیستن بلکه نیاز مشورت بایه گیمر  دارن و اگه قراره هردفعه که مشکلی پیش میاد بری تو گولگل انگلیسی یا فروم های خارجی پس فروم ایرانی خودمون چی....؟×
امیدوارم کسی رو با حرف هام ناراحت نکرده باشم...
باتشکر و آرزوی موفقیت

یادمه یک زمون همه دنبال تگ فعالی و حرفه ای شدن و...تو فروم هر بست سوالی بود همه سریع میرفتن جواب میدادن تا اعتبار بگیرن
ولی بعد از اون تغییرات تو انجمن شد و تگ فعالی و حرفه ای از چشم افتادن دیکه کسی حوصله باسخ دادن و..نداشت
ولی یکمدت بعد از اون همه دنبال تگ زرد شدن و کاربرا شرطی شدن جوری که مثلا بیشتر باسخ زوری میدادن که به تگ زد برسن ولی بلافاصله این تگ رو نمیگرفتن سریع ان اکتیو میشدن ولی بعضی ها ادامه میدادن
پاسخ
سلام
سایت ما یه مصاحبه با سازنده بازی جنون سیاه انجام داده
مشکلی نداره بزنمش تو انجمن؟؟؟؟
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
(07-28-2016, 03:12 PM)MONSEF نوشته است: سلام
سایت ما یه مصاحبه با سازنده بازی جنون سیاه انجام داده
مشکلی نداره بزنمش تو انجمن؟؟؟؟
سلام علیکم
پست رو ایجاد کنید ولی برای کلیه مصاحبه رو قرار ندید. خواننده رو برای ادامه خواندن کامل مصاحبه، به لینک اصلی مصاحبه در سایتتون ارجاع بدید.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام.
من مدت زیادی هست که به صورت پراکنده مقاله ، یادداشت ، نقد و ... مینویسم و شدیدا علافه دارم به یک محیط پویا و زنده که بچه هاش اهل نوشتن و بحث کردن باشن.
در این این قسمت از تحریریه سایت هم این سوال رو مطرح کردم که آیا بخش نقد و بررسی ، فقط مخصوص اعضای رسمی و اصلی سایت هست یا اینکه افراد تازه کار ولی علاقه مند به نوشتن هم میتوانند در این بخش نوشته ای مثل نقد ، تحلیل یا مقاله ارسال کنند یا خیر ؟
یکی از اعضا در پاسخ گفتند که این امکان پذیر هست ، اما شخصا میخواستم برای اطمینان این موضوع رو از مدیران جویا بشم.
ممنون میشم اگر پاسخ بدید و من رو راهنمایی کنید.
پاسخ
(08-03-2016, 03:49 PM)Clegane نوشته است:
سلام.
من مدت زیادی هست که به صورت پراکنده مقاله ، یادداشت ، نقد و ... مینویسم و شدیدا علافه دارم به یک محیط پویا و زنده که بچه هاش اهل نوشتن و بحث کردن باشن.
در این این قسمت از تحریریه سایت هم این سوال رو مطرح کردم که آیا بخش نقد و بررسی ، فقط مخصوص اعضای رسمی و اصلی سایت هست یا اینکه افراد تازه کار ولی علاقه مند به نوشتن هم میتوانند در این بخش نوشته ای مثل نقد ، تحلیل یا مقاله ارسال کنند یا خیر ؟
یکی از اعضا در پاسخ گفتند که این امکان پذیر هست ، اما شخصا میخواستم برای اطمینان این موضوع رو از مدیران جویا بشم.

سلام دوست عزیزم. 
بخش نقد و بررسی به طور کلی برای مقالات و نوشته های اعضای انجمنه و فرقی هم نمیکنه که چه تگی داشته باشید. میتونید بنویسید و کارهاتون رو اونجا ارائه بدید، محدودیتی وجود نداره. 

اگر هم فکر میکنید توانایی هاتون در حدی هستش که میتونید وارد تیم اصلی تحریریه سایت گیم بشید با سردبیر تماس بگیرید و اگر هم علاقه مند به نوشتن در رابطه با سینما هستید خودم در خدمتتونم. 
درود  S0 (74)
[تصویر:  irosbr2pxrvt.jpg]
پاسخ
(08-03-2016, 03:49 PM)Clegane نوشته است:
سلام.

بله دوست عزیز میشه من خودم یک مقاله همین چند روز پیش ارسال کردم فرقی نداره مدیر بگه یا یه کاربر قدیمی یا تحریریه وقتی بگن میشه ینی میشه
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
انجمن خیلی بی‌حال شده. ابدا جایی وجود نداره برای بحث و گفتگو راجع به بازی‌ها، مشخصا یک بازی خاص.
متاسفانه بیشتر تاپیک‌های فان و زرد فروم هست که فعاله. این خیلی بده! 
آدم انگیزه‌ای براش نمی‌مونه بخواد بنویسه یا حتی بحثی ایجاد کنه...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,462 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان