نظرسنجی: ایا نظر شما تاپیک مفیدی بودید و توانست به سوالات شما پاسخ دهد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
60.00%
9 60.00%
خیر
40.00%
6 40.00%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات در رابطه با بازی ها شیرینگ یا دیجیتالی
عاقا خواهشا منو راهنمایی کنین ممنون میشم .
من این هفته قصد خرید ps4 دارم فقط به خاطر اینکه دیدم میشه با قیمت کمتر بازی هارو جور کرد که همین اکانت ترکیبی های ظرفیت 2 (همین اکانت هایی که 5-6 تا بازی هستن که مال یه یارو بوده هکش کردن ) هستن
حالا اونایی که استفاده کردن
1. آیا تا حالا بن شدن ؟
2. اگه بن بشیم اکانت یارو بن میشه یا کنسول من بن میشه ؟ ( اگه کنسول بن بشه که دیگه کلا آنلاین نمیشه زد)
3. امکانش هست که یهو سونی بیاد کنسول منو بن کنه ؟ من شنیدم اول اکانتو بن میکنه و بعد اگه بازم دید که کنسول داره اینجوری استفاده میکنه کنسولو بن میکنه بازم مطمن نیستم
پاسخ
(01-05-2016, 03:10 PM)Arshia.MR نوشته است: عاقا خواهشا منو راهنمایی کنین ممنون میشم .
من این هفته قصد خرید ps4 دارم فقط به خاطر اینکه دیدم میشه با قیمت کمتر بازی هارو جور کرد که همین اکانت ترکیبی های ظرفیت 2 هستن
حالا اونایی که استفاده کردن
1. آیا تا حالا بن شدن ؟
2. اگه بن بشیم اکانت یارو بن میشه یا کنسول من بن میشه ؟ ( اگه کنسول بن بشه که دیگه کلا آنلاین نمیشه زد)
3. امکانش هست که یهو سونی بیاد کنسول منو بن کنه ؟ من شنیدم اول اکانتو بن میکنه و بعد اگه بازم دید که کنسول داره اینجوری استفاده میکنه کنسولو بن میکنه بازم مطمن نیستم

۱-اره بن امکان بن شدن داره
۲-اکانت بن میشه ولی امکان بن شدن کنسول هم هست که اگه کنسول بن بشه باید بندازیش توی نون خشکی
۳-چیزی که شنیدید درسته
فقط زیاد به شیرینگ و.. دل خوش نکنید چون بعد از چند ماه بازی خودکار قفل میشه
و مراقب باشید که به نت وصل نشید وقتی بازی شیرینگ دارید
پاسخ
من دارم ظرفیت 2 میگیرم دیگه برا آنلاین بازی کردن میخوام چرا میگی نباید به نت وصل شم (به نت وصل نشدم مگه مال ظرفیت 1 آفلاین نیست ؟)
پاسخ
(01-05-2016, 04:23 PM)Arshia.MR نوشته است: من دارم ظرفیت 2 میگیرم دیگه برا آنلاین بازی کردن میخوام چرا میگی نباید به نت وصل شم (به نت وصل نشدم مگه مال ظرفیت 1 آفلاین نیست ؟)

ببین یدونه اکانت رو که تنها به تو نمیدن
به ۶۰ نفر دیگه هم میفروشن اگه به نت وصل بشی شاید شاید بن بشی
کلا کار خطرناکیه من یکی که ریسک نمیکنم
همون فیزیکی رو میگیرم
پاسخ
(01-05-2016, 04:23 PM)Arshia.MR نوشته است: من دارم ظرفیت 2 میگیرم دیگه برا آنلاین بازی کردن میخوام چرا میگی نباید به نت وصل شم (به نت وصل نشدم مگه مال ظرفیت 1 آفلاین نیست ؟)

نه مشکلی نداره متصل شید به اینترنت راحت بازی کنید فقط از جایی که میخرید مطمین حاصل کنید

(11-01-2015, 11:20 PM)amirhossein79 نوشته است: زنگ زدم به فروشندش بهش گفتم گفت بیار مجانی درستش میکنم

نگفت کجا بیاری؟

ادرس داد؟

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ

وصل نشدن به نت=بن نشدن به احتمال 60%
من دقیقا بعد وصل شدنم بن شدم S0 (43) بهتره میرید سمت شیرینگ آن نشید.
That was just a dream

پاسخ
(01-05-2016, 05:39 PM)ERFAN RP نوشته است:

وصل نشدن به نت=بن نشدن به احتمال 60%
من دقیقا بعد وصل شدنم بن شدم S0 (43) بهتره میرید سمت شیرینگ آن نشید.

عرفان از کجا خریدی بازیتو؟

انداختن بهت یارو خیلی نامرد بوده که یه همچین چیزی داده

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
عرفان تو همجا هستیا  S0 (2)
ببین ظرفیت 1 نباید آنلاین شی جون به 100 نفر میدن . عرفان مگه تو ظرفیت 2 نگرفتی که برا آنلاین بود ؟ خوب اگه میخواستن بنت کنن همو دیقه اول بن میشدی دیگه ! نه بعد دو ماه
خودت فک کنم ور رفتی با اکانت که بن شدی !!؟؟  167
پاسخ
(01-05-2016, 06:13 PM)Arshia.MR نوشته است: عرفان تو همجا هستیا  S0 (2)
ببین ظرفیت 1 نباید آنلاین شی جون به 100 نفر میدن . عرفان مگه تو ظرفیت 2 نگرفتی که برا آنلاین بود ؟ خوب اگه میخواستن بنت کنن همو دیقه اول بن میشدی دیگه ! نه بعد دو ماه
خودت فک کنم ور رفتی با اکانت که بن شدی !!؟؟  167

ور؟نه اگه قراره ور بری باید دوباره به اکانتی که طرف داده ساین این بشی تا بتونی تغییراتی ایجاد بکنی،توی اون حالت فردی که ظرفیت 3 رو داره راحت به تمامی تنظیمات و .... دسترسی داره و میتونه تغییر بده(اگه مریض باشه) که همین تغییرات به راحتی میتونه نفری که از ظرفیت 2 استفاده میکنه رو به خطر بندازه(بن شدن).ظرفیت 1 هم که قضیش جداست و همون اول شما به عنوان فردی که غیر قانونی بازیی رو گرفته شناخته میشی و اگه آنلاین بشی بازی قفل میشه
That was just a dream

پاسخ
اطلاعات غلط به مردم ندین لطفا من یه عمره دارم شیرینگ استفاده میکنم 
اکانت قانونی :
ظرفیت اول اگر به نت وصل بشی قفل میشه(کنسول هیچیش نمیشه) ، اگر به نت وصل نشی اصلا اتفاقی براش نمیوفته .
ظرفیت دوم چه در حالت افلاین چه انلاین تا ابد قابل استفاده هست.
ظرفیت سوم هم هرگز بن نمیشه ولی برای بازی کردن باید به نت وصل باشی

اکانت غیرقانونی :
ظرفیت اول مثل اکانت های قانونی
ظرفیت دوم مثل اکانت های قانونی
ظرفیت سوم این نوع اکانت ها بعد مدتی بن میشه

اکانت ترکیبی :
امکان بن شدن اکانت و کنسول در هر ظرفیتی وجود داره . (تنها و تنها در صورتی که صاحب اصلی اکانت بفهمه دارین بازی میکنین)
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان