امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سونی: ما امید زیادی مبنا بر این که کنسول PS4 عمری بیش‌تر از PS3 خواهد داشت، داریم
[تصویر:  ps4.jpg]
کنسول نسل هفتمی شرکت سونی، یعنی PS3، به مدت 7 سال به عنوان پرچمدار این شرکت در بخش کنسول‌های بازی به فروش می‌رسید. البته فروش این کنسول همچنان ادامه دارد، اما نسبت به قبل از عرضه کنسول نسل هشتمی PS4، بسیار کم‌تر شده است. احتمالا شما نیز علاقه دارید، تا بدانید، که این کنسول نسل هشتمی پرطرفدار و محبوب، تا چه موقع عمر خواهد کرد. باید بگویم که سونی نیز دارد به همین موضوع فکر می‌کند. هم‌اکنون مدیرکل شرکت سونی نیز نظرش را راجع به این موضوع گفته است، پس برای اطلاعات بیش‌تر به ادامه مطلب رجوع کنید.

Andrew House، مدیرکل شرکت سونی، گفته است که:
نقل‌قول:
قضاوت کردن بر روی چرخه عمر کنسول‌ها آن هم در سال اول عرضه آن‌ها، و این که آیا نسبت به نسل‌های قبلی عمری کم‌تر، طولانی‌تر و یا حدودا همان اندازه خواهند داشت، کار بسیار سختی است. چیزی که من هم‌اکنون می‌توانم بگویم این است که تمام شاخص‌های اولیه خوب بوده‌اند. همان‌طور که خودتان دیدید، فروش کنسول PS4 در سال اول از فروش کنسول PS2 در همان بازه زمانی، بیش‌تر بوده است. اگر بخواهم یک نظر محافظه‌کارانه و منطقی از دید تجارت را برای این مطلب بیان کنم، باید در ضد این موضوع که کنسول PS4 به اندازه PS2 عمر می‌کند بگویم که، مصرف کنندگان هم‌اکنون انتخاب‌های بسیار بیش‌تری در زمینه خرید کنسول‌های بازی و دیگر دستگاه‌ها که می‌توانند بر روی آن‌ها بازی کنند، دارند. باید گفت که همین موضوع به چرخه کلی عمر کنسول PS4 ضربه وارد کرده و از آن می‌کاهد. نمی‌خواهم هیچ رقمی مبنا بر طول عمر PS4 به شما بدهم، اما بهترین چیزی که می‌توانم با توجه به وضعیت کنونی به شما ارئه دهم این است، که ما امید زیادی مبنا بر این موضوع که کنسول PS4 عمری بیش‌تر از PS3 خواهد داشت، داریم. البته این سوال همچنان باقی است که آیا از عمر کنسول PS2 بیش‌تر خواهد شد، یا خیر.
کنسول PS4 سال گذشته عرضه شد و از آن موقع تاکنون نزدیک به 13.5 میلیون نسخه از آن در سرتاسر جهان به فروش رفته است. راجع به عمر آن نیز نظرات متفاوتی داده شده و عده‌ای عقیده دارند که طول عمری کم‌تر از کنسول نسل هفتمی PS3، و البته عده‌ای نیز عکس این قضیه را باور دارند و حتی بعضی می‌گویند که از عمر کنسول PS2 نیز بیش‌تر می‌شود.

منبع

پاسخ
الان متوجه نشدم گفتید به عنوان تنها کنسول یعنی فقط همین ی کنسول هست؟(!)و به عنوان برترین یعنی PS3 برترین هست؟(!) (مگر اینکه من اشتباه فهمیده باشم)

اگه آره که PS2 برترین کنسول سونی هست نه PS3و..[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(11-25-2014, 10:05 PM)'Rocksteady' نوشته است: الان متوجه نشدم گفتید به عنوان تنها کنسول یعنی فقط همین ی کنسول هست؟(!)و به عنوان برترین یعنی PS3 برترین هست؟(!) (مگر اینکه من اشتباه فهمیده باشم)

اگه آره که PS2 برترین کنسول سونی هست نه PS3و..[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بله اشتباه شد. اولش میخواستم هم راجع به PS2 و هم PS3 توضیح بدم اما بعدش فقط به PS3 خلاصه اش کردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اون کلمه "تنها" هم اشتباه هست و باید حذف شه کلا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
این رو همه میدونیم که بهترین کنسول PS2 بود. از هر لحاظ که به فکرتون میرسه !!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ولی من کجا و PS4 کجا ؟ ایشاالله پولم رو جمع میکنم و میگیریم این کنسول برتر رو [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]. امید وااااااارم

پاسخ
منم امیدوارم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کنسول ps4 از همه لحاظ عالیه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
هر چی عمر بیشتر، بهتر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,720 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت White Beard 1 3,926 11-09-2021, 02:57 PM
آخرین ارسال: ibath
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,666 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,355 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  پلی‌استیشن ۴ به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد yazdandoost 0 1,381 10-30-2019, 05:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان