نظرسنجی: از این قسمت راضی بودید و میخواهید ادامه پیدا کند؟کدام شخصیت سوژه بعدی باشد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
48.78%
20 48.78%
خیر
0%
0 0%
ادوارد کنوی
14.63%
6 14.63%
کانر کنوی
7.32%
3 7.32%
هیثم کنوی
4.88%
2 4.88%
شی پاتریک کورمک
4.88%
2 4.88%
آرنو ویکتور دوریان
19.51%
8 19.51%
آکیلیز
0%
0 0%
در کل 41 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شخصیت شناسی/زندگینامه و بیوگرافی الطیر ابن لا احد در Asssassin's creed
[تصویر:  fsym_acr_altair_render2.png]
نام:الطیر ابن لا احد ( نام حقیقی در دسترس نیست )
تولد و مرگ: 1165 – 1257 میلادی
قد:183 سانتی متر ( تقریبی )
مقام ( به ترتیب زمان ):اساسین، مستر اساسین، کارآموز، جنگجو، اساسین، مستر اساسین، منتور
الطیر ابن لا احد، اولین شخصیت قابل بازی در سری بازی های اساسینز کرید است.او نیای Darim، Giovani Auditore، Ezio Auditore، Edward Kenway، Connor Kenway، William Miles، Desmond Miles است که در بازی قابل مشاهده هستند.( از آوردن نام افرادی همچون کلاودیا و فرزندان اتزیو و ادامه نسل آنها، جهت خلاصه سازی مقاله، خودداری شده.)
او در شهر مصیاف و در میان اساسین ها، از مادری مسیحی به نام Maud و پدری مسلمان به نام عمر ابن لا احد، به دنیا آمد و بزرگ شد.المعلم، معلم الطیر و سرگروه اساسین ها، او را مانند پسر خودش بزرگ کرد و پرورش داد.رفتار پدر و مادر الطیر با او بسیار سرد بود؛ به طوری که پس از مرگ آنها، الطیر ذره ای ناراحت نشد.الطیر در سن 25 سالگی به مقام مستر اساسین ها میرسد.جوان ترین کسی که به این مقام در فرقه دست پیدا کرده بود.الطیر بعد از اتفاقات بازی اول، المعلم را به خاطر خیانت به انجمن برادری، میکشد و بعد از مدتی منتور اساسین ها میشود.سرانجام در سن 92 سالگی، در شهر مصیاف و در کتابخانه مخفی قلعه مصیاف، درگذشت.
"وقتی من بسیار جوان بودم، به اندازه کافی نادان بودم تا باور کنم که عقیده ما میتواند پایانی برای همه این درگیری ها باشد.اگر من فقط فروتنی داشتم تا به خودم بگویم، من به اندازه کافی برای یک زندگی دیده ام، همه کارهایم را انجام میدادم.باز هم، هیچ افتخاری بالا تر از جنگیدن برای رسیدن به حقیقت نیست."
الطیر ابن لا احد_در جنگ با مغولان خطاب به پسرش "Darim"

[تصویر:  zzoy_glory_5.png]
همانطور که گفته شد، الطیر از بدو تولد برای اساسین بودن تربیت شد.او در سن 25 سالگی به عنوان جوانترین مستر اساسین، منسوب شد.با این حال در یک ماموریت، که در اول بازی شاهدش هستیم، در تصاحب سیب عدن ( The Apple Of Eden ) از روبرت دی سابل ( Robert de Sablé ) شکست میخورد و باعث کشته شدن یکی از اساسین ها میشود.این ماموریت که در سال 1191 میلادی انجام شد، همچینین باعث حمله تمپلارها با رهبری روبرت، به قلعه مصیاف شد.به خاطر همین او توسط المعلم عزل مقام شد و به مقام "تازه کار" برگشت و برای انجام ماموریتی به کار گرفته شد.اما از دو اساسینی که همراه با الطیر بودند، یکی مالک بود و دیگری برادر او.برادر مالک کشته شد و مالک یک دستش را از دست داد.اما توانست سیب عدن را برای المعلم بیاورد.بعد از آن مالک به عنوان مامور اداره اساسین ها در دمشق به کار گرفته شد.

[تصویر:  pe8t_ac_1.png]
این ماموریت کشتن نه نفر از تمپلار ها بود تا منطقه Kingdom از سلطه آنها بیرون آورد و نفوذ تمپلار ها را از سرزمین ها مقدس از بین ببرد.در راه کشتن این نه نفر، او متوجه چیز هایی متفاوت از چیز هایی که قبلا باور داشت، شد.او در آخر ماموریتش متوجه شد که رئیس خائنش، المعلم، پشت همه این قضایا است و فرقه را از وجود او پاک کرد.او کنترل اساسین ها را به دست گرفت و به لقب منتور منسوب شد و فرقه را به عصری نو سوق داد.
رویدادهای قبل از بازی اول در بازی هایAssassin’s creed:bloodlines, Assassin’s creed:Altair’s chronicles و رمان Secret crusade توضیح داده شده( که متاسفانه من نتوانستم آن ها را بازی و بخوانم )بنا براین از توضیح اتفاقات قبلی امتناع میکنم.
او بعد از کشتن Sibrand متوجه میشود که آن گنجینه که برای آن به ماموریت رفته بود در واقع سیب عدن بوده است.بعد از برگشتن به مصیاف، المعلم به الطیر میگوید که روبرت میخواهد با سیب عدن دو طرف را کنترل کند و اوضاع را به نفع تمپلار ها برگرداند.الطیر هم راهی میشود تا او را بکشد.

[تصویر:  ua33_ac1_altair_richard.png]
او هشت نفر از نه نفر در لیست را میکشد.نفر نهم که روبرت دی سابل است را پیدا کرده و سعی به کشتنش میکند.بعد از نبرد که یک باس فایت سخت است، مشخص میشود که فردی که الطیر شناسایی کرده بود، بدل روبرت بوده است.زنی به نام ماریا که الطیر بعدها با او ازدواج میکند؛او به الطیر مکان روبرت را لو میدهد.در اینجا مختصر توضیحی راجع به ماریا میدهم؛او زنی انگلیسی بود که همیشه دوست داشت سرباز بشود.برای همین مثل دیگر دختر های همسنش رفتار نمیکرد و لباس مردانه و زره میپوشید.در آخر هم راه خود را به سمت جنگ های صلیبی باز کرد.الطیر از جان او میگذرد زیرا او هدف الطیر نبود.روبرت در لشکرکشی آرسوف همراه با شاه ریچارد است.نبرد آرسوف درگیری میان صلیبیون و مسلمانان بود.الطیر راه خودش را از میان نبرد باز میکند و به روبرت و سپاهیان شاه ریچارد میرسد.او در ابتدا به این متهم میشود که میخواهد به شاه صدمه بزند یا او را بکشد.الطیر این اتهام را رد میکند و به شاه میگوید روبرت میخواهد به او خیانت کند.روبرت هم این اتهام را رد میکند.ریچارد مستاصل میماند و در آخر تصمیم میگیرد که تصمیم گیری را به خدا واگذار کند و به ان دو پیشنهاد میدهد تا در یک مبارزه خود را ثابت کنند.الطیر مبارزه را در این باس فایت هم میبرد و روبرت را میکشد.در لحظات آخر مرگ او، روبرت میگوید که :
تو از نقشه هیچی نمیدونی.تو جز عروسک خیمه شب بازی نبودی.او ( المعلم )تو را فریب داد.همانطور که مرا فریب داد.
روبرت به الطیر میگوید که المعلم خودش تمپلار اصلی بوده.ریچارد هم به اساسین ها بابت این موفقیت تبریک میگوید.بعد کمی راجع به دورنمای صلح صحبت میکنند و سپس الطیر را مرخص میکند.
الطیر برمیگردد و المعلم را که با سیب عدن مردم را تحت سلطه خودش در آورده بود میکشد.اگر کمک مالیک و بقیه اساسین ها نبود الطیر موفق نمیشد.در آخر نقشه ای از مکان تمامی قطعات عدن نمایان میشود.

[تصویر:  fnzz_homecoming_5.png]
این هم خلاصه ای از وقایع الطیر در داستان بازی.
در بازی Ac Revelations قسمتی از زندگی الطیر قبل از وقایع بازی اول،بعد از کشتن المعلم و بعد از منتور شدن الطیر نمایش داده میشود.داستان بازی را توضیح نمیدم.زیرا انشاالله قرار است که داستان بازی را هم توی فروم منتشر کنم.
نکات جالب راجع به الطیر:
  • [font=Times New Roman]        [/font]در بازی هیدئو کوجیما Metal Gear Solid 4:Guns of the patriots لباس الطیر برای سالید اسنیک موجود است.این لباس پس از بدست آوردن عنوان Assassin یا وارد کردن یک پسورد آزاد میشود.
  • ·[font=Times New Roman]         [/font]لباس الطیر میتواند به عنوان یک اسکین در بازی   Prince of Persia 2008 یوبیسافت استفاده کرد.
  • ·[font=Times New Roman]         [/font]در بازی The saboteur ساخته EA ماشینی وجود دارد به نام الطیر با نام مستعار، عقاب پرنده ( The Flying Eagle ).
امیدوارم از خواندن این زندگینامه و شخصیت شناسی لذت برده باشید.نظرسنجی شخصیت شناسی بعدی هم در همین پست قرار دارد.ممنون میشم در اون شرکت کنید.
از حمایت و اعتباری که به من اختصاص میدهید نهایت تشکر رو دارم.
تعداد واژگان:1135 حرف
پاسخ
اين مقاله ها خيلي خوبه نميدونم چرا اينقد استقبالش كمه
بسيار عالي و مفيد بود اقا سينا
ممنون
NVB

4Ever Live
پاسخ
(10-05-2015, 09:33 PM)Geniuss نوشته است: اين مقاله ها خيلي خوبه نميدونم چرا اينقد استقبالش كمه
بسيار عالي و مفيد بود اقا سينا
ممنون

ممنون دوست من.خوشحالم از مقاله لذت بردید.
شاید به خاطر این باشه که زیاد تو فروم شناخته شده نیستم.[تصویر:  sad.png]به هر حال منم خوشحال میشم استقبال بشه.ولی نمیشه.[تصویر:  sad.png]ایشالا که همه از مقاله ها لذت ببرن.
پاسخ
با تشکر از شما دوست گرامی که زحمت کشیدید و این مقاله رو نوشتید بحث بازدید شد. خب اول لازمه زیبایی متن هست متن خودتون نگاه کنید فونت بسیاز ریز متنتون تراز نیست فاصله ها در بیشتر متن رعایت نشده و ... عیب ا دیگر که این ها ابتدایی ترین آنها به حساب میاد. وقتی شخصی وارد یک مقاله می شه حتی اگر مقاله چرت وپرته هم باشه اما قشنگ با فاصله نوشته بشه مطمئنا خواننده واردار به خوندن می کند. 
چند پیشنهاد از بنده حقیر بپذریرید:
1- فونت متن با توجه به حجم متن انتخاب کنید همین مقاله می شد با فونت بزرگتز و زیبا تر درست کرد.
2- حتما بعد از قرار متن در فروم از دکمه تراز کردن متن که در نوار ابراز نوشتار فروم وجود دارد استفاده کنید.
3- سعی کنید کلمات انگلیسی خودتون تایپ کنید کپی نکنید توی متن قرار بدید چرا که مانند نوشته خودتون فاصله های درست رعایت نمی شه 
انشاالله اگر  به این نکته های ابتدایی در نوشته هاتون توجه کنید استقبال بیشتری از مقالهاتون خواهد شد.
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
(10-05-2015, 09:50 PM)unique نوشته است: با تشکر از شما دوست گرامی که زحمت کشیدید و این مقاله رو نوشتید بحث بازدید شد. خب اول لازمه زیبایی متن هست متن خودتون نگاه کنید فونت بسیاز ریز متنتون تراز نیست فاصله ها در بیشتر متن رعایت نشده و ... عیب ا دیگر که این ها ابتدایی ترین آنها به حساب میاد. وقتی شخصی وارد یک مقاله می شه حتی اگر مقاله چرت وپرته هم باشه اما قشنگ با فاصله نوشته بشه مطمئنا خواننده واردار به خوندن می کند. 
چند پیشنهاد از بنده حقیر بپذریرید:
1- فونت متن با توجه به حجم متن انتخاب کنید همین مقاله می شد با فونت بزرگتز و زیبا تر درست کرد.
2- حتما بعد از قرار متن در فروم از دکمه تراز کردن متن که در نوار ابراز نوشتار فروم وجود دارد استفاده کنید.
3- سعی کنید کلمات انگلیسی خودتون تایپ کنید کپی نکنید توی متن قرار بدید چرا که مانند نوشته خودتون فاصله های درست رعایت نمی شه 
انشاالله اگر  به این نکته های ابتدایی در نوشته هاتون توجه کنید استقبال بیشتری از مقالهاتون خواهد شد.

خیلی ممنون از راهنماییتون.حتما در مقاله بعدی این اشتباهات رو تصحیح میکنم.[تصویر:  lightbulb.png]
بازم ممنون از توجهتون.[تصویر:  smile.png]
پاسخ
اول از همه تشکر میکنم از شخص نویسنده به خاطر زحماتی که برای این مقاله کشیدن
صرف نظر از اشکالاتی که در مقاله وجود داشت و دوستان بهش اشاره کردن، باید بگم که مقاله خیلی خوب بود و وجود این دسته از مقالات واقعا لازمه چون میتونه اطلاعات مفیدی رو به بسیاری از دوستان منتقل کنه.
در مورد بازدید هم مطمئنا اگه ظاهر مقاله بهتر بشه بازدید هم بیشتر میشه.

موفق و پیروز باشید و حتما این کار رو با کیفیت بالاتر در آینده ادامه بدید و مطمئن باشید که در آینده با پیشرفت کار، بازدید هم بالاتر میره S0 (74)
[تصویر:  big_boss_edit7.jpg]
?Sigint: Snake, why are you smoking a Cigarette
.Naked Snake: It's a Cigar
.Sigint: Cigar, Cigarette, same thing
!Naked Snake: It's *NOT* the same thing

پاسخ
تشکر میکنم از نویسنده محترم...
حتما پست به آخرین مقالات اضافه خواهد شد.
در ایام سال تحصیلی، بهتره شب ها یا آخر هفته ها، مقالات انتشار یابند تا مورد استقبال قرار گیرند.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
خسته نباشی
بالاخره عشق من هم اومد :D
حیف نیست مرد به این بزرگی بعد از اون اتزیوی لااوبالی بیاد؟ S0 (25)

درکل مقاله خوب بود نحوه نوشتنت هم بد نبود فقط مشکل اینه که وقتی از قلم times new roman (که خودم هم همیشه ازش استفاده میکنم و خیلی کار قشنگی کردی که این فونت رو انتخاب کردی) استفاده میکنی، سایز عادی tahoma روش جواب نمیده و باید یکی دو سایز، بیشترش بکنی درضمن، متن خیلی شلخته س و اصلا مرتب نیست. یه جمله وسطه، خط بعدی ده تا فاصله خورده، بعد خط بعدش دوتا فاصله خورده، بعد از اون طرف متن هم ریزه و دیگه واویلا! من به عشق الطیر نشستم خوندم و الانم هم سرم درد میکنه هم چشم راستم!

یه ایراد دیگه هم اینه که خیلی کمه. خیلی خیلی خلاصه س!
آخه 1000 کلمه واسه همچین شخصیتی واقعا کمه!S0 (43) منابع انگلیسی کم نیست که داستان شخصیت های مختلف (حتی اونایی که تو هیچکدوم از بازیا حضور نداشتن) رو مفصل شرح بده. من خودم بهترین منبع رو wikia (با wikipedia اشتباه نگیریا، این فرق میکنه) هر بازی میدونم که توش سیر تا پیاز نوشته شده و همه مطالب قشنگ و طبقه بندی شده س!
مثلا این بیوگرافی الطیر تو ویکیای AC هستش:
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Alt...-La%27Ahad
الان شما فقط با استفاده از همین یه صفحه، میتونی یه مقاله بنویسی در حد لالیگا!
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
سلام دوستان.
ممنون از کمکاتون برای این مقالات.[تصویر:  smile.png]واقعا دلگرم شدم و حتما نکات رو در مقاله بعدی اضافه میکنم.[تصویر:  cool.png]راستش رو بخواید منبع من هم ویکیا هستش و کلی مطلب راجع به الطیر از اونجا یاد گرفتم.راستش به نظرم اومد اگه مقاله بیش از هزار حرف باشه یکم زیاد میشه و شاید خواننده حوصله خوندشون رو نداشته باشه.اما مثل اینکه اشتباه میکردم.حتما مقاله بعدی بیشتر خواهم نوشت.
سعی میکنم مقاله بعدی شخصیت شناسی و بیوگرافی رو از بازیای دیگه انتخاب کنم چون بقیه شخصیت ها زیاد حضور مستمر و زندگی پری مثل اتزیو و الطیر،نداشتن.منتظر مقاله بعدی باشید.ممنون از همه دوستان S0 (27)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,714 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,213 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,165 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
Video بیوگرافی کوتاه کرکتر های بازی Lightninghero 6 3,128 09-08-2017, 08:04 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,281 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان