امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صعود معکوس زمان | بررسی کلی سری Assassin's Creed
(07-01-2015, 12:37 AM)BadBoy4Ever نوشته است: واقعا ؟ ولی انصافا 2 قشنگ بودا
برادر هود هم که حررررررف نداشت
سه گانه اتزیو بود که این فرنچایزو الکی الکی اورد بالا به نظرم تو اوج خدافظی میکرد بهتر بود

نقل‌قول: واقعا ؟ ولی انصافا 2 قشنگ بودا

مگه من گفتم قشنگ نیست؟؟؟نسخه 2 یه پا شاهکاریه برا خودش!
ولی به نظر من یونیتی بهتره!!!!!!
پاسخ
(07-01-2015, 12:35 AM)Jon Snow نوشته است:
(06-30-2015, 10:41 PM)PWLG نوشته است:
(06-30-2015, 10:17 PM)Jon Snow نوشته است: تو اول برو گرافیک یونیتی رو ببین بعد بیا اینجا حرف بزن!!!!!!!!! گرافیکش فوق العادس!!!!
بعد کی گفته داستان برا منتقدا مهم نیست؟؟؟؟؟؟
آدم عاقل اول فک میکنه بعد نظر میده!!!!!!

دعوا داری؟
اعصاب نداریا! S0 (25)

یوبیسافت با این عنوان کاری رو شروع کرد که هیچ شرکتی جرئتش رو نداشت!
اگه اینقدر اساسین مختلف منتشر میشه، بخواطر اینه که بتونن سریع تر داستان رو تموم کنن وگرنه شاید تا بیست سال آینده هم ادامه داشته باشه!
پشت این اسم ساده assassin's creed، یه دنیای بزرگ به وسعت کل تاریخ پیدایش حشاشین تا زمان حال قرار داره و واسه همین باید داستان رو تو ابعاد مختلف پوشش بدن. کمیک، نسخه های کنسول های متفرقه و خیلی رسانه های دیگه، یوبیسافت یه پروژه فوق العاده عظیم رو شروع کرد و فقط کسی که تو عمقش بره، میفهمه که قضیه از چه قراره و چه بسا شاید تازه بفهمه که از این سری هیچی نمیدونسته!
البته بازم اینا دلیل نمیشه که هر نسخه گند بزنن ولی خب دلیل اینکه سالی دو سه تا اساسین کرید برای پلتفرم های مختلف و حتی کنسول های دستی منتشر میشه، اینه که داستان رو چه تو زمان حال و چه تو گذشته، چه با بازی و یا چه با کمیک، از همه ی ابعاد پوشش بدن!
امیدوارم این جدیده بتونه یه چیز درست درمون باشه! منکه بعد از 3، فقط روگ رو تموم کردم!
مردشور اون 4 و اون یونیتی رو ببرن!

4 و یونیتی هردوشون عالی بودن!!!!!!!!!!
از نظر من یونیتی حتی از 2 وبرادر هود هم بهتر بود!!!!!!از نظر من یونیتی بهترین نسخه این فرانچز هستش!!
توی یونیتی دست به تغییراتی زدن که خیلی خطرناک بود ولی موفق شدن که جواب بگیرن مثل بارزش هم سخت تر کردن مبارزاته مثلا شما تو برادر هود یه لشکر رو حریف بودید اما تو یونیتی از این خبرا نبود اما متاسفانه بازی از جای دیگه ای ضربه خورد مگر نه حرف نداشت
[تصویر:  sergioramos1080.jpeg]
تو تعصب و غیرت بالاتر از این بشر ندیدم من...
پاسخ
(07-01-2015, 12:40 AM)rouch نوشته است:
(06-30-2015, 10:17 PM)Jon Snow نوشته است: تو اول برو گرافیک یونیتی رو ببین بعد بیا اینجا حرف بزن!!!!!!!!! گرافیکش فوق العادس!!!!

دعوا داری؟
اعصاب نداریا! S0 (25)

اگه اینقدر اساسین مختلف منتشر میشه، بخواطر اینه که بتونن سریع تر داستان رو تموم کنن وگرنه شاید تا بیست سال آینده هم ادامه داشته باشه!
پشت این اسم ساده assassin's creed، یه دنیای بزرگ به وسعت کل تاریخ پیدایش حشاشین تا زمان حال قرار داره و واسه همین باید داستان رو تو ابعاد مختلف پوشش بدن. کمیک، نسخه های کنسول های متفرقه و خیلی رسانه های دیگه، یوبیسافت یه پروژه فوق العاده عظیم رو شروع کرد و فقط کسی که تو عمقش بره، میفهمه که قضیه از چه قراره و چه بسا شاید تازه بفهمه که از این سری هیچی نمیدونسته!
البته بازم اینا دلیل نمیشه که هر نسخه گند بزنن ولی خب دلیل اینکه سالی دو سه تا اساسین کرید برای پلتفرم های مختلف و حتی کنسول های دستی منتشر میشه، اینه که داستان رو چه تو زمان حال و چه تو گذشته، چه با بازی و یا چه با کمیک، از همه ی ابعاد پوشش بدن!
امیدوارم این جدیده بتونه یه چیز درست درمون باشه! منکه بعد از 3، فقط روگ رو تموم کردم!

از نظر من یونیتی حتی از 2 وبرادر هود هم بهتر بود!!!!!!از نظر من یونیتی بهترین نسخه این فرانچز هستش!!
توی یونیتی دست به تغییراتی زدن که خیلی خطرناک بود ولی موفق شدن که جواب بگیرن مثل بارزش هم سخت تر کردن مبارزاته مثلا شما تو برادر هود یه لشکر رو حریف بودید اما تو یونیتی از این خبرا نبود اما متاسفانه بازی از جای دیگه ای ضربه خورد مگر نه حرف نداشت

اگه یوبی در انتشار بازی عجله نمیکرد این همه ملت این بازی رو نمیکوبیدن!
ملت به جای اینکه بیان نیمه پر لیوان رو نگاه کنن فقط رو قسمت خالی لیوان زوم کردن!
اگه بازی انقد باگ نداشت همه الان داشتن اینجا به به چه چه میکردن!
پاسخ
(07-01-2015, 12:55 AM)Jon Snow نوشته است:
(07-01-2015, 12:40 AM)rouch نوشته است:

دعوا داری؟
اعصاب نداریا! S0 (25)

اگه یوبی در انتشار بازی عجله نمیکرد این همه ملت این بازی رو نمیکوبیدن!
ملت به جای اینکه بیان نیمه پر لیوان رو نگاه کنن فقط رو قسمت خالی لیوان زوم کردن!
اگه بازی انقد باگ نداشت همه الان داشتن اینجا به به چه چه میکردن!
همین زود منتشر شدن بازی هم تقصیر ملته دیگه...
هی غر می زنن چرا تاخیر خورد؟چرا تاخیر خورد؟
[تصویر:  sergioramos1080.jpeg]
تو تعصب و غیرت بالاتر از این بشر ندیدم من...
پاسخ
همون بهتر که سالانه بده یادمه سر جی تی ای شورش شده بود 
خیلی اینجوری بهتره تا اینکه هی بخوای حرص بخوری که چرا نمیاد چرا هایپ میشه چرا واسه پی سی نمیاد و...
بهتره بیخیال این قضایا شیم و فقط بازی کنیم همین
پاسخ
بسیار مقاله ی عالی ای بود، فقط کل داستان بازی های اساسین رو اپیویل کردی، که این موضوع باعث میشه کسی که نمیخواهد داستان سری اساسین واسش اسپویل نشه، مقاله رو نمیخوانه.
در کل مقاله ی قشنگی بود.
موفق باشی
پاسخ
مثل مقالات قبلیت لحن خوبی داشتی محمد جان؛ من خوشم اومد.
در مورد این سری هم حرف‌های خوبی زدی، دوستان هم نظرات خوبی دادن.
در هر حال منتظر آخرین قاتل میمونیم تا ببینیم که " او چه خواهد کرد. "
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
(07-03-2015, 06:33 PM)Last Warrior نوشته است: مثل مقالات قبلیت لحن خوبی داشتی محمد جان؛ من خوشم اومد.

قطعا آخرین نخواهد بود داداش قطعا آخرین نخواهد بود... چه بد چه خوب باز هم میسازن و می سازن
پاسخ
(07-03-2015, 09:07 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(07-03-2015, 06:33 PM)Last Warrior نوشته است: مثل مقالات قبلیت لحن خوبی داشتی محمد جان؛ من خوشم اومد.

قطعا آخرین نخواهد بود داداش قطعا آخرین نخواهد بود... چه بد چه خوب باز هم میسازن و می سازن
 آره منظور من هم آخرین قاتل پیش رو هستش وگرنه همچنان به نظر میاد که بسازن، تا الی ماشاا...
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,756 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 934 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 952 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,847 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,101 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان