امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015
به نام خدا
[تصویر:  pq9cfdgi57kgsfz8b6rz.jpg]

S0 (74)  سلام و دورد فراوان خدمت کاربران و اعضای انجمن گیمفا S0 (74)

اول از همه لازم می‌دانیم که کریسمس 2016 را تبریک بگوییم و بعد به رسم ادب و احترام نسبت به شما اعضای تالار گیمفا، برای اولین بار در انجمن، اقدام به ایجاد پستی کردیم که شما کاربران گرامی نظرات و انتقادات و صحبت‌های خود را نسبت به عملکرد یکساله انجمن اعلام کنید و از طرف تیم‌مدیریت انجمن جواب بگیرید. میزان رضایت خود را نسبت به خود تیم مدیریت انجمن و عملکرد آن در سال 2015 را صادقانه و بدون کم و کسری اعلام کنید. هدف از ایجاد پست این نیست که از خودمان(تیم مدیریت) تعریف کنیم، بلکه هدف دیدن نظرات و دل‌نوشته‌های شما کاربران انجمن می‌باشد و بس!
قصد داریم خلاصه و چکیده‌ای از کارها و اقداماتی که طی سال 2015 در انجمن توسط تیم‌مدیریتی هم برای شما و هم برای فروم صورت گرفته است را ارائه دهیم.

•  کلیه اعضای تیم‌مدیریتی 2015 به‌همراه سمت فعلی: spartacus(مدیرکل- بازنشسته)/ Gladiator(مدیر‌ارشد- بازنشسته)/ station(مدیرارشد- مدیرکل)/ مجیدنصر(مدیرانجمن- مدیرانجمن)/ Blue Sun(مدیرانجمن و ارشد- بازنسشته)/ Old.Snake(مدیرانجمن و ارشد- بازنشسته)/ HardCore Gamer(مدیرانجمن- ماندگار)/ Quantom Break(مدیرانجمن- ماندگار)/ ehsan 1377(مدیرانجمن- مدیرانجمن)/ Javad RmR(مدیرانجمن- حرفه‌ای)/ Nami(مدیرانجمن- حرفه‌ای)/ Nothing Else Matters(مدیرانجمن- حرفه‌ای)/ The Wolf Of Rivia(مدیرانجمن- مدیرانجمن)/ Rasoul_76(مدیرانجمن- مدیرانجمن)/ The Breaker(مدیرانجمن- حرفه‌ای)/ Neil Druckmann(مدیرانجمن- ماندگار)/ AMIR_PC(مدیرانجمن- حرفه‌ای)/ Prince Of Persia(مدیرانجمن- حرفه‌ای)
  •  تغییر قالب انجمن و بهتر شدن آن
  • اضافه شدن پلتفرم‌های PSP, Mobile, 3DS, DS
  • دادن قابلیت تغییرنام کاربری یه کاربران حرفه‌ای
  • پوشش کلیه مراسم‌ها و نمایشگاه‌های معروف همزمان با سایت
  • بروزرسانی متعدد سیستم انجمن با انتشار آپدیت‌های رسمی سیستم
  • اضافه شدن تگ" کاربر حرفه ای موضوعی"
  • تغییر شرایط اخذ تگ‌های" کاربر فعال" و " کاربران حرفه‌ای"
  • ایجاد تگ" کاربر ماندگار"
  • ایجاد زیرانجمن" موبایل و گجت‌های هوشمند" به‌همراه زیربخش‌های آنان
  • قرار دادن تمرکز بر روی مطالب و موضاعات سخت افرار( مشاوره، اخبار، نقد و بررسی و...)
  • بروزبودن بخش دانلود بازی ها
  • بروز و سریع بودن در رفع مشکلات بازی ها
  • ایجاد موضوعات آموزشی در بخش های مختلف برخی از بازی ها بروز
  • ایجاد تگ"سرپرست تحریریه سایت"
  • افزایش طول امضای کاربری به 350 کلمه
  • اعلام نظرسنجی برای وجود انجمن "فیلم و سریال " و بسته شدن پرونده کامل این موضوع با رای منفی
  • افزایش حجم آواتار به 50 کیلوبایت
  • ایجاد زیربخش" Photo & Wallpaper Thread " در بخش "تصاویر بازی‌ها"
  • ایجاد زیرانجمن " داستان نویسی| Game's Story" در" انجمن های عمومی"
  • تقویت بخش انیمیشن و فعالسازی آن
  • افزوده شدن زیر انجمنی با نام " آرشیو مجلات ویدیویی گیمفا" در انجمن" مجلات الکترونیکی" 
  • افزوده شدن زیربخش" آمار فروش بازی‌ها" در بخش "اخبار بازی‌ها"
  • افزوده شدن زیربخش "کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های کوچک" در بخش "نمایشگاه ها و فستیوال های ایران و جهان"
  • ایجاد تغییر(حذف و اضافه و جابجایی) در لیست شکلک‌های انجمن
  • افزوده شدن زیربخشی با نام" Icon( آیکون)" به بخش "دانلود"
  • ایجاد زیربخشی با نام"اخبار ایرانی" در بخش "اخبار بازی‌ها"
  • نصب برنامه Tapatalk و ایجاد قابلیت پشتیبانی آن
  •  تغییر(افزایش و کاهش) در برخی از امکانات تگ‌های مختلف
  • ارائه موضوعات و مطالب اختصاصی در اواخر سال 2015
امیدورایم توانسته باشیم رضایت شما کاربران فروم را جلب کرده باشیم.

تیم مدیریت انجمن گیمفا/ 31 دسامبر 2015
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
الان باید چیکار کنیم ما !! با این لیستی که مدیر نوشته آدم روش نمیشه چیزی بگه :)
ناموسا دمتون گرم چقدر کار کردید S0 (2) به امید پیشرفت روز افزون گیمفا.

دم مدیر هم خیلی گرم هات  هات هات اصن  S0 (2)
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
سلام به همگی

بعد کنار رفتن از مدیریت انجمن این اولین پست انجمن بنده هست و لازم دونستم به احترام دوست و برادر خوبم امیر عزیز بیام و یه موضوعی را اعلام کنم.

تو این مدت بارها به انجمن سر زدم و شاهد تغییر و تحولات بودم و به جرات میتونم بگم انجمن گیمفا داره روز های خوبی را سپری میکنه , افراد کمی هستن که میتونن یه گروه را جمع کنن و کنار هم نگه دار و با این گروه یه کار بزرگی را جلو ببرن اونم تو فضای مجازی که افراد با سلیقه های مختلفی وجود دارند ولی امیر به خوبی تونسته چنین کاری را انجام بده .

از داشتن چنین مدیر خوب و باحالی خوشحال باشید و با هم دیگه روز های خوبی را برای گیمفا بوجود بیارید

سالم و سلامت باشید

مثل همیشه به امید موفقیت گیمفا... S0 (74)
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
خسته نباشید S0 (2)
شما ( تیم مدیریت ) خیلی خوبید!  S0 (29) S0 (24)
سلام، 
مطمئنا انجمن گیمفا و تیم مدیریت اون، امسال سال موفقی رو داشتن، از داشتن یک تیم نسبتا ثابت تا به‌وجود اوردن تگ‌های خوبی مثل ماندگار و... 
از لحاظ کنترل کابران هم تیم مدیریت به‌نظر من موفق بوده ولی خب دچار یه سری لغزش‌هایی هم بود. امسال مقالات و اخبار نسبتا خوبی در انجمن منتشر شدند، چه توسط تیم مدیریت و چه توسط کابران؛ هرچند که توی یک مقطع زمانی، اوضاع خیلی بد شد. 
در کل می‌شه عملکرد تیم مدیریت و کل انجمن گیمفا رو بهترین عملکرد در بین انجمن‌های پارسی‌زبان دونست. 
موفق باشید S0 (24) S0 (24) S0 (29)
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
با اختلاف زیاد بهترین مدیر انجمن
مجید نصر بعدش رسول بعدشم احسان 
و غیره
البته استیشن خان هم جای خود داره مدیرای بخش رو گفتم
ممنون از زحمات بسیار مفید و بی پایان همه بچه ها  S0 (62)
(12-31-2015, 09:50 PM)$$Big Bo نوشته است: سلام، 
مطمئنا انجمن گیمفا و تیم مدیریت اون، امسال سال موفقی رو داشتن، از داشتن یک تیم نسبتا ثابت تا به‌وجود اوردن تگ‌های خوبی مثل ماندگار و... 
از لحاظ کنترل کابران هم تیم مدیریت به‌نظر من موفق بوده ولی خب دچار یه سری لغزش‌هایی هم بود. امسال مقالات و اخبار نسبتا خوبی در انجمن منتشر شدند، چه توسط تیم مدیریت و چه توسط کابران؛ هرچند که توی یک مقطع زمانی، اوضاع خیلی بد شد. 
در کل می‌شه عملکرد تیم مدیریت و کل انجمن گیمفا رو بهترین عملکرد در بین انجمن‌های پارسی‌زبان دونست. 
موفق باشید S0 (24) S0 (24) S0 (29)
علیکم السلام بر کاربر ماندگار انجمن
در جواب اون لغزشی که اشاره کردید باید بگم که رسیدگی به جو و اوضاع انجمن و صحبت ها و الفاظ کاربران و نحوه بیانشون، یکی از وظایف تیم مدیریت هست و شکی درش نیست ولی حتما شنیدید برای هرنفر نمیشه پلیس بالای سرش گذاشت و مراقبش بود! انجمن هم به همین شکله!
خود کاربر باید ادب و احترام رو رعایت کند... ! با این مثل همیشه تقاضا داریم که با ما همکاری کنند و موارد نامناسب و اشتباه و خلاف قوانین رو به مدیریت انجمن گزارش کنند.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
خدا قوت
من که یه ماه بیشتر نیست که اومدم اینجی، ولی انصافا هیچ مشکلی ندیدم (به جز باگ های انجمن و پاک شدن یه دفه ای دوستان و همین) و خیلی با خیلیا حال کردم. کاش زودتر عضو میشدم و با بروبکس گل فروم آشنا میشدم.
S0 (29) .Love you always, everywhere, anytime S0 (29)
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
درود
 واقعاً امسال فروم خیلی عملکرد خوبی داشت که باید مدیون تیم مدیریت خیلی خوبش بود. 
همچنین تیم مدیریت هم خیلی بچه های باحال و گوگولی‌ای هستن. خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که یه مدت کوتاه حدود 2 ماه بین این تیم دوست‌داشتنی بودم و با این دوستان عزیز آشناتر شدم... در کنارشون یه تابستون با صفا و پر از شادی (حالا یکم با اغراق) رو سپری کردم.
منم این وسط یه کاری کردم که حالا خیلی به چشم نیومد و متأسفانه همون ابتدای کار شکست خورد... استوری تردها که میخاستم راهشون بندازم تو فروم به دلیل استقبال خیلی کم و شاید نا آشنا بودن دوستان پروژه‌ی ناموفقی شد  S0 (23) یه سری کار کوچولو موچولو دیگه هم کردم که بماند  S0 (2) البته بین اون لیست بلند بالای تغییرات فروم که جای تقدیر داره مطمئناً این کارای کوچیک بنده جای تویِ چشمی نداره...

پ.ن:به دوستانی هم که شاید منو نشناسن هم بگم آغا من همون The Last Resortو Nothing Else Matters هستم. (حیف نیست این تغییر نام‌کاربری الکی بیکار باشه؟ S0 (2) )

در کل دمتون گرم  S0 (74) و خدا بیامرزد ابی و هومن را  S0 (2)
در اینکه پیشرفت بوده شکی نیست ولی یه چیز که من جای خالیشو حس میکنم امکان چت خصوصی هستش.
میدونم که همچین امکانی در انجمن ها شاید نیست یا اگر هم باشه خیلی کمه ولی به نظرم بسیار مفیدتر از پیام خصوصی هستش. اگه امکان اضافه کردنش باشه به نظرم ضروریه که همچین امکانی اضافه بشه. (البته همونطور که گفتم اگه همچین چیزی برای انجمن موجود باشه.)
در کل هم سرعت عمل مدیرا واقعا جای تقدیر داره بویژه آقا مجید نصر. S0 (62)
به نظرم اگه بتونید آکادمی نویسندگان یا خبرنگاران رو هم برگردونید به انجمن دیگه عالی میشه.
با تشکر S0 (74)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 6 22,213 04-18-2024, 02:13 PM
آخرین ارسال: vivek01
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,311 260,399 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,532 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 34,611 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard
  فراخوان جذب نویسنده برای آکادمی گیمفا (تابستان 1395) Lazaretto 0 13,113 06-23-2016, 11:18 PM
آخرین ارسال: Lazaretto

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان