امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015
(01-01-2016, 06:14 PM)Prince of Persia نوشته است:
سلام خسته نباشید خدمت مدیران عزیز
امسال یکی از سال های نسبتا خوب انجمن بود؛ هرچند به نظرم یکم انجمن خلوت تر از قبل شده و مقالات و نقد ها و ... که خود کاربران معمولی و کاربران فعال و کلا غیر مدیر ها منتشر می کنند، به شدت کاهش پیدا کرده. مدیر های فعلی هم با این که به نحو احسن انجام وظیفه می کنند (بدون تقویت مادی و حتی با توجه به نظرات قبلی، معنوی!)، ولی با رفتن Old.Snake و Blue Sun عزیز، یکم بروز رسانی انجمن افت کرده و تیم مدیریتی به نحوی با نداشتن مدیر ارشد ناقصه و مدیر کل انجمن داره زحمتی چند برابر می کشه و دوستان هم که با قدردانی بی سابقه شون از خجالت ایشون در اومدند! من به شخصه از تمام مدیران زحمت کش گیمفا -چه اونهایی که جدا شدند و چه اونهایی که هنوز هستند - تشکر می کنم و دستشون رو به گرمی می فشارم!
یک سخنی هم با خبرنگاران و دارم که متاسفانه یکم زیاده روی کردند:
دوستان
به جای اینکه وقت خودتون رو تلف می کردید و چندین ساعت بحث بیهوده می کردید، می تونستید به صفحه ی اصلی سایت که میگید بلند مرتبه تره (من خودم هیچ نظری ندارم و تا به اینجای عمرم حتی فکر مقایسه ی این دو بخش از ذهنم رد هم نشده بود) خدمات رسانی کنید و صفحه ی اصلی رو آپدیت کنید. الان احساس می کنم تفرقه ای بزرگ بین فروم و صفحه ی اصلی افتاده که ما یک گروهیم؛ بچه های صفحه ی اصلی یک گروه دیگه. یدونه اتحاد گیمفا زبان زد بود که اونم ترتیبشو دادن. برای نخودی های دیگه هم که عین قاشق نشسته پریدن وسط و آتیش بیار معرکه شدند، آرزوی شفا از جانب پروردگار حق را طالبیم...
یک نکته ی دیگه: شما عزیزان کار های مهم تری در صفحه ی اصلی دارید تا اعتبار دادن به اعضای انجمن. خود کار آپدیت کردن صفحه ی اصلی واقعا کار سخت و وقت گیری هست و دیگه زمانی واسه کار های دیگه باقی نمیزاره.

در ضمن زدن این تاپیک کار کاملا درست و به جایی بود و نشان از ارزشی داره که مدیر کل برای انجمن و کاربراش قائله. امیر خان می تونست اصلا این تاپیک نزنه. یک عده عقده ای و بی ظرفیت تشریف دارند(هیچکس رو خطاب قرار ندادم. حمله نکنید!)، مدیر کل چیکار کنه؟ بعضیا حرفای خارجی میزنن!!! 

یک پیشنهاد هم دارم (اگه قابل بدونید!):
اگه میشه یک چارتی (اگر هم چارت نشد؛ یک تاپیک ثابت) درست کنید که بهترین کاربران و کلا اعضای انجمن از نظر نوشتن مقالات مفید مشخص بشه (بر اساس کیفیت مقالات). مثلا با نمره دادن چند تن از اساتید عزیز و مجرب (مثل همون عزیزانی که در آکادمی، همین نقش رو بازی می کردند). فکر کنم این باعث بشه که انگیزه ی بچه ها هم برای نوشتن مقاله های بیشتر و هم برای افزایش کیفیت بالا بره. این حس رقابت می تونه خیلی کارساز باشه! حتی خود مدیریت صفحه ی اصلی هم می تونه از این جدول برای انتخاب تیم تحریریه بعدی هم استفاده کنه.

سلام بر کاربر حرفه‌ای و مدیر سابق...
تشکر از نظرت. اما بپردازیم به صحبت‌هایی که کردی:

پاسخ بند اول:
از کسی پنهون نبوده و شکی در این نیست که تابستان گذشته، بهترین و تکراری نشدنی ترین تابستان تاریخ انجمن گیمفا بود. مسلما برای خود سایت هم بهترین تابستون بود و همه‌اش موضوع انجمن هم نیست و برای سایت هم تابستون خوبی بود. به عقیده بنده، مدیریت باید خودش رو در فصول غیر از تابستان نشون بده چون در تابستان همگی اعضا هستند و ورودی و خروجی هم زیاد هست ولی با شروع سال تحصیلی ریزش کاربر باعث میشه بروزرسانی با سرعت کندی انجام بشه. خب تکلیف چیه؟! تکلیف اینه هر مدیری در حد توانش انجمن رو بروز نگه داره. امسال بنظر بنده، اونجور که باید و شاید نتونستیم بروزرسانی پست های از قبل ایجاد شده رو بدرستی انجام بدیم(پست هایی که همیشه یا مدیران سابق ارشد یا بنده یا کاربران یا کاربران حرفه ای و مدیران سابق انجام میدادند) ولی تونستیم با ایجاد پست های جدید و بهتر، روال کاری رو به یک نحو دیگه ای عوض کنیم.
راجه به قدردانی دیشب دوستان هم باید بگم که هر مجموعه ای دارای موافقان و مخالفانی هست که طبیعیت کار هم همینه. ولی به قول دوستان که راست هم میگند، مشکل از تیم مدیریت بوده چون همیشه نسبت به خطاها و کارهای نابجا و توهین های کاربران، یا چشم پوشی کرده یا تذکر داده یا اخطار! تک تک افرادی که دیشب چه در این پست چه در پروفایل ها به تیم مدیریت تهمت زدند و توهین کردند، برای تمامی اعضای تیم مدیریت از قبل تعریف شده بودند و خیلی ها هم با صحبت های ما موافق بودند اما شک نکنید از این لحظه به بعد کوچکترین حرکتی یا صحبتی علیه تیم مدیریت موجب برخورد سرسخت ما با فرد یا افراد خواهد شد. چنین افرادی کاری جز چوب لای چرخ مدیریت گذاشتن و متشنج کردن جو و خراب کردن چهره مدیریت نزد اعضا و ... هدف دیگری از کش دادن و مطرح کردن موضوعات دیشب نداشتند.

پاسخ بند دوم و نکته:
در جواب دوستان که این موضوع رو مطرح کردند، عرض کردم که کلیه اعضای تیم مدیریتی انجمن، کلیه اعضای تحریریه و خبرنگاری، کلیه مدیران کل، همه و همه جز "کادر" گیمفا محسوب میشند! متاسفانه این اواخر عده ای انگشت شمار سعی در ایجاد فاصله بین اعضای این کادر داشتند که در خیال و تفکر خودشون هم موفق به این کار شدند ولی در واقعیت اصلا چنین چیزی رخ نداده و نخواهد داد. پس جای نگرانی نیست! اگر فاصله وجود داشت(که اصلا نیست)، اعضای انجمن برای صفحه اصلی مطلب نمیفرستادند یا بالعکس و اعضای تحریریه برای انجمن مطلب نمیفرستادند. اگر فاصله ای وجود داشت(که نیست)، در انواع کنفرانس ها و نمایشگاه ها و...، 30-20 نفر همزمان در سرور تیم اسپیک گیمفا حاضر نمیشدند تا با تعامل و همکاری یکدیگر یک پوشش خوب رو رقم بزنیم! و و و و و چندین موارد دیگر که نشوندهنده تعامل و نبود فاله بین اعضای کادر گیمفاست.

پاسخ بند سوم:
تشکر از نظرت. قصد ما از ایجاد این پست این نبود که بر سر اعضا منت بگذاریم یا کارهامون رو به رخ بقیه بکشیم یا از خودمون تعریف و تمجید کنیم. بلکه قصد ما این بود که پیشنهادات و نظرات اعضای فروم رو بدونیم. ولی یک عده با در دست گرفتن بهونه هایی برای بحث بیخود و جلب توجه و خراب کردن تیم مدیریت و....، تصورات و عقیده های خصمانه خودشون رو نسبت به تیم مدیریت اعلام کردند که همونطور که عرض کردم خدمتت، از این به بعد، اگر احدی در هر تگ و جایگاهی کوچکترین تیکه پرونی و مزه پرونی و توهین و بی احترامی نسبت به اعضای تیم مدیریت بکنه، حتما شدیدترین جریمه ممکن براش در نظر گرفته میشه.

پاسخ بند چهارم یا پیشنهاد:
ببین محمد امین عزیز، بنظرم وظیفه نمره دهی بر عهده هرشخصی نیست. بله در 2013-2012 ادمین فروم که سردبیر بود برای نقد اعضای انجمن این کار رو میکرد ولی در حال حاضر بدلیل مشغله های فراوان سردبیر یا اساتیدی که ذکر کردی مثل دبیران آکادمی و...، امکان انجام این کار نیست. اگر هم این وظیفه رو عمومی کنیم و یا بهتر بگم همگانی کنیم، نظرات متفاوته! کاربر به یک نقد میده 5 و یکی دیگه میده 10! بنظر من اعضای کار بلد و کارکشته در حوزه نویسندگی(که خودت یکیشون هستی) باید بیان در پست ها نظر کاملشون رو بدند و نمره رو هم اعلام کنند. در حاضر در کل انجمن، اشخاصی که دارای شرایط فوق هستند که بتونند نمره و نظر بدند 7 یا 8 نفر هستند که در هر نقد و پستی هم شرکت نمیکنند.

بازهم تشکر میکنم از نظری که دادی و صحبت هایی که کردی S0 (24)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
باعرض ادب و احترام
ابتدا می بایست از تمامی دستندرکاران انجمن که با زحمات و تدابیر غیر قابل انکارشان سبب احیاء دوباره بخش های از دست رفته شدند، نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم.
از همگان پوشیده نیست که یک تیم قدرتمند و منسجم نیازمند همکاری بین تمامی اعضاست. سایت گیمفا علاوه بر بروزرسانی همیشگی به دلیل ارائه خدمات متفاوت، بدون چشم داشت آن هم به صورت رایگان، زبان زد خاص و عام است. بدون تردید در دست یابی به چنین قله های والایی دست های زیادی دخیل بودند. تیم مدیریتی انجمن نیز با پشتیبانی عالی و تخصصی در زمینه های مختلف باعث رونق بیشتر و کسب این افتخارات گردید.
اما در خصوص مبحث بیهوده و کاملا مضحکی که توسط یک سری از دوستان با بی لطفی تمام ایجاد شد (برخوردهای لازم نیز در پشت پرده انجام شده) می بایست بگویم، ما همگی یک تیم هستیم و هدف تمامی مان پیشرفت گیمفاست؛ انجمنی و سایتی نداریم! همه موظف به ادای احترام به دیگری هستند و افکاری که موجب جدایی و انگشت نشان شدن کسی باشد در بین ما جایی ندارد.

باری دیگر از تمامی کسانی که با تلاش و کوشش خود موجب بهبود روند فعالیت انجمن شدند، تشکر می کنم و آرزوی بهترین ها را برایشان از منزلگاه خداوند دارم.
باتشکر
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

از زحمت های تمام تیم مدیریتی انجمن به نوبه خودم که عضو کوچیکی از گیمفا هستم تشکر می کنم و واقعا توی این مدت همیشه انجمن بهترین مطالب و مقالات و انواع راهنمایی ها و ... رو داشته و به بهترین شکل اداره شده. خسته نباشید گرم به همگی کادر مدیریت انجمن.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
خب از طرف خودم به تیم مدیریتی انجمن تبریک می‌گم چون سال 2015 بخصوص تابستونی که گذشت واقعا انجمن پرهیاهو بود و مدیریت بسیار نقش مهمی رو ایفا کرد.
من خودم شنیدم و نمیشه انکار کرد؛ خیلی از دوستان نسبت به آقای حاجی زاده (Station) معترض هستن و میگن ایشون خیلی سخت گیره! دوستان باید حق بدیم و نباید کورکورانه نگاه کرد؛ مدیریت یه فضایی مثل انجمن گیمفا که بسیار پرطرفدار و شلوغ هستش کار سختیه و گاهی وقتا برای اینکه نظم حاکم بر انجمن بشه باید سخت گیرانه عمل کرد. دقیقا مثل یه مدرسه دبیرستانی رو فرض کنید که یه ناظم پخمه داره (مثل مدرسه بغلی ما S0 (2)) که انواع خلاف ها توش انجام میگیره ولی اینطرف تو مدرسه ی ما یه ناظمی هست (که مث سگ ازش میترسیم S0 (63)) و کسی عمرا جرعت انجام کار اشتباه رو نداره و اینطوری نظم هم خیلی بالاتره!
اما یه سری مشکلاتی هم دیده شده از جمله اینکه حس میشه یه اختلافاتی در درون افراد سایت هستش و دقیقا نمیدونیم چه مشکلیه اما به هر حال امیدوارم حل بشه چون جنگ داخلی همیشه مانع پیشرفته، الانو نمیگم که دوستان خبرنگار و مدیران انجمن یکمی حرفایی رو مطرح کردن که نباید مطرح میشد. منظورم گذشته هاست از جمله مقاله معروف "16 دشمن بتمن" که کلی سوژه شد و اگه یادتون باشه دوستان تحریریه و سایت و انجمن از خجالت هم قشنگ در اومدن.  S0 (31)
اما با این حساب نمیتونیم عملکرد انجمن ناقص بدونیم و بنظرم امسال (سال 2016) میتونه باز هم بهتر باشه بشرطی که دوستان کاربر هم همراهی کنن. مثل اینکه آیتم های خوبی هم خواهیم داشت از ویتامین G محمد معین عزیز تا مقالات کاربران که مخاطبان پرپاقرص خودشو و البته یه سری پروژه های ویژه ی مخفی...!
امیدوارم دوستان مدیر هم حمایت های لازمه رو از تمامی کاربران داشته باشن.
با امید سالی پرنشاط برای دوستان انجمن و سایت گیمفا! S0 (29)
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
واقعا باورم نمیشهانجمن عالی اداره شد و میشه هیچ انجمنی تو این موقع سال بازدید کننده نداشته من درسته سال 2015 ثبت نام کردم ولی از قبل تر هم پیگیر کارای انجمن بودم واقعا هماهنگی خوبی بین مدیرا هست و بعد قضیه 16 دشمن بتمن دیگه همچین حاشیه هایی نبود این یه مزیته من به عنوان کوچیک ترین عضو انجمن به همه این مدیریت خوبو تبریک میگم
[تصویر:  AAR2.jpg]
(01-02-2016, 02:41 AM)lord mahdi نوشته است: خب از طرف خودم به تیم مدیریتی انجمن تبریک می‌گم چون سال 2015 بخصوص تابستونی که گذشت واقعا انجمن پرهیاهو بود و مدیریت بسیار نقش مهمی رو ایفا کرد.
من خودم شنیدم و نمیشه انکار کرد؛ خیلی از دوستان نسبت به آقای حاجی زاده (Station) معترض هستن و میگن ایشون خیلی سخت گیره! دوستان باید حق بدیم و نباید کورکورانه نگاه کرد؛ مدیریت یه فضایی مثل انجمن گیمفا که بسیار پرطرفدار و شلوغ هستش کار سختیه و گاهی وقتا برای اینکه نظم حاکم بر انجمن بشه باید سخت گیرانه عمل کرد. دقیقا مثل یه مدرسه دبیرستانی رو فرض کنید که یه ناظم پخمه داره (مثل مدرسه بغلی ما S0 (2)) که انواع خلاف ها توش انجام میگیره ولی اینطرف تو مدرسه ی ما یه ناظمی هست (که مث سگ ازش میترسیم S0 (63)) و کسی عمرا جرعت انجام کار اشتباه رو نداره و اینطوری نظم هم خیلی بالاتره!
اما یه سری مشکلاتی هم دیده شده از جمله اینکه حس میشه یه اختلافاتی در درون افراد سایت هستش و دقیقا نمیدونیم چه مشکلیه اما به هر حال امیدوارم حل بشه چون جنگ داخلی همیشه مانع پیشرفته، الانو نمیگم که دوستان خبرنگار و مدیران انجمن یکمی حرفایی رو مطرح کردن که نباید مطرح میشد. منظورم گذشته هاست از جمله مقاله معروف "16 دشمن بتمن" که کلی سوژه شد و اگه یادتون باشه دوستان تحریریه و سایت و انجمن از خجالت هم قشنگ در اومدن.  S0 (31)
اما با این حساب نمیتونیم عملکرد انجمن ناقص بدونیم و بنظرم امسال (سال 2016) میتونه باز هم بهتر باشه بشرطی که دوستان کاربر هم همراهی کنن. مثل اینکه آیتم های خوبی هم خواهیم داشت از ویتامین G محمد معین عزیز تا مقالات کاربران که مخاطبان پرپاقرص خودشو و البته یه سری پروژه های ویژه ی مخفی...!
امیدوارم دوستان مدیر هم حمایت های لازمه رو از تمامی کاربران داشته باشن.
با امید سالی پرنشاط برای دوستان انجمن و سایت گیمفا! S0 (29)

سلام علیکم بر کاربر فعال انجمن
سپاس از نظری که دادید. اما بپردازیم به موضوعاتی که مطرح کردید.
بسیار برای ما مسرت بخشه که اعضای انجمن هم خودشون رو جای ما قرار میدند تا متوجه بشند که تیم مدیریت باید در بعضی شرایط یک سری تصمیمات بگیره. همان طور که ماهم یک زمانی کاربر بودیم و شیطنت ها و دوران خودمون رو داشتیم. پس ماهم، خودمون رو جای شما میذاریم.
درباره اختلافات و چنین موضوعاتی هم عرض کردم قبلا که از این موضوعات خبری نیست و اشتباه فکر میکنید. صحبت های دقیق رو در پاسخ قبلی بنده به محمدامین عزیز میتونید ببینید. سردبیر هم بر این موضوع تاکید کردند پس بحثی باقی نمیمونه.
درست میفرمایید. مسلما نواقصی هایی هم داشتیم و انشاالله سعی میکنیم در سال جدید بهتر از قبل باشیم منتهی با کمک یکدیگر. حتی شما کاربران. S0 (24)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
من همینجا از امیر عزیز و همه همکارانش به خاطر رفتار و حرفایی که زدم عذرخواهی میکنم.
گاهی اوقات آدم یه حرفایی میزنه و یه کارایی میکنه که بعدا میفهمه چی گفته.
منم اون شب نه تنها خیلی تندروی کردم خیلی هم حرفای زشتی رو زدم که لازم دونستم الان عذرخواهی کنم.
وقتی یاد اون شوخی و لحظه های شادی که با همین اعضای انجمن و همین امیرخان داشتم، افتادم؛ از حرفایی که زدم خجالت کشیدم.
ما توی همین خوشیهامون هم از این دنیا خیری ندیدیم چه برسه به اینکه بینمون کینه و دشمنی باشه.
بالاخره جوونیه و نادونی. امیدوارم امیر و سایر مدیران هم این حرفای بنده رو روی کم عقلی، نادانی، کم سنی یا هرچیز دیگه ای حساب کنن و من رو هم ببخشن و حلال کنن. [تصویر:  s0%20%2874%29.gif]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 4 20,550 01-31-2024, 08:30 PM
آخرین ارسال: namagama37
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,311 259,745 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,181 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 34,329 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard
  فراخوان جذب نویسنده برای آکادمی گیمفا (تابستان 1395) Lazaretto 0 12,813 06-23-2016, 11:18 PM
آخرین ارسال: Lazaretto

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان