امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی اسم بازی های مورد انتظار
Heart 
سلام و با عرض ادب و احترام به همه ی گیمرای انجمن گیمفا
من اسم بازی ها رو همراه تاریخ عرضه ی اون ها طراحی کردم و دوست داشتم که با شما به اشتراک بذارم به همین خاطر این تاپیک رو ایجاد کردم.
طراحی ها در حد متوسط رو به پایین هستند و امیدوارم بپسندد.
قوانین و توصیه های مربوط
1.در خصوص بازی مورد نظر هم میتونید بحث و تبادل نظر کنید.
هر دو سه روز یک طراحی قرار میگیره.
2.این امکان رو دارید که در خصوص بازی مورد علاقتون درخواست بدید
تا طراحی بشه.
3.اگر طراحی ها بد بود پای بی تجربگی من بذارید.
موفق باشید.

Watch Dogs 2
[تصویر:  0v75hcbql1km.jpg]
این نسخه از بازی در شهر سن فرانسیسکو جریان خواهد داشت، شهری بزرگ و منحصر به فرد در ایالت کلیفورنیای آمریکا. این شهر که به خاطر معماری مدرن و ساختمان‎ها و آسمان‌ خراش‌های سر به فلک کشیده‌اش معروف است، بستری بسیار مناسب را برای هکرها فراهم خواهد کرد چرا که شهری مدرن و پر از ابزارآلات الکترونیکی به شمار می‌رود.
Watch Dogs 2 قرار است در تاریخ ۱۵ نوامبر (برابر با ۲۵ آبان ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد.
صبحدم چون کله بندد آه دود آسای من
چون شفق در خون نشیند چشم خون پالای من
پاسخ
Sniper Ghost Warrior 3
[تصویر:  kf3ovwo9zii2.jpg]
بازی در دنیایی رقم می‌خورد که آتش سوزان جنگ در حال زبانه کشیدن به هر سویی است و مبدا این آتش لعنتی هم کشور گرجستان است. گرجستان از طرفی درگیر یک جنگ داخلی سهمگین است و از طرف دیگر، مجبور است با کشورهای همسایه‌اش نیز دست به نبردی خونین ببرد. این که چرا گرجستان درگیر یک جنگ داخلی است و چرا مجبور است با کشورهای دیگر بجنگد همچون انگیزه‌های نورث برای بر عهده گرفتن ماموریت‌اش، هنوز مشخص نشده است. در حال صحبت در مورد جاناتان نورث و ماموریت‌اش بودیم، او وظیفه پیدا می‌کند تا به عنوان یک تک تیرانداز زبده به گرجستان برود و باعث و بانی تمامی این بدبختی‌ها را پیدا کند و از بین ببرد.
Sniper: Ghost Warrior 3 با CRYENGINE ساخته می‌شود و به عنوان بلندپروازانه‌ترین عنوان استودیوی CI Games توصیف شده است. بازی در ۲۷ ژانویه (چهارشنبه ۷ بهمن) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
پاسخ
سلام Injured جان S0 (24)
طراحیت خوبه ولی از عنوان تاپیکت اصلا نمیشه چیزی درباره محتوا (طراحی اسم بازی های مورد انتظار) فهمید!
در ضمن، اگه میشه Hitman 2016 رو هم طراحی کن S0 (2)
پاسخ
(09-15-2016, 11:43 AM)mahdikafshgar نوشته است: سلام Injured جان S0 (24)
طراحیت خوبه ولی از عنوان تاپیکت اصلا نمیشه چیزی درباره محتوا (طراحی اسم بازی های مورد انتظار) فهمید!
در ضمن، اگه میشه Hitman 2016 رو هم طراحی کن S0 (2)
ممنون مهدی جان باشه عنوان تاپیک رو عوض میکنم.
هیتمن هم چشم فردا میکشم قرار میدم براتون.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد | آشنایی با برخی از شخصیت‌های بازی White Beard 0 16,409 09-04-2019, 01:16 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نقاشی و تصاویر هنری درباره ی بازی ها(طراحی شده توسط خود کاربران) Garrett 85 39,102 01-12-2017, 05:22 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  طراحی سه‌بعدی، Mansion Hall را در آنریل انجین ۴ بازسازی کرده است Destiny 0 1,254 07-09-2016, 09:45 PM
آخرین ارسال: Destiny
  باکس‌آرت زیبا Dragon Quest Builders طراحی شده به‌وسیله Akira Toriyama را اینجا ببینید B.A.T 0 1,009 11-25-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  تصاویر طراحی شده بازیها توسط گرافیستهای گیمفا+بروز میشود kine 16 6,021 09-04-2014, 09:32 PM
آخرین ارسال: PicaSSO

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان