امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدالت یا بی عدالتی، مسئله این است| نقد و بررسی بازی Injustice: Gods Among Us
(04-13-2015, 09:16 PM)Sherlock Holmes نوشته است: نویسنده محترم، باسلام.

دوست من، ابتدا از شما به خاطر زمانی که برای نوشتن مقاله گذاشتی نهایت تشکر و قدردانی را دارم.
به چهار رکن اصلی نقد و بررسی (داستان، گیم پلی، گرافیک و موسیقی) پرداخته بودید که کاملا صحیح و درست هست؛ اما تعجب می کنم که چنین مقاله ای چرا فاقد مقدمه ای قوی و غنی می باشد؟ بارها در مقالات سایر اعضا اهمیت ویژه مقدمه را شرح دادم؛ مقدمه اصلی ترین پل ارتباطی بین متن و خواننده می باشد. اگر مقدمه جذاب و گیرا باشد بدون تردید خواننده به خواندن مقاله تحریک خواهد شد.

امیدوارم مقالات قوی تری از شما در  آینده ببینم.
خسته نباشید 

سلام
با تشکر از شما، حتما در مقاله بعدی مقدمه رو بهتر کار می کنم
SONY :heart: MICROSOFT
LET'S BE FRIENDS
پاسخ
عالي بود دوست عزيز
همه چي رعايت شده بود و لذت بردم
آقايون هم كه مشكلاتي مثل مقدمه رو گفتن
موفق باشيد
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
من فکر میکردم که گرافیک بازیش بهتر از این چیزیه که داخل تصاویر معلومه!جالب نیست گرافیکش!
ممنون از نقد.خسته نباشید ;)
پاسخ
با سپاس بابت نقد خیلی خوب و عالی بود ممنون
در مورد بازی هم خیلی خوب بود من که خوشم اومد حرکات خیلی جالبی داشت مثلا یکیش بتمن که با ماشین میزنه به طرف یا arrow که طرف رو تیر بارون می کنه خیی حال می داد.
شخصیت پوسایدون هم خیلی قوی بود آخر صفحه می رفت بعد از اون چنگ ها از توی زمین می داد بیرون آسفالت می کرد آدمو
با سپاسی بی پایان
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
من نمیدونم این چه فکری بود که از شخصیت های دی سی و حتی مارول بازی فایتینگ میسازن
والا تنها لذت فایتینگ به خشونت و ضربه های جانانشه که من شخصا فقط تو کمبت تجربشون کردم.
این عنوان رو هم بازی کردم از نظر داستانی خیلی جالب و سرگرم کننده بود ولی کلا با مبارزاتش حال نکردم
به هر حال ممنون از نقد،نقد خوبی بود :heart:
پاسخ
(04-14-2015, 01:26 AM)badboyX نوشته است: من نمیدونم این چه فکری بود که از شخصیت های دی سی و حتی مارول بازی فایتینگ میسازن
والا تنها لذت فایتینگ به خشونت و ضربه های جانانشه که من شخصا فقط تو کمبت تجربشون کردم.
این عنوان رو هم بازی کردم از نظر داستانی خیلی جالب و سرگرم کننده بود ولی کلا با مبارزاتش حال نکردم
به هر حال ممنون از نقد،نقد خوبی بود  :heart:
50% حرفتو قبول دارم اما استریت فایتر کراس مارول دیدی یا بازی کردی؟ من یه بار تونستن تجربه کنم تازه نسخه 2 شو نه 3 رو .وقتی تریلر مبارزه نسخه سوم دیدم فقط تا 30 دقیقه تو :| بودم . این بازی قبول دارم در حد انتظار نبود اما شخصیت های مارول بعضی هاشون برای بازی های مبارزه ای ساخته شدن اما جز همین بازی که نام بردم بقیه بازی ها نتونستن درست تو بازی بسازنشون یعنی MK یه طرف این بازی یه طرف سرعتی کهکمبو و مبارزات داشت من به عمرم ندیدم نخواهم دید شاید. نظر شخصی بعد MK تنها بازی مبارزه ای که می شه واقعا ازش لذت برد.
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
همونطور که میدونید بنده به مدت دو هفته نتونستم به طور فعال حضور پیدا کنم اما مقالات یکی پس از دیگری بررسی میشند و حالا هم نوبت رسیده به این مقاله
خسته نباشید میگم به نویسنده.
ویراستاری راضی کننده نیست (یک سری موارد جزئی و غیر صحیح دیده میشه)
در بعضی جاها هم حشو و عبارت های تکراری دیده میشه
اما به طور کلی متن خیلی خوب بود و از استانداردهای ارائه شده و حالت کلی مقالات گیمفا پیروی می کرد

----
یک مورد بسیار عجیبی در همون اول مقاله دیدم. قسمت بالایی متن زیر حالت کلیشه ای داره و از ارزش نقد بخاطر تکرار و مفید نبودن کم میکنه اما قسمت پایینی بسیار خوب نوشته شده:

نقل‌قول: طرفدارن سری بازی Mortal Kombat بیشتر به دلیل خشونت بالا از این بازی استقبال می کنند، اما در Injustice خشونت کمتر شده و شاید همه طرفداران Mortal Kombat را راضی نکند ولی نیمی از آن ها را مطئنا راضی خواهد کرد.

این عنوان به کارگردانی آقای ''Ed Boon'' در 3 آپریل سال 2013 منتشر شد و ترکیبی بود از پتانسیل قوی ''Mortal Kombat'' در قالب قهرمانان که استودیوی ''Nether Realm'' با آگاهی کامل  از سبک ''Fighting'' توانست آن را به خوبی نمایش دهد، حال  می خواهم، این بازی را زیر ذره بین قرار داده و بررسی کنم.
با دقت در متن، شاید متوجه روان نبودنش بشید و بعضی موارد رو حذف کنید

- به دفعات متعدد گفتی Ed Boon در نقش کارگردان بازی حضور داشته...

امیدوارم موارد ذکر شده که جزئی هستن در مقاله بعدی رفع بشند
موفق باشید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,758 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 938 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 954 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,849 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,101 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان