امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش اکانت استیم (Cod: Black Ops 2 )
سلام به همگی

چندی پیش بازی Call of Duty Black Ops 2 به همراه مپ Nuketown همین بازی رو خریدم و حالا فقط همون بازی رو در اکانتم دارم که قصد فروشش رو داشتم.

قیمت: 45،000 تومان

دلیل فروش: بخاطر ISP من همیشه پینگ بالاس و در حدودای 150 هست و با کاهش پینگ هم درست نمیشه. پس بهتر هست که من بفروشم.

عکس: http://uupload.ir/files/d8lk_capture.jpg

مشخصات اکانت:

نام کاربری: hazhira (در بازی به صورت Hazhir نمایش داده می شود - تا به حال یوزرنیم رو تغییر ندادم پس فکر کنم بتونید بدون دردسر تغییرش بدید)
به مشتری هم ایمیل و هم سوال امنیتی رو میدم و تضمین هم میکنم که کلکی در کار نیست و مشکلی پیش نخواهد اومد.

مشخصات بازی:

نام: Call of Duty Black Ops 2 (شامل بخش زامبی، مولتی و سینگل)

مپ Nuketown هم به همراه این بازی من هست.

تو بازی لول 22 هستم پس راحت تر میتونید شروع کنید و از اون اولا همه چی قفله و یکم آزار دهندس. پس اینجوری راحت تر هم هست.

============================================

اگر کسی قصد خرید داشته باشه در صورت پرداخت هزینه پست و دی وی دی ها (حدوداً 10 تومن) بک آپ خودمو که از بازی گرفتم برای میفرستم بدون هیچ سودی.
پاسخ
up  :(
پاسخ
تاپیک بیا بالا...
پاسخ
قیمت کاهش یافت.
پاسخ
داداش این بازی خیلی وقته که کرک آنلاینش اومده و الان تو بعضی از سایت ها با سرور های اختصاصی راحت میتونیم با یه ثبت نام ساده آنلاینش رو بصورت کرکی با تمام dlc ها بازی کنیم  Confusedhy: 

حالا ایشالله یکی میاد میخره  Confusedhy: 

ولی وژدانن آنلاینش حرف نداره مخصوصا بخش co-op زامبیش  S0 (6) دوستان حتما بخرید قیمتش عالیه 111
پاسخ
یکم گرونه ارزون بود بهتر بود
پاسخ
(07-14-2015, 07:30 PM)gamertop نوشته است: یکم گرونه ارزون بود بهتر بود

اگر شما خریدار باشی، تخفیف هم میدم.
پاسخ
بیا بالا جونوم  :D
پاسخ
قیمت کاهش یافت.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 956 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,730 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,706 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 1,475 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro
  فروش دو عدد اکانت استیم و اوریجین شخصی و سالم با قیمت عالی و بازی های خوب Mahdyari 0 1,580 11-19-2020, 05:20 PM
آخرین ارسال: Mahdyari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان