امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش اکانت و سی دی کی محصولات استیم اورجین یو پلی بتل نت
Battlefield 4 premeium فقط 2 اکانت باقی مانده است !
پاسخ
برای اطلاع همگی میگم لطفا از این فروشگاه خرید نکنید من یک بار گرفتیم 
پشیمون شدم به شما هم توصیه میکنم که نگیرید

این دوستان اکانت رو میدن بعد شما بهشون میگی چر یوزر نیم پسورد اشتباه میگن که  

ما از کجا بدونیم شما پسوردو عوض نکریدن ؟!

و شما اینجا هیچ مدرکی ندارید

لطفا نخرید
پاسخ
(12-20-2015, 07:51 PM)gamertop نوشته است: برای اطلاع همگی میگم لطفا از این فروشگاه خرید نکنید من یک بار گرفتیم 
پشیمون شدم به شما هم توصیه میکنم که نگیرید

این دوستان اکانت رو میدن بعد شما بهشون میگی چر یوزر نیم پسورد اشتباه میگن که  

ما از کجا بدونیم شما پسوردو عوض نکریدن ؟!

و شما اینجا هیچ مدرکی ندارید

لطفا نخرید

تمامی اکانت های که اشتباه ارسال شده است باز پرداخت شده اند و یا صحیح اطلاعات مجددا ارسال شده است . ما اگر به این گونه کار می کردیم مجوز فعالیت فیزیکی از بنیاد ملی بازی های رایانه ای و ستاد سامندی و در وزارت صنعت و معدن ( به تازگی) تایید نمی شدیم
ما تا کنون بیش از 580 اکانت فروخته ایم ک سند و ایمیل تک تک مشتریان نیز در اختیار ما است!! ( برای اثبات با ما در تماس باشید )
همچنین به علت کلاهبرداری های که به تازگی از سوی کاربران که با تغییر اطلاعات اکانت می گویند اطلاعات اکانت اشتباه است ما خیلی سریع از تقلب مطلع می شویم زیرا قبل از ارسال اکانت خریداری شده ایمیل اصلی فروشگاه را در اکانت ادد کرده که در این صورت پس از تغییر اطلاعات از سوی مشتری (به خصوص ایمیل) ایملی به اکانت قبلی اورجین که ایمیل فروشگاه می باشد با متن زیر ارسال می شود .
مثال:
Hi Armin007_FB,
On December 22, 2015 34030 PM GMT 00:00, the email address linked with your EA Account was changed to:
arminmalak*****@gmail.com.

و در استیم اخرین ای پی که ایمیل را تغییر داده است نمایش داده می شود که این ای پی با ای پی مشتری در فروشگاه مطابقت داده می شود .
پس در صورتی که گارد اکانت استیم شما روشن و یا تلفن به اکانت ادد شده است و یا اشتباه ارسال شده است با ما در تماس باشید .

پاسخ
ببخشید یه سوال دارم.
این اکانت ها در واقع اکانت های هک شده افراد دیگه هستش دیگه درسته؟
این اکانت ها رو چطور گیر میارین؟
پاسخ
جی تی ای وی ۴۰ درصد تخفیف داره
با تخفیف چقدر میشه؟
پاسخ
(12-23-2015, 12:09 AM)tak3az.ir نوشته است: جی تی ای وی ۴۰ درصد تخفیف داره
با تخفیف چقدر میشه؟

با فروشندگان این بازی شدید برخورد می شود . و ما نیز این بازی را نمی فروشیم
پاسخ
(12-22-2015, 10:42 PM)Abandoned Kratos نوشته است: ببخشید یه سوال دارم.
بله.

آره یکبار دیدی کرک کردن که بخاطر خاموش بودن گارد استیم یا بعضی اوقات دیتا بیس اوریجین یا بتل لاگ رو هک میکنن بعدشم 5 سنت میفروشن به شما هم 4 5 دلار میدن:D بعضی موقع ها هم اکانت هدیه مجانی بخاصر خرید زیاد میگیرن و بعدش مجانی میفروشن میگن اکانت ویژه^^
پاسخ
(12-23-2015, 02:50 PM)IRAN_GHOST نوشته است:
(12-22-2015, 10:42 PM)Abandoned Kratos نوشته است: ببخشید یه سوال دارم.
بله.

آره یکبار دیدی کرک کردن که بخاطر خاموش بودن گارد استیم یا بعضی اوقات دیتا بیس اوریجین یا بتل لاگ رو هک میکنن بعدشم 5 سنت میفروشن به شما هم 4 5 دلار میدن:D بعضی موقع ها هم اکانت هدیه مجانی بخاصر خرید زیاد میگیرن و بعدش مجانی میفروشن میگن اکانت ویژه^^

تمامی سی دی کی ها از کمپانی فروشنده در صورت فروش و تمامی اکانت ها از طریق گفتگو در  skype خریداری می شوند که این بخش مربوط به همکار بنده  با ایمیل زیر می باشد تا کنون نیز 95% خریداران راضی می باشند . ( خریداران اکانت)
kamip25@yahoo.com

پاسخ
اون 5 درصد به چه علت ناراضی بودن؟ S0 (44)
پاسخ
(12-26-2015, 09:43 PM)Abandoned Kratos نوشته است: اون 5 درصد به چه علت ناراضی بودن؟ S0 (44)

ریکاوری - قفل و ... که این یک امر طبیعی در فروش اکانت است . چنانچه قصد سفارش با گارانتی دائمی و تضمین 100% دارید سی دی کی سفارش دهید و در صورتی که قصد سفارش اکانت دارید ابتدا قوانین را مطالع کنید .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دو کد بازی dragon age inquisition و control: the ultimate edition rahimi47 0 974 11-17-2021, 01:43 AM
آخرین ارسال: rahimi47
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,741 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,716 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  فروش اکانت استیم با 25$ موجودی m_pro 0 1,490 12-26-2020, 04:50 PM
آخرین ارسال: m_pro
  فروش دو عدد اکانت استیم و اوریجین شخصی و سالم با قیمت عالی و بازی های خوب Mahdyari 0 1,594 11-19-2020, 05:20 PM
آخرین ارسال: Mahdyari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان