[-]

[-]

آخرین مقالات آخرین مقالات اولین نگاه به Hellblade نقد و بررسی The Elder Scrolls V: Skyrim نقد و بررسی The Evil Within

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
فروش پلی استیشن 2 ژاپنی قیمت هم با خودتون
سلام به تمامیه دوستان یک عدد پلی استیشن 2 (fat) به فروش میرسد قیمت هم با خودتون فقط هوامونو داشته باشید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کارتن  و تمامه لوازم تکمیل است ولی دستش دکمه استارت و r1 کار نمیکنه ولی در عوض دستش اصله با تشکر...
2
RE: فروش پلی استیشن 2 ژاپنی قیمت هم با خودتون
داداش شما دسته  STOP و R1 کار نمیکنه اونم PS2 آدم بره PS3 بخره چرا اینو بخره !؟ :|
اونایی که یه روزی رقیب ما بودن 
.
.
.
.
.
الان هم هستن! چیه؟ توقع داری بگم زیر ما هستن ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3
نظر خودت چنده؟
[تصویر:  63771337435620666677.gif]
Tnx Nima.I Miss You.My Friend

4
یه چیزی باشه که ما هم زیاد ضرر نکنیم دیگه شما حالا قیمتتو بگو با هم راه میایم از مغازه دارها قیمتو خیلی مناسبتر میگم

(04-09-2013, 03:44 PM)'mammad_n4' نوشته است: داداش شما دسته  STOP و R1 کار نمیکنه اونم PS2 آدم بره PS3 بخره چرا اینو بخره !؟ :|
 منظورتو متوجه نمیشم خوب دسته که چیزی نیست یه نوشو فوقش ادم میخره دوما قیمته این کجا ps3 کجا
(04-09-2013, 07:02 PM)'Tidus' نوشته است: نظر خودت چنده؟

5
خیلی زیاد 160 چون ورژن قدیمی هم هست [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
.
.
.
.
.
الان هم هستن! چیه؟ توقع داری بگم زیر ما هستن ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
6
(04-09-2013, 11:33 PM)'mammad_n4' نوشته است: خیلی زیاد 160 چون ورژن قدیمی هم هست [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
دوست عزیز این قیمتو از کجا در اوردی هنوز کسی روش قیمت نزاشته 160 هم اصلا زیاد نیست برای این دستگاه چون مغازه دارها 200 ور میدارن

7
هنوز هم موجوده
8
پشت شهرداری , راسته کنسول ها برو بفروش
.
.
.
.
.
9
مجانی میدی؟؟؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بابا من مدل بالاترشو دارم با دسته عالی و 65 تا بازی پی اس 2 !! اگه کسی بخره از خدامم هست!
[تصویر:  13939600899284675628.jpg]
10
من يه خريداره واقعی ام. لطفاً به سوالام جواب بديد، ممنون.

تا حالا پيچای پشتش باز شده؟
تا حالا تعميرگاه رفته؟
کابل تصوير و کابل برقش اصله، يعنی مثله خوده دستگاه ژاپنيه؟
چنتا دسته داره؟
از 100 به لنزش چند ميديد؟
آيا بازی اورجينال هم باهاش هست؟
ايميلم اينه: ramin.rahmati0661@gmail.com
منتظره جوابتون هستم.
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو