امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فلسفه و هنر در بازی‌های ویدیویی (قسمت دوم)
مقاله‌ی بسیار زیبا و خوبی بود، کلید خوردن مقالاتی که در آن‌ها از پیوندخوردن علم‌فلسفه و هنر به بازی‌ها استفاده بشه، هرچند ممکنه در ابتدا کمی سنگین جلوه کنه و مخاطب رو دچار گیجی قرار بده ولی اگر در طول مقاله شخص مخاطَب کامل اون رو بخونه، قطعاََ متوجهش می‌شه.

عنوان پورتال: به‌شَخصه بر این باورم که تئوری‌های پنهان و فیزیکِ خاصی در بازی نهفته هست که هرکسی نمی‌تواند آن‌هارا کشف کند مگرکه کاملاََبا آن ارتباط برقرار کند، گیم‌پلی بازی واقعاََ من رو از پای در آورد و با داستانِ آن ارتباط عجیبی برقرار کردم. استفاده از تضادهای گوناگون شخصیتی میان هوش‌مصنوعی که در ابتدا شَر جلوه می‌کرد و آن هوش‌مصنوعی خانگی، طناز و دوست‌داشتنی هنر جدیدی را در بازی و خطِ داستانی آن به‌وجود آورده است.

و خوبه در آخر از اون ضرب المثل دوست‌داشتنی استفاده کنیم:

کِیک دروغ است.. S0 (45)
پاسخ
سلام . میخواستم بگم این مقاله های اقای بهرامی حرف نداره اصلا نمیشه ازشون ایراد گرفت و صد البته ایراد هم نداره .
قسمت اول این مقاله هنوز تو بین تب های من بالا هست و جزء یکی از بهترین مقاله هاییه که خوندم همینطور بازی هایی که توش معرفی شده مثال that dragon , cancer که خیلی خوشحالم باهاش آشنا شدم . تو این مقاله هم یه سر به پورتال زدم تا اون خاطره های نابش برام تکرار شه دوباره . بی صبرانه منتظر مقاله های عالیشون هستیم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع اسپویل داستان بازی های ویدیویی Devil Prince 106 46,697 05-17-2023, 12:38 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 934 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,616 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,109 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,421 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان