امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاتل|نقد و برسی Assassin's Creed III
اینبار طولانی تر و پر محتوا تر
[تصویر:  afjqvt0lepbzcfzgtxtz.jpg]
بازیهای Assassins Creed

Assassins Creed نام سری بازیهایی است که یک گیمر واقعی حتما از آن اطلاعاتی دارد و یا حداقل یک بار اسمش را شنیده.Assassins Creed بخاطر عواملی چون گرافیک زیبا و دیدنی و داستان جالب و ... توانسته بسیار در میان گیمران جهان معروف و محبوب بشود ور هر جایی که اسم این بازی میاد، حتما معلوم است که پای یک بازی عالی و مهیج در میان است.

اکنون میخواهم به نقد نسخه سوم این بازی یعنی Assassins Creed III بپردازم.

Assassins Creed III
هوا سرد است.برف همه جا را پوشانده.رد پای اسب هایی که از برف عبور کرده اند، به خوبی مشخص است.میتوانم صدای طبیعت را بشنوم.صدای شکار، صدای آزادی و ...
اما ناگهان، همه جا آتش گرفت.صدای ناله مادرم را میشنوم.صدایم میزند.باید به او کمک کنم، اما او کجاست؟؟باید دنبالش بگردم.از صدایش معلوم است که اتفاق بدی برایش افتاده.
بالاخره پبدایش کردم، لابه لای چوب های سوخته ای که در اثر آتش سوزی ویران شده بودند گیر افتاده.باید کمکش کنم.مادرم میگوید برو پسرم.دیگر وقت برای کمک کردن من وجود ندارد.برو، برو کمک نمیخواهم.با نهایت غمگینی و فوران اشک، محل را ترک میکنم و...

گرافیک بازی:

میتونم به جرأت بگم که این بازی گرافیک شاهکاری داره.همه چیز درش به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده و شخصیت ها و یا حتی انیمیشن لحظه برخورد با مردم، بی نظیر است.وقتی که به مردم با سرعت زیاد برخورد میکنی، ضربه ای به آنان وارد میشود و یک حس واقعی بودن و واقع گرایانه ای به آدم دست میده.
گرافیک طبیعت و محیط اطراف واقعا کم نظیره.این نسخه از نسخه های قبلی خودش بسیار پیشرفت کرده، نتنها در ضمینه گرافیک، بله در تمامی ضمینه ها مانند داستان پردازی و صدا گذاری و ...

صدا گزاری:

در صداگذاری هم همه چی عالی بود.یعنی نقصی من درش ندیدم.صدای پرنده ها، طبیعت و جنگل، صدای شلیک تفنگ ها و خیلی چیز های دیگر واقعا فوق العاده بود و واقعا ایرادی نداشت.

گیم پلی:

گیم پلی روان و دیدنی این بازی، قطعا یکی از عوامل پیشرفت و محبوبیت بی نظیر این بازی است.میتوان از قابلیت های کلیدی گیم پلی این بازی به در دسترس بودن تمامی صلاح ها در موقع نبرد و جنگاوری و فنون رزمی بسیار زیبا در طول بازی دانست.
بالا رفتن از خانه ها و دیوار ها و پریدن از روی سقف خانه ها و یا حتی راه رفتن رو شاخه های درختان(که فقط در این نسخه، در مقابل نسخه های قبلی دیدیم)بی نظیر است.
یکی از قابلیت های جالبی که در این بازی میتوان گفت راه رفتن روی شاخته و تنه درختان است که به جز این نسخه، در هیچ نسخه دیگر(نسخه های قبلی)شاهد آن نبودیم.

محیط بازی:

به محیط بازی میتوان یک صفت فوقالعاده داد.محیط بازی در این نسخه عالی بود.عالی تر از نسخه های قبلی و شاید هم بعدی!بارش برف یکی از نکات کلیدیه که تا نسخه های قبلی نبود.اگر این بارش برف نبود نمیتوانستیم محیط این بازی را منحصر به فرد بدانیم زیرا فرقی با بازیهای قبلی خودش نداشت!
وجود حیواناتی همچون آهو، خرس و گوزن، محیط و طبیعت بازی را یه جورایی زنده و زیبا کرده بود.
مگر میشود جنگل به آن بزرگی، بدون وجود حتی یک حیوان؟؟
نکات مثبت و منفی

نکات مثبت:

1.وجود طبیعا بی نظیر
2.گیم پلی روان و نرم
3.لازم نداشتن گرافیک و سیستم آنچنانی بازی برای اجرا
4.وجود صلاح های متنوع و جالب تر از همه، تیر و کمان

نکات منفی:

1.ایجاد نوعی اشکال در بعضی مواقع(مانند بالارفتن از پله ها با سرعت زیاد که پلیر به داخل زمین فرو میرفت)
2.بیشتر از 40 در صد مراحل بازی، مراحل فرعی بود

نمرات بازی

گرافیک:9.5/10
صدا گذاری:9/10
گیم پلی:9/10
محیط بازی:10/10  

نمره کلی:9.75/10
نظر یادتون نره!

پاسخ
داداش اگه یکم عکس برای نقدت بیشتر بزاری خیییییییییییلییییییییی بهتر میشه.در ضمن کلمه ی فوق العاده رو بهم چسبونده بودی.
موفق باشی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ
من که بازیش رو خیلی وقت پیش تمومش کردم ولی زیاد قشنگ نبود مخصوضا آخرش که Ezio می میره

پاسخ
مرسی برای نقد
نمیدونم چرا اصلا اصلا اصلا با این بازی حال نکردم و یک شکست میدونستم(فقط بخاطر کانر)
بعد از اتزیو من دنبال یک شخصیت جایگزین بودم که بتونه ارتباط برقرار کنه و بابا یکم ابهت داشته باشه
خیر سرش اساسینه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]فقط برای این و اون کار میکنه و اصلا حس انتقام معلوم نشد
اخرشم که کچل کردو و گند زد به بازی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]دیگ ادامه ندادم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
نقد خوبی بود . ولی بازیش بد بود

پاسخ
کلا من با این جور نقد ها حال میکنم تو دوسه خط همه چیو معلوم میکنید.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
بازیشم عالی بود و دویدن توی برفا  و پاشین خون دشمنان روی برف خیلی لذت بخش بود و وحشی بودن کانر هم جای خود دارد.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  13564605061.jpg]
پاسخ
(12-07-2014, 06:53 PM)'FARZAN.CRASH007' نوشته است: داداش اگه یکم عکس برای نقدت بیشتر بزاری خیییییییییییلییییییییی بهتر میشه.در ضمن کلمه ی فوق العاده رو بهم چسبونده بودی.
موفق باشی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنونم دوست عزیز,دفعه بعدی حتما تصاویر بیشتری قرار میدم!

(12-07-2014, 07:23 PM)'DARKSIDERS II' نوشته است: کلا من با این جور نقد ها حال میکنم تو دوسه خط همه چیو معلوم میکنید.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
بازیشم عالی بود و دویدن توی برفا  و پاشین خون دشمنان روی برف خیلی لذت بخش بود و وحشی بودن کانر هم جای خود دارد.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بله حق باشماست.بازیش فوق العاده و زیبا بود

(12-07-2014, 07:16 PM)'a.hosein gamer' نوشته است: نقد خوبی بود . ولی بازیش بد بود

بازیش انقدر ها هم بد نبود از نظر من.ممنون از نظرتون

(12-07-2014, 07:07 PM)'HAMED1945' نوشته است: مرسی برای نقد
نمیدونم چرا اصلا اصلا اصلا با این بازی حال نکردم و یک شکست میدونستم(فقط بخاطر کانر)
بعد از اتزیو من دنبال یک شخصیت جایگزین بودم که بتونه ارتباط برقرار کنه و بابا یکم ابهت داشته باشه
خیر سرش اساسینه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]فقط برای این و اون کار میکنه و اصلا حس انتقام معلوم نشد
اخرشم که کچل کردو و گند زد به بازی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]دیگ ادامه ندادم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

حق با شماست

پاسخ
به نظر من همه چیز این بازی خیلی خوب بود به غیر از شخصیت پردازیش !
شخصیت کانر واقعا مزخرف بود ! آخرای بازی هم شخصیتش مزخرف تر شد !
ولی در کل بازی خوبی بود ، من به شخصه با روان بود گیم پلیش حال کردم !
پاسخ
(01-21-2015, 06:57 PM)amirn نوشته است: به نظر من همه چیز این بازی خیلی خوب بود به غیر از شخصیت پردازیش !
شخصیت کانر واقعا مزخرف بود ! آخرای بازی هم شخصیتش مزخرف تر شد !
ولی در کل بازی خوبی بود ، من به شخصه با روان بود گیم پلیش حال کردم !

درسته،،،خیایا با همین خوب نبودن شخصیتش موافقن.ممنون از نظرhttps://forum.gamefa.com/images/smi/s0%20(25).gif
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,714 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,248 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,586 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Smile استخدام نویسنده نقد و برسی بازی Claydon 2 1,879 08-25-2017, 05:57 PM
آخرین ارسال: mohireza
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,282 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان