امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لاکپشت های همیشه برنده | نقد و بررسی TMNT 2 Battle Nexus
آفرین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]​نقد خوبی بود[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
باز هم از این نقد ها بنویسید . من این نسخه رو بازی نکردم ولی اگه وقت کردم حتما میگیرمش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(12-26-2014, 04:05 AM)'PWLG' نوشته است: خسته نباشی دوست عزیز
خیلی نقد خوبی بود. (حال میکنم با طرفدارای TMNT)
تمام بخش ها رو به خوبی توضیح دادید و بررسی کردید.
تنها ایرادی که تو نقدتون دیدم، بخش داستانی بود. نیازی نیست که شما بیای تمام داستان رو تعریف کنی و اسپویلشون کنی. باید فقط خلاصه و کُلیت داستان رو بگی. مثلا بنویسی:
نقل‌قول: داستان این نسخه حول ماجراهای فصل دوم سریال می چرخد که از ابتدای نابودی "شریدر" و گم شدن "اسپلینتر" دنبال می شود و سفر به فضا و حوادث عجیب و غریبی که برای لاکپشت ها رخ می دهد و ماجراهای بعد از آن تا انتهای فصل دوم انیمیشن را تجربه می کنیم.
بعد از این خلاصه ی کوتاه، باید داستان رو نقد کنی. یعنی درباره نحوه روایت داستان بنویسی که تو این بازی تمامش بر دوش تیکه های انیمیشنی بود و باید بگی که آیا می شد خوب داستان رو فهمید یا نه. بعد درباره شخصیت پردازی باید توضیح بدی که بگی با توجه به خود بازی و نحوه روایت داستانی (بدون توجه به انیمیشن) آیا به شخصیت های مختلف بازی خوب پرداخته شده بود و می شد باهاشون ارتباط برقرار کرد یا نه و کلا درباره داستان و نحوه روایت و شخصیت پردازی و اینکه درکل داستان بازی خوب بود یا نه بیشتر توضیح بدی.
در کل نقد خیلی خوبی بود و امیدوارم به کارتون ادامه بدید و بازهم مطالبتون رو تو فروم گیمفا ببینم و نقد بازی های دیگه غیر از TMNT رو هم بنویسید.
اگه سوالی داشتید در خدمتم.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اولش یه چیز تو مایه های همون که شما نوشتید نوشتم ولی خیلی کم بود گفتم زیادش کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (احیانا شما انمیشنو نگاه کردید؟)
ولی در کل ممنون که مشکلاتمو گفتید و وقت گذاشتید نقدو خونید سعی می کنم از این به بعد نقدهای بهتر، از بازی های بهتر بنویسم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  tm1i32bpykauife18opz.jpg]
پاسخ
یادش بخیر چقدر من اینو بازی میکردم.
ممنون بابت نقد.خاطراتم زنده شد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,757 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 934 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 952 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,848 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,101 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان