امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محفلی در مغز پوچ ما [قسمت اخر] | عدالت بر وزن شرافت؟!
ما همه از یک پیکر هستیم و شباهت بین ما موج می زند. اما هنوز مسایلی وجود دارد که انسانیت را به تبعیض بکشد.
انگار میان انبوهی از سیاهی ها انسان هایی وجود دارند که رنگارنگ شده اند و اجناسی را به فروش میگذارند که هیچ خریداری ندارد<<فخر>>. این انسان ها دروغ می گویند که زنده هستند انها میان اواری از القاب و رنگ ها دفن شده اند. این انسان ها فراموش کردند که تفاوت اصلی میان ادمی در درون ان هاست. اما این دنیا مادی است و ریش و قیچی مسلما دست ظاهر پرستان است. حال در میان سیاهی ها حنجره ای دارد فریاد می کشد پس بکوشید که نابودش کنید.
این ادم ها با امید هایی زندگی می کنند و با همین امید هم به زخم بزرگ حقیقت التیام می دهند.
امیدوارند که بتوانند جلوی حقیقت را بگیرند اما نمی دانند که بستن موضوع فقط در اخبار رسانه ای کاربرد دارد نه در سخنانی که درون قلب ها گسترش می یابد.
امیدوارند که عدالت را بر قرار کنند در حالی که بعضی از انان شرافت را با عناوین و رنگ ها معامله کرده اند.
امیدوارند که از این حقیقت که همه ما مغزی پوچ داریم بگریزند اما نمی دانند که نمی توان از حقیقت گریخت. ان قدر حقیقت قالب ما می شوند که این خون قرمز را از بدن ما بیرون بکشد و دروغ که با گوشت و خونمان اجین شده است را خنثی کند.
بیان بعضی سخنان شجاعت می خواهد و گفتنش سخت است برای کسانی که شخصیتشان با القاب داده شده طرح گرفته است ولی امثال من چیزی برای از دست دادن نداریم و تک تک این کلمات را فریاد می کشیم.
خواهش میکنم این کلمات پست انسان دوستانه را که فقط برای شما موقت کاربرد دارد بر زبان نیاورید. سعی در محدود کردن ان هستی بخش و خالق نکنید بلکه ان محدود نمی شود و اگر ان جهان افرین محدود به مساجد و کلیسا ها بود مطمعنا ریشه ما از این دنیا برچیده می شد و هیکل و جسم پر افتخارمان زیر مشکلات بر زمین نقش می بست.
قلب ها به درد می اید با دیدن این واکنش ها اما فقط قلب هایی که با دیوار اهنین محصور نشده باشد.
.
.
.
.
.
.
.
گمان نبر ای دوست من با بیان کردن این سخن ها تنها می شوی بلکه هنوز افرادی با فقر ظاهری و ثروت درونی وجود دارند که از این هوا استشمام می کنند.
.
.
.
امضا حرف دل
سلام اقای رزم آرا.
فکر کنم اقای حمزه (Tyrion) بهتون گفته بود که اینجا نه مسجده نه کلیسا که ما بیاییم عقاید خودمون رو به اشتراک بزاریم و اونارو توی حلق بقیه بکنیم. اینجا یک انجمن عمومیه که ممکنه از هر کشور و دینی واردش بشن، درست نیست که ما عقاید خودمون رو توی یک همچین انجمنی به اشتراک بزاریم. بعدش هم بهتون گفته شده بود که اینجا یک انجمن بازیه نه مسجد! (S0 (43)) بهتره قبل از این که کاری رو انجام بدیم دربارش فکر کنیم ...(!) 

«عقاید یک انسان مثل مسواک اون می‌مونه! لطفا توی حلق بقیه نکنید»
(07-19-2016, 06:01 PM)ѕeɴαтor نوشته است:
سلام اقای رزم آرا.
فکر کنم اقای حمزه (Tyrion) بهتون گفته بود که اینجا نه مسجده نه کلیسا که ما بیاییم عقاید خودمون رو به اشتراک بزاریم و اونارو توی حلق بقیه بکنیم. اینجا یک انجمن عمومیه که ممکنه از هر کشور و دینی واردش بشن، درست نیست که ما عقاید خودمون رو توی یک همچین انجمنی به اشتراک بزاریم. بعدش هم بهتون گفته شده بود که اینجا یک انجمن بازیه ن مسجد! ( S0 (43)) بهتره قبل از این که کاری رو انجام بدیم دربارش فکر کنیم ...(!) 

من اقای رزم آرا نیستم.
و افتخار می کنم که اقای رزم آرا این دسته از سخنان را با شجاعت بیان کرد.
مسلما ایشان تنها نخواهد بود.
(07-19-2016, 06:03 PM)mnhgm نوشته است: من اقای رزم آرا نیستم.

ما هم دوتا گوش دراز بالا سرمون داریم.
(07-19-2016, 06:03 PM)mnhgm نوشته است:
(07-19-2016, 06:01 PM)ѕeɴαтor نوشته است:
سلام اقای رزم آرا.
فکر کنم اقای حمزه (Tyrion) بهتون گفته بود که اینجا نه مسجده نه کلیسا که ما بیاییم عقاید خودمون رو به اشتراک بزاریم و اونارو توی حلق بقیه بکنیم. اینجا یک انجمن عمومیه که ممکنه از هر کشور و دینی واردش بشن، درست نیست که ما عقاید خودمون رو توی یک همچین انجمنی به اشتراک بزاریم. بعدش هم بهتون گفته شده بود که اینجا یک انجمن بازیه ن مسجد! ( S0 (43)) بهتره قبل از این که کاری رو انجام بدیم دربارش فکر کنیم ...(!) 

من اقای رزم آرا نیستم.

مهم نیست که شما کی هستید! بهتر بود نصف این شجاعت شعور داشتید که می‌فهمیدید وقتی یک بار به دوست شما اخطار داده شد و تاپیکشون قفل شد نباید اینجور پست هارو ایجاد کنید.
(07-19-2016, 06:04 PM)Tyrion نوشته است:

قرار است فقط در این مکان حقیقت بیان شود. من چند وقت می باشد که این اکانت را ساختم و اکانت قبلی من only-pcبود. فعالیت های من در انجمن هست و تعدادی هم مرا می شناسند میتوانید ببینید و پرس و جو کنید. لطفا انقد سریع تهمت نزنید. من آقای رزم ارا نیستم
با تشکر.

من دوست اقای رزم ارا نیستم و ایشان را نمی شناسم و چیزی که باعث شد من این مقاله را بنویسم رفاقت نیست برای سخنان حق ایشان بود که متاسفانه با واکنش بدی مواجه شد. منم می دانستم بعد از این مقاله واکنش به من چیست ولی برایم مهم این بود که این سخنان به گوش کاربران برسد.
(07-19-2016, 06:08 PM)mnhgm نوشته است:

قرار است فقط در این مکان حقیقت بیان شود. من چند وقت می باشد که این اکانت را ساختم و اکانت قبلی من only-pcبود. فعالیت های من در انجمن هست و تعدادی هم مرا می شناسند میتوانید ببینید و پرس و جو کنید. لطفا انقد سریع تهمت نزنید. من آقای رزم ارا نیستم
با تشکر.

من دوست اقای رزم ارا نیستم و ایشان را نمی شناسم و چیزی که باعث شد من این مقاله را بنویسم رفاقت نیست برای سخنان حق ایشان بود که متاسفانه با واکنش بدی مواجه شد. منم می دانستم بعد از این مقاله واکنش به من چیست ولی برایم مهم این بود که این سخنان به گوش کاربران برسد.

درسته (S0 (43)) اصلا شما اقای رزم آرا نیستی. ببین عزیزم بالا هم بهت گفتم! اینجا انجمن گیم هست! هیچ کس هم نیازی نداره که این چرندیات رو بشنوه (!) پس بهتره این جور متن‌های بی‌ بندو‌بار رو یک جای دیگه بیان کنید.
(07-19-2016, 06:14 PM)ѕeɴαтor نوشته است:
(07-19-2016, 06:08 PM)mnhgm نوشته است:

با تشکر.

درسته (S0 (43)) اصلا شما اقای رزم آرا نیستی. ببین عزیزم بالا هم بهت گفتم! اینجا انجمن گیم هست! هیچ کس هم نیازی نداره که این چرندیات رو بشنوه (!) پس بهتره این جور متن‌های بی‌ بندو‌بار رو یک جای دیگه بیان کنید.

شاید شما اسم این سخنان را چرندیات بگذارید. همان طور که از عنوان مشخص است نوشته شده قسمت اخر پس نگران انتشار ان دیگر نباشید.

نمی دانم اقای رزم ارا خداحافظی کرده یا هنوز حضور دارند ولی بدانند که دل ها ما را به هم نزدیک می کند.
متاسفانه بعضی از دوستان اینجا رو با وبلاگ شخصیشون اشتباه گرفتن S0 (43) 
توی تاپیک آقای رزم آرا به اندازه کافی توضیح داده شد که جای اینجور تاپیک‌ها اینجا و توی این انجمن نیست و سرانجامی هم ندارن.
خواهشاً وقت خودتون رو به این شکل تلف نکنید چون اگه باز هم چنین مواردی مشاهده بشه به حذف کامل تاپیک و برخورد با نویسنده ختم میشه.
با تشکر از شما کاربران فهیم گیمفا.

بسته شد.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,426 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,216 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  سه گانه S.T.A.L.K.E.R(قسمت اول) Clonel Kovolsky 8 3,514 08-03-2019, 01:23 PM
آخرین ارسال: maxpaingame
  بازی های که خفه شدند قسمت 2 Hitler.16 0 1,986 04-24-2017, 03:11 PM
آخرین ارسال: Hitler.16
  بازی های که خفه شدند قسمت 1 Hitler.16 3 2,106 04-22-2017, 04:36 PM
آخرین ارسال: Hitler.16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان