امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مروری بر مهمترین اتفاقات MWC 2014 (از معرفی galaxy s5 تا قدرت نمایی sony با z2)و...
خب ممکنه یکمی دیر باشه اما به هر حال این یه جمع بندی از اتفاقات مهمی هست که در mwc امسال افتاده.
راستی سلام..[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

از آخر به اول شروع میکنم

5-باریکترین و سبکترین تبلت 7 اینچی

[تصویر:  huawei-mediapad-x1-mwc-2014.jpg]

هواوی MEDIAPAD X1 رو معرفی کرد.

به گفته منبع هواوی این تبلت رو که لقب سبک ترین و باریک ترین تبلت 7 اینچی رو یدک میشه برای رقابت با تبلت هایی مثل فون‌پد 7،کنندل‌فایر HDX، و نکسوس 7 معرفی کرده.
از مشخصات این تبلت میشه به قطر 7.18 میلی متری،239 گرم وزن،باتری 5000میلی آمپر ساعتی،رزولوشن 1920 در 1200 ،دوربین 13 مگاپیکسل اصلی و 5 مگاپیکسل جهت برقراری تماس تصویری،سیستم عامل اندروید،حافظه داخلی16گیگابایتی که به لظف درگاه میکرو اس دی میشه تا 32 گیگ به اون اضافه کرد،تراشه 4 هسته ای با1.6 گیگاهرز ساخت هواوی ،رم دوگیگابایتی، و بالاخره پردازنده‌ی گرافیکی Mali-450 MP4 اشاره کرد.قیمت 399 یورو

4-تلفنی با 2 صفحه نمایش جدا ازهم
[تصویر:  DSC_1298.jpg]
این تلفن که محصول yota است با توجه به عکس از دو صفحه نمایش بهره میبره.درواقع یه نمایشگر در جلو و یک نمایشگر در عقب.اما نمایشگر عقبی به معنی واقعی کلمه نمایشگر نیست و فقط در جهت نمایش پیغام ها و اعلانات کاربرد داره که همین موجب پایین اومدن بسیار زیاد مصرف باتری میشه.البته این خودش یکی از خلاقانه ترین اتفاقات در mwc امسال محسوب میشه.
[تصویر:  DSC_1301.jpg]
مشخصات فنی این دستگاه:
صفحه نمایش 5اینیچی آمولد،پردازنده snapdragon800 با فرکانس 2.3 گیگاهرز،ضخامت8.9 میلیمتر،اندروید 4.4.2،دوربین 8مگاپیکسیلی ،وقیمت675 دلار .

3-تولد اندروید نوکیایی در روز وداع نوکیا

نوکیا بالاخره از سیستم عامل اندروید در محصولاتش استفاده کرد.نوکیا X و X+  و XL اولین محصولات این کمپانی فنلاندی بودند که به لباس ربات انسان نما مزین شدند.البته این اندروید تا حدود زیادی با اندرویدی های دیگه تفاوت داره مثلا رابط کاربریش که تلفیقی از وینفون8 و اندروید هست و اینکه از گوگل پلی پشتیبانی نمیکنه و فروشگاه نرم افزاری اختصاصی نوکیا و چند مارکت دیگه نرم افزار هارو براشون عرضه میکنن.در این نسخه از فضای ابری ماکروسافت استفاده شده و نرم افزار اسکایپ ماکروسافت بطور پیش فرض بر روی اون قرار داره،در واقع همه ی اینها به ما میگن که این تلفن ها نوعی تبلیغ برای ماکروسافت محسوب میشن و باعث وابسته شدن کاربران به ماکروسافت میشن تا به اندروید و گوگل.
مشخصات این دستگاه ها:(به لینک زیر نام هر تلفن مراجعه کنید)
NOKIA X

http://www.engadget.com/products/nokia/x/specs/
[تصویر:  as2w-460.jpg]

NOKIA X+

http://www.engadget.com/products/nokia/x-plus/specs/
[تصویر:  as29-460.jpg]

NOKIA XL

http://www.engadget.com/products/nokia/xl/specs/

[تصویر:  as28-460.jpg]

2-xperia z2 معرفی شد...

[تصویر:  XperiaZ2_hero_DSC07144_620_wm.jpg]

فقظ6ماه...فقظ 6 ماه عمر هر پرچمدار سونی است سیاست عجیبی است و آینده مشخص می کند که خوب است یا بد...به هر حال بد به حال کسایی که z1 خریدن.
xperia z2 پرچمدار جدید و بسیار قدرتمند سونی بود که در این نمایشگاه معرفی شد و به واقع یک غول به تمام معنی بود.سونی با این تلفن وقعا شاهکار کرد... هرچند سنگینیه ی سایه ی galaxy s5 موجب شد که این تلفن کمتر در صدر اخبار قرار گیرد اما مشخصات و طراحی بسیار زیبای این دستگاه موجب شد که galaxy s5 سامسنگ بسیار ناامید کننده ظاهر شود.ظاهرا سونی هر چه در توان داشته را در یک غول 5.2 اینچی قرار داده و آن را به یک پرچمدار الحق شایسته برای سونی و صد البته برای اندروید تبدیل کرده است.

[تصویر:  as2l-460.jpg]
مشخصات کلی sony xperia z2:
صفحه نمایش 5.2 اینچ فول اچ دی یا همان 1080p ،پردازنده 4 هسته ای کوالکام اسنپدراگون 801 با فرکانس 2.3 گیگاهرز،رم 3 گیگابایتی،16 گیگابایت حافظه داخلی با قابلیت پشتیبانی از میکرو اس دی،باتری 3200 میلی آمپری،دوربین 20.7 مگاپیکسلی بسیار با کیفیت با قابلیت ظبط ویدیو 4k ،دوربین 2.2 مگاپیکسلی در جلو، و صد البته گواهینامه IP58 که اگه اشتباه نکنم تا یک ساعت در عمق 1.5 متری آب دوام میاره.
مشخصات کامل z2 رو در لینک زیر ببینید:
http://www.engadget.com/products/sony/xperia/z2/specs/

1-و در نهایت samsung galaxy s5

[تصویر:  as4p-460.jpg]
متاسفانه شایعات آنقدر به این تلفن ضربه زدند که زمان معرفی آن تقریبا همه را ناامید کرد.بیشترین انتقاد بر سامسنگ همواره بر طراحی محصولات آن بوده است اما بیشترین اصرار سامسنگ هم بر طراحی آن.هر چند تغییری اساسی در قسمت پشتی دستگاه میبینیم که به شکل یک آبکش یا چسب ذخم شده است اما تا وقتی که آن را دید  و لمس کرد نمی توان نظر قطعی داد که خوب است یا بد؟به هر حال شاید اگر از طرح note 3 استفاده میکرد زیباتر بود .امیدوارم حداقل note 4 چنین طرحی نداشته باشد...
ساسنگ چند ویژگی جدید را در آخرین پچمدار خود قرار داده که به طور کاملا مختصر آن ها را بررسی می کنیم:
1-سنسور اثر انگشت یکپاچه سازی شده با کلید home  چیزی مشابه تاچ آی دی اپل
2-سنسور محاسبه ضربان قلب زیر دوربین کنار فلش
3-گواهینامه IP67 که البته خود سامسنگ توصیه می کند گوشی را زیر آب نگه ندارید...
4-قابلیت ظبط ویدیو 4k
5-پرداخت های بانکی با استفاده از اثر انگشت
6-فوکوس حتی پس از ثبت عکس
7-اعمال افکت ها و حالت های مختلف حتی پس از ثبت عکس
8-قابلیت که اگه اشتباه نکنم ultra savimg power اسمشه و به این صورته که 10 درصد آخر باتری رو تا 24 ساعت نگه میداره(البته با از کار انداختن سنسور ها و سیاه سفید کردن نمایشگر و...)
[تصویر:  as4q-460.jpg]

مشخصات کلی samsumg galaxy s5 :
صفحه نمایش 5.1اینچی 1080p،پردازنده 4 هسته ای اسنپدراگون 801 با فرکانس 2.5 گیگا هرز،رم 2 گیگابایتی،16 گیگابایت حافظه داخلی که تنها 8 گیگابایت آن آزاد است،پشتیبانی از میکرو اس دی،باتری 2800 میلی آمپری،دوربین 16 مگاپیکسلی با قابلیت ظبط ویدیو 4k ،دوربین 2.1 مگاپیکسلی در جلو و گواهینامه ضد آب و گردغبار IP 67  که البته نسبت به z2 در مرتبه ی پایینتری قرار داره.

مشخصات کامل s5  رو در لینک زیر ببینید:
http://www.engadget.com/products/samsung.../s5/specs/

نظر شما چیه؟ از mwc امسال راضی هستید؟ کدام فناوری جدید رو بهتر و خلاقانه تر میبیند؟ کدام پرچمداری که در این نمایشگاه معرفی شد را شایسته و لایق و قدرتمند تر میبینید؟s5 یاz2؟

ممنون که تا پایان همراه بودید

منابع:

http://www.engadget.com/products/samsung/galaxy/s5/

http://www.engadget.com/2014/02/24/sony-...recording/

http://www.engadget.com/2014/02/24/next-...k-display/

http://www.engadget.com/2014/02/23/huawe...1-phablet/

http://www.engadget.com/products/sony/xperia/z2/specs/

تمامی حقوق اینجانب متعلق به بنده می باشد. l:

گیمفا!لطفا نام کاربرینونو عوض نکنید
Error Dxgi.dll

[تصویر:  watch_dogs_aiden_pearce-1920x1080.jpg]
we know everythings
پاسخ
اینقدر این بابام طولش داد که z2 اومد {میخواستمz1بگیرم }
چقدر این s5  زشته  بگو جای این همه پردازنده و... که قدرت اضافست یکم به قیافه و طراحی برس
ممنون بابت خبر

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
ممنون بابت خبررسانیتون عالی بود دوست عزیز[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(02-28-2014, 01:47 PM)JOHN ABROZZI نوشته است: اینقدر این بابام طولش داد که z2 اومد {میخواستمz1بگیرم }
چقدر این s5  زشته  بگو جای این همه پردازنده و... که قدرت اضافست یکم به قیافه و طراحی برس
ممنون بابت خبر

6 ماه دیگه z3 میاد 6 ماه بعدش z4 من خودم جای تو باشم note3 میخرم

در مورد اس5 هم باید بگم حق با شماست البته از جلو بد نی اما از پشت...

(02-28-2014, 01:51 PM)mostafasaeedix نوشته است: ممنون بابت خبررسانیتون عالی بود دوست عزیز[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون که نظر خودتون رو اعلام کردید

Error Dxgi.dll

we know everythings
پاسخ
ممنون عالی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من واقعا از سامسونگ ناامید شدم
به نظرم اگه فقط بدنه رو فلزی میکرد کافی بود دیگه لازم به اثر انگشت و غیره نبود خیلی ناامید شدم ازش
[تصویر:  41100370207702823958.jpg]

برو که هــــیچی بین ما نی اصلا
زندگیم با تو پاشید از هم
من به نبود تو راضی هستم
چون تو رفتی و گذاشتی خالی دستم

پاسخ
اخه خداییش z1 با این همه  امکاناتش فقط 1600 هست
درسته note 3  قیافش خوبه قدرت پردازنده عالیه بیشترین رم رو در بین گوشیا داره  اما اگه یه بار از دستت افتاد 1750 بای بای
من خودم زندگیم گوشیه الان بهترین گوشی تو بازار از z1 هست نسبت به قیمتش معرکست  زد اب بهترین دوربین گوشی  شد{ البته بعد از nokia}
ولی z1 قیافه نداره همینش بده البته خیلی شیکه  
دقیقا چقدر دیگه z2 میاد؟

Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

پاسخ
(02-28-2014, 03:40 PM)xbox infinity نوشته است: ممنون عالی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرم اگه فقط بدنه رو فلزی میکرد کافی بود دیگه لازم به اثر انگشت و غیره نبود خیلی ناامید شدم ازش

این شایعه های قبل ار معرفی خیلی به سامسنگ ضربه زد...

اما در مورد فلزی بودن باید بگم سامسنگ قراره در اردیبهشت galaxy F رو که در واقع نسخه ی فلزی و البته بهبود یافته از لحاظ سخت افزاری galaxy s5 هست رو معرفی کنه...

(02-28-2014, 04:38 PM)JOHN ABROZZI نوشته است: اخه خداییش z1 با این همه  امکاناتش فقط 1600 هست
درسته note 3  قیافش خوبه قدرت پردازنده عالیه بیشترین رم رو در بین گوشیا داره  اما اگه یه بار از دستت افتاد 1750 بای بای
من خودم زندگیم گوشیه الان بهترین گوشی تو بازار از z1 هست نسبت به قیمتش معرکست  زد اب بهترین دوربین گوشی  شد{ البته بعد از nokia}
دقیقا چقدر دیگه z2 میاد؟

منم اول خواستم z بگیرم اما در نهایت note 2 گرفتم و خیلیم راضی هستم پول بیشتری دادم و امکانات بیشتری و بهتری تحویل گرفتم.در مورد از دست افتادنم مطمین باش کهnote3 اینقد که فکر میکنی شکننده نی .من همین نوت بدون محافظ بارها از دستمم افتاده و فقط رنگ کناره هاش رفته و هیچ آسیبی ندیده...درضمن که تست استحکام نوت3 و آیفون 5اس رو ببینی نوت 3 سالم میمونه و آیفون 5اس ترک میبره در ضمن z1 شیشه ایه و بنظر من راحت تر ترک میبره.در مورد ضد آب بودنم مگه میخوای گوشیتو حموم بدی یا در کنار ساحل زندگی میکنی.دوربین نوت 3 هم واقعا شگفت انگیزه و بدون هیچوقت مگاپیکسل وواحددرستی نیست...همین دوربین 20 مگاپیکسلی مقابل8 آیفون کم آورد!!! وقتی نوت 3 دستت گرفتی اونوقت iphone 5s برات اسباب بازی میشه...و حداقل تا 2 تا 5 سال پشتیبانیت میکنه اما اگه زی 1 بخری سال آینده z4هم میاد اونوقت ادامشو میتونی حدس بزنی.z2 هم نمی دونم کی عرضه میشه شاید یه ماه دیگه.

Error Dxgi.dll

we know everythings
پاسخ
(02-28-2014, 05:04 PM)'error dxgi.dll' نوشته است:
(02-28-2014, 03:40 PM)'xbox infinity' نوشته است: ممنون عالی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اما در مورد فلزی بودن باید بگم سامسنگ قراره در اردیبهشت galaxy F رو که در واقع نسخه ی فلزی و البته بهبود یافته از لحاظ سخت افزاری galaxy s5 هست رو معرفی کنه...

(02-28-2014, 04:38 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: اخه خداییش z1 با این همه  امکاناتش فقط 1600 هست
دقیقا چقدر دیگه z2 میاد؟

منم اول خواستم z بگیرم اما در نهایت note 2 گرفتم و خیلیم راضی هستم پول بیشتری دادم و امکانات بیشتری و بهتری تحویل گرفتم.در مورد از دست افتادنم مطمین باش کهnote3 اینقد که فکر میکنی شکننده نی .من همین نوت بدون محافظ بارها از دستمم افتاده و فقط رنگ کناره هاش رفته و هیچ آسیبی ندیده...درضمن که تست استحکام نوت3 و آیفون 5اس رو ببینی نوت 3 سالم میمونه و آیفون 5اس ترک میبره در ضمن z1 شیشه ایه و بنظر من راحت تر ترک میبره.در مورد ضد آب بودنم مگه میخوای گوشیتو حموم بدی یا در کنار ساحل زندگی میکنی.دوربین نوت 3 هم واقعا شگفت انگیزه و بدون هیچوقت مگاپیکسل وواحددرستی نیست...همین دوربین 20 مگاپیکسلی مقابل8 آیفون کم آورد!!! وقتی نوت 3 دستت گرفتی اونوقت iphone 5s برات اسباب بازی میشه...و حداقل تا 2 تا 5 سال پشتیبانیت میکنه اما اگه زی 1 بخری سال آینده z4هم میاد اونوقت ادامشو میتونی حدس بزنی.z2 هم نمی دونم کی عرضه میشه شاید یه ماه دیگه.

من نوت 2 داشتم عالی بود
واقعا حرفت قشنگ بود که گفتی{در مورد ضد آب بودنم مگه میخوای گوشیتو حموم بدی یا در کنار ساحل زندگی میکنی}
ولی اگر قراره هر6 ماه یه z بیاد بدرد ننه sony میخوره فقط 
ممنون از راهنماییت همون نوت 3 رو میخرم
و منم نوت 3 رو دست گرفتم  واقعا عالیه مخصوصا اون چرمش
درمورد دوربین هم دوربین اپل واقعا یه چیز اجیبیه

Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

پاسخ
(02-28-2014, 05:24 PM)JOHN ABROZZI نوشته است:
(02-28-2014, 05:04 PM)'error dxgi.dll' نوشته است:
(02-28-2014, 03:40 PM)'xbox infinity' نوشته است: ممنون عالی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(02-28-2014, 04:38 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: اخه خداییش z1 با این همه  امکاناتش فقط 1600 هست
دقیقا چقدر دیگه z2 میاد؟

من نوت 2 داشتم عالی بود
واقعا حرفت قشنگ بود که گفتی{در مورد ضد آب بودنم مگه میخوای گوشیتو حموم بدی یا در کنار ساحل زندگی میکنی}
ولی اگر قراره هر6 ماه یه z بیاد بدرد ننه sony میخوره فقط 
ممنون از راهنماییت همون نوت 3 رو میخرم
و منم نوت 3 رو دست گرفتم  واقعا عالیه مخصوصا اون چرمش
درمورد دوربین هم دوربین اپل واقعا یه چیز اجیبیه

امیدوارم راهنماىىهام مفید باشه

Error Dxgi.dll

we know everythings
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مایکروسافت به صورت رسمی سیستم عامل Windows 10X را معرفی کرد PC FAN 0 1,300 10-03-2019, 07:33 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  احتمال معرفی هدفون و بلندگوی جدید از سوی آمازون PC FAN 2 1,354 09-25-2019, 07:04 PM
آخرین ارسال: White Beard
  خودروی فولکس واگن ID 4 به صورت رسمی معرفی شد PC FAN 0 1,150 09-13-2019, 08:31 AM
  لپ‌تاپ جدید دل با نسل دهم پردازنده‌های اینتل معرفی می‌شود PC FAN 0 885 08-23-2019, 10:35 AM
  [Tech] اولین گوشی تاشو اپل ممکن است زودتر از انتظار معرفی شود PC FAN 0 832 08-09-2019, 07:46 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان