امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات پی اس16
آقا این گروه بندی رو قرعه کشی کن S0 (43)
الان اسپانیا معلومه گروهش خیلی آسون می افته چون گروه آخره
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
چشم
الآن قرعه کشی می کنم

قرعه کشی انجام شد:
گروه1:برزیل-پرتغال
گروه2:اسپانیا-آلمان
گروه3:فرانسه-انگلیس(خودم ور میدارم)
گروه چهار:هلند-بلژیک(پسر عمم ورداشت)

چون کسی شرکت نکرد
بقیه تیم ها کامپیوتر هستند
حالا گروه ها:
گروه1:برزیل-پرتغال-ایران (کامپیوتر)-کاستاریکا (کامپیوتر)
گروه2:اسپانیا-آلمان-شیلی (کامپیوتر)-ژاپن (کامپیوتر)
گروه3:فرانسه-انگلیس(خودم ور میدارم )ایتالیا(کامپیوتر)-سوئد (کامپیوتر)
گروه چهار:هلند-بلژیک(پسر عمم ورداشت) -مراکش (کامپیوتر)-ترکیه (کامپیوتر)

دو بازی انجام شد:
 بازی اول:پرتغال-برزیل:به خاطر این که جیمی ترکیب نداد .کار برای برزیل سخت شد همون دقیقه ی 5 روی فرار رونالدو جولیو سزار اخراج شد و  کار با ضربه ی پنالتی رونالدو 1-0 شد.دقیقه ی 23 روی یک ضربه ی کرنر بیرو نآمدن جفرسون زا دروازه با شوت چیپ ژوائو موتینیو همراه و بازی 2-0 شد.بازی دراماتیکی بود.در میان حملات پرتغالی ها روی دروازه ی تیم 10 نفره ی برزیل در دقیقه ی 55 هالک با شوتی ملقب به خر شوت S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45) دروازه را باز کرد.در دقیقه ی 95 دراماتیک بودن بازی کامل شد.دریبل بتو دروازه بان پرتقال توسط نیمار با خطای پپه و اخراج او همراه و نیمار نیز مصدوم شد.(پپه و نیمار و جولیو سزار در بازی بعد بازی نمی کنند.)ضربه ی پنالتی هالک بازی رو 2-2 مساوی کرد.
بازی دوم:ایران -کاستاریکا:این بازی بازی خیلی کم روحی بود و لی علی رغم جریان بازی در دقیقه ی 23 گل به خودی اومانیا بازی را 1-0 به سود ایران کرد تا در روز اول مسابقات در میان پرتغال،برزیل و کاستاریکا ایران در صدر جدول قرار گیرد. S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall S0 (86) S0 (86) S0 (86) S0 (86) S0 (86)
پاسخ
الان بازی های گروه 2 آغاز می شه
پاسخ
ببخشید چون رد مدرسه تیزهوشان بودم خیلی سرم شلوغ بود
نتونستم کاری کنم
اما الان اومدم کارو تموم کنم

الان بازی اسپانیا-المان برگزار میشه
پاسخ
ببخشید دوستان
خیلی عذر میخوام از اون دوستان قبلی من مدرسه استعداد های درخشان هستم به همین دلیل کار برام سخت شد.اما الان وقتم ازاده.بین این تیم ها انتخاب کنین.

تیم ها:آث میلان-یوونتوس-ناپولی-رم-اینتر-رئال-بارسا-بیلبایو-اتلتیکو-ویارئال-بایرن-دورتموند-گلادباخ-من یو-من سیتی-چلسی-اورتون-تاتنهام-ارسنال-لیورپول-پورتو-بنفیکا-پی اس جی-نیس-موناکو-فیورنتینا-لاتزیو-گلاسکو رنجرز-سلتیک-سویا-والنسیا-شالکه04

با ذکر نام بنویسید لطفا
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb مسابقات فوتبال PES به همراه جوایز در انجمن گیمفا The Wolf Of Rivia 546 56,370 09-06-2015, 01:15 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان