امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات کنسولps4
دوستان یه سوال دارم ازتون خواهش میکنم جواب بدید 
کنسول من یک طرفش بالاهستش وقتی فشار میدم میاد پایین پایش روی زمین نمی ایسته.  همه پایه هاش روی زمینه بجز این گوشه بالا سمت راست درضمن هیچ مشکل ظاهری خداروشکر نداره مثل باد کردن زیرش یا....
بنظرتون سالمه؟
پاسخ
سالمهوفقط شما برای اینکه کنسول تراز شه وتکون نخوره یه واشر پلاستیکی بزار زیزش. S0 (24)
پاسخ
ممنون داداش در ضمن یکم هاردش صدا زززززز خیلی خیلی خیلی کم میده باید بچسبم بهش تا بشنوم اینم مشکل نداره؟
پاسخ
(10-27-2017, 12:02 AM)Shahab 2020 نوشته است: ممنون داداش در ضمن یکم هاردش صدا زززززز خیلی خیلی خیلی کم میده باید بچسبم بهش تا بشنوم اینم مشکل نداره؟

نه برادر من انچ 4 رو که میذارم داخل کنسول صدای هلیکوپتر میده نگران نباش S0 (2)توی حالت عادی هم باید صدا بده مشکل خاصی  نیست
nothing is true everything is permitted
پاسخ
دمت گرم
پاسخ
سلام خسته نباشید من قکر مینم اکانت PSN م بند شده ایا کسی میدونه چطور میشه برگردوندش
پاسخ
دوستان لطفا کمکم کنید کنسوله من بعضی اوقات روشنش میکنم صدا خرررررر میده بعد صداتش برا ۶ ثانیه میفته دوباره شروع میکنه به همین مینواله ریستارتش میکنم درست میشه تا الان ۳ بار شده ولی پشت هم نه ولی این اتفاق میفته خواهش میکنم یکی جواب بده 
تو این گروووونی S0 (23) S0 (23)
پاسخ
(10-06-2018, 12:38 AM)navid1998 نوشته است: دوستان لطفا کمکم کنید کنسوله من بعضی اوقات روشنش میکنم صدا خرررررر میده بعد صداتش برا ۶ ثانیه میفته دوباره شروع میکنه به همین مینواله ریستارتش میکنم درست میشه تا الان ۳ بار شده ولی پشت هم نه ولی این اتفاق میفته خواهش میکنم یکی جواب بده 
تو این گروووونی S0 (23) S0 (23)

سلام دوست عزیز

دستگاه منم همین مشکلو داشت که بعضی وقت ها صداهایی در میاورد و خیلی هم داغ میکرد.
واسه همین بردیم و تعمیرش کردیم
اگه دستگاه شما هم در مدت زمان کمتر داغ میکنه سریعا باید به تعمیر ببرید وگرنه میسوزه و چاره ای جز انداختنش به بیرون رو ندارین.
موفق باشین
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک مشکلات در بازی های انلاین ps4 yazdandoost 47 17,039 05-15-2023, 11:57 PM
آخرین ارسال: mehdi.dln

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان