امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بازی real warfare 2 northern crusades
سلام. من این بازیو قبلا یبار نصب کرده بودم رو سیستم قدیمیم و خوب بود
الان ک سیستمو بروز کردمو. قوی تر بازی کار نمیکنه
داخل بازی که میشم همه چی اوکیه صدا ها و کلید ها.فقط مشکل اینجاست که کاراکتر بازی از جاش تکون نمیخوره
تو بخش های دیگه ی بازی مثل جنگ و اینا هم یونیت های بازی از جاشون تکون نمیخورن 
لطفا کمک کنیییید
پاسخ
(11-09-2017, 06:15 PM)ghostsniper نوشته است: سلام. من این بازیو قبلا یبار نصب کرده بودم رو سیستم قدیمیم و خوب بود
الان ک سیستمو بروز کردمو. قوی تر بازی کار نمیکنه
داخل بازی که میشم همه چی اوکیه صدا ها و کلید ها.فقط مشکل اینجاست که کاراکتر بازی از جاش تکون نمیخوره
تو بخش های دیگه ی بازی مثل جنگ و اینا هم یونیت های بازی از جاشون تکون نمیخورن 
لطفا کمک کنیییید

یک نسخه جدید از بازی رو دانلود کنید
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
سلام من بازیو طبقدستور میداد رفتم و بگیرم خکه دیگه گفت بایدهمه قلعه هارو بگیرم ممنون میشم که باید چجوری بازیو تموم کنم چون من طبق دستو خودش رفتم تا یه جا که دیگه گفت باید همه قلعه هارو بگیری که من الان جز یه قلعه همرو گرفتم حتی یه پادشاه وسط بازی که روش زده ویتینگ نه میشهجواب بدین که بازی چجوری تموم میشه و اون جزیره اون طرف که نمیشه بخاطر آب رفت باز میشه یا نه یا باید همه قلعه های این طرف رو بگیریم تا بشه رفت اون جزیره الان فقط هر چند بار یه با یه سریحمله میکنن و میمیرن و دوباره همین
ممنون میشم راهنماییم کنید فقط جوابمو هم اینجا هم به ایمیل و تلگرامم vurujak
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 697 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم Station 2,030 267,169 06-26-2022, 12:18 PM
آخرین ارسال: sajadshah
  مشکل رفع اهستکی resident evil 0 hd Hossein4545 0 954 06-09-2021, 09:22 PM
آخرین ارسال: Hossein4545
  آموزش اجرای ADVANCED WARFARE بر روی ULTRA LOW END PC سیستم های ضعیف Rise of Duty 6 6,152 03-14-2021, 03:18 PM
آخرین ارسال: RashidHeidari
  مشکل در اجرای بازی Alice Madness Returns NinaWilliams 1 2,066 08-13-2020, 10:51 PM
آخرین ارسال: ghorbani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان