امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل H1Z1
سلام خسته نباشید...
من خیلی وقته که با دوستام بازی h1z1 رو بازی میکنیم،(احتمالا تا حالا اسم این بازی رو نشنیدید)...
بازی خوبیه سبک PUBG هستش و این بازی تحت شبکه استیم هست.
برای اجرای بازی نیازه تو لانچ پدی که اول بازی باز میشه با اکانتی که قبلا ثبت نام کردید وارد بشید و دکمه play رو بزنید که بره داخل بازی ...لانچ پد این بازی بدون دلیل ف.ی.ل.ت.ر هستش ولی مشکل برای ما ایجاد نمیکرد چون دکمه پلی رو میشد زد ولی هیچ چیز لود نمیشد و فقط با وی.پی.ان میشد اکانت جا به جا کرد ...
تا یه ماه پیش همه چی همین جوری بود ماهم بازیمونو میکردیم.. تا اینکه بازی اپدیت داد.. و لانچ پد رو داخل بازی قرار داد تا سریع تز باز بشه بازی ... دقیقا :| بدبختی از اینجا شروع شد... الان بدون قند شکن اصلا بازی باز نمیشه... منم نمیدونم چیکار کنم.. به کی بگم؟چیکار کنم؟درخواست رفع ف.ی.ل.ت.ر دادم ولی از من ادرس سایت میخوان... هرکاری تونستم کردم..به این دلیل این موضوع رو ارسال کردم که تا حداقل چند نفر یه پیشنهادی بدن... پلیر هایه ایرانی هم خیلی کم بازی میکنن این بازی رو من هرچی سرچ کردم حتی یه سایت ایرانی پیدا نکردم که درمورد این بازی چیزی نوشته باشه...

[تصویر:  Untitled.png]
[تصویر:  1331.jpg] 

پاسخ
شنیدم و بازی هم میکنم. اتفاقا یه تیم اسپیکی هست بچه ها اونجا بازی میکن دورهمدیگه.
پاسخ
(02-24-2018, 11:48 PM)aligoli نوشته است: شنیدم و بازی هم میکنم. اتفاقا یه تیم اسپیکی هست بچه ها اونجا بازی میکن دورهمدیگه.

ممنونم.. 
ادرس تیم اسپیکی که گفتی رو میتونی بدی؟شاید بچه هایی که میگی بتونن مشکل منو حل کنن

پاسخ
اره منم مشکل دارم ف- نیست کلن با ای پی ایران مشکل داره.

من یبار موقع رفتن ف-ش- زدم  بعد که وصل شد به سرور قطع کردم ردیف شد شما هم تست کن
پاسخ
(02-27-2018, 09:39 PM)MILADHTC نوشته است: اره منم مشکل دارم ف- نیست کلن با ای پی ایران مشکل داره.

من یبار موقع رفتن ف-ش- زدم  بعد که وصل شد به سرور قطع کردم ردیف شد شما هم تست کن

من هم همینکارو میکنم ولی میپره بازی بیرون... از چه ف-ش استفاده میکنی؟میتونی تو تلگرام برام بفرستی؟ key1iran@

پاسخ
کسی نیست یه کمکی کنه نه؟  S0 (41)

پاسخ
از unlimited v-p-n استفاده کن احتمالا می تونی وصل شی ولی فقط هفت روز رایگان می تونی استفاده کنی بعد از اون باید سراغ یه هیتلر شکن دیگه بری
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
(03-10-2018, 03:45 PM)Lightninghero نوشته است: از unlimited v-p-n استفاده کن احتمالا می تونی وصل شی ولی فقط هفت روز رایگان می تونی استفاده کنی بعد از اون باید سراغ یه هیتلر شکن دیگه بری

گفتم که داداش.. هم هیتلر شکن سرعت پاین میاره پینگم میره بالا.. هم حجم میخوره... خودتم که میگی 7 رو فقط به درد میخوره... هیچ راهی دیگه ای نیست؟

پاسخ
(03-11-2018, 11:04 PM)کیوان 21 نوشته است:
(03-10-2018, 03:45 PM)Lightninghero نوشته است: از unlimited v-p-n استفاده کن احتمالا می تونی وصل شی ولی فقط هفت روز رایگان می تونی استفاده کنی بعد از اون باید سراغ یه هیتلر شکن دیگه بری

گفتم که داداش.. هم هیتلر شکن سرعت پاین میاره پینگم میره بالا.. هم حجم میخوره... خودتم که میگی 7 رو فقط به درد میخوره... هیچ راهی دیگه ای نیست؟
این مخصوص هست پینگ رو بالا نمی بره به خاطر همین فقط هفت روز می تونی استفاده کنی
نه راه دیگه ای نیست
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
مشکل من حل شد... 
بازی تو استیم رایگان شده و به احتمال زیاد پلیر هایه ایرانی میرن سمت این بازی و حتما بیشترشون با این مشکل روبه رو میشن
شما فقط نیاز به یه dns دارید... 
برید داخل control panel بعدش network and shared setting رو بزنید... تویه صفحه باز شده از سمت چشم change adapter setting رو بزنید.
رویه اداپتوری که براتون وصل هستش راست کلیک کنید(بعضیا چنتا اداپتور دارن به خاطر برنامه هایی مثل تانگل و ...) بعد propertis رو بزنید
تویه صفحه باز شده داخل کادر وسط internet protocol version 4 رو پیدا کنید و روش کلیک کنید بعد پاین گزینه propetis رو بزنید
تویه صفحه باز شده تیک use the following DNS server adresses رو بزنید و داخل جایه خالی اول 8.8.8.8 و داخل جایه خالی دوم 8.8.4.4

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم خودم به سختی تونستم مشکل رو حل کنم .. البته بعضی ها این مشکل براشون پیش نمیاد من تقریبا از 10 تا دوستام 7 تاشون این مشکل رو داشتن که با قند شکن وارد میشدن و پینگ و مشکلات خودش رو داشت ولی با این روش خیلی راحت مشکلتون حل میشه. S0 (2) S0 (29)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در آنلاین بازی کردن call of duty mw3 toorej 1 1,896 02-05-2017, 06:52 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  مشکل بن در gta online AMIRHR1 1 1,562 06-17-2015, 01:19 PM
آخرین ارسال: Station
  Forge of Empires یک بازی زیبا برای افراد مشکل پسند Alireza M 9 8,563 05-25-2013, 12:26 PM
آخرین ارسال: Alireza M

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان