امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایتهایی در زمینه های مختلف
درود گیمرا
دوستان عزیز از این به بعد برای معرفی سایتهای خود در انواع زمینه ها به این تاپیک مراحعه فرمایید و سایتهای خود را در این تاپیک مطرح نمایید
با تشکرConfused74:
شروع کار از خودم:
guinnessworldrecords.com بهترین ها و رکورددارترین های دنیا
parstools.com ابزار های اینترنتی
umbrellatoday.com سایت هواشناسی
font.ir دانلود فونت های پرکاربرد
fastdic.com دیکشنری آنلاین
timeanddate.com سایتی مرجع برای زمان و تاریخ تمام کشورهای جهان
منبع:brooz.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/url]
سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترول های خنده دار
[url=http://www.teroll.ir]
[تصویر:  yg6o9mnwwl9fy7jiyb5h.png]
من سایتی میخوام برای آپلود فایل های زیپ با حجم های بالای 20 MB هست؟

(01-06-2013, 02:37 PM)Amir Fenix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سایتی میخوام برای آپلود فایل های زیپ با حجم های بالای 20 MB هست؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و ....
تو Media fire باید چه جوری بذارم؟؟

(01-06-2013, 02:44 PM)Amir Fenix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول باید اکنات بسازی و بعد میتونی به قسمت آپلود بری و فایل مورد نظرتو آپ کنی
(01-06-2013, 02:44 PM)Amir Fenix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول باید عضوشی ، بعد یه اکانت 50 گیگی بهت میده ، بعد هم اگه دوست داشته میتونی برای خودت دسته بندی و پوشه و از این کارا بکنی ، اگر هم دوست داشتی میتونی مثل من یه دلار ناقابل بدی و اکانتت رو بدون تبلیغات کنی Confused25:

بازم مشکلی داشتی به خودم بگو Confused24:
جاذبه ی گوگل !حتما امتحانش کنید خیلی جالبه !
سایتی برای دانلود wallpaper و artwork های بازی ها:

کجارو باید امضا کنم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
آقا سایت خارجی زبان برای تکنولوژی کسی سراغ نداره؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان