نظرسنجی: این مطلب از نظر شما چطور بود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
عالی
100.00%
3 100.00%
متوسط
0%
0 0%
ضعیف
0%
0 0%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی و توضیحاتی درمورد The Banned footage vol.1
به نام خدا

4هفته بعد از انتشار نسخه هفتم از فرنچایز محبوب Resident Evil که با تغییرات اساسی مثل تغییر زاویه دوربین به اول شخص
روانه بازار شده بود,DLC اول این بازی به نام The Banned footage vol.1 منتشر شد که دارای 1بخش داستان مانند و 2 عدد Extra game
جذاب بود.

نام و توضیحات محتویات این بسته
1-Bed room
اول از Extra gameها شروع می کنیم.اولین حالت به اسم BedRoom در این DLCحضور داره که در این حالت باید به عنوان یکی از اشخاصی که
توسط بیکرها گیر افتاده و میخواد از دست اون ها فرار کنه بازی کنید.معماهایی رو باید حل کنید و همینطور از دست مارگاریت که با انواع و اقسام غذاهایی که با خوردنشون میمیرین ازتون پذیرایی می کنه فرار کنید.خونه مثل همیشه تاریکه و یک فندک همراهتونه که باهاش این حالتو بازی کنید.

2-Nightmare
در این حالت باز هم باید به عنوان شخصی که توسط بیکرها گرفتار این خانه و خانواده شیطانی شده بازی کنید.بازی از سردخونه عمارت بیکرها آغاز میشه
و شما باید درمقابل موجی از Moldedها و همچنین جک بیکر مقاومت کنید.می توانید با جمع آوری پیچ و مهره هایی که توسط دستگاهی که در سرد خانه وجود دارد تولید میشوند سلاح و مهمات خریداری کنید و همچنین توانایی های شخصیت بازی و سلاح ها را ارتقا دهید.همچنین میتوانید از تله های موجود هم استفاده کنید.

3-Ethan must die
می رسیم به بخش اصلی این DLC که همان بخش داستانی مانند است به اسم Ethan must die.شما به عنوان شخصیت اصلی بازی یعنی ایتن وینترز به عمارت بیکرها باز می گردید و به دنبال کلید Green houseبرای رسیدن به مارگاریت بیکر هستید.
اتمسفر تاریک و وحشتناک خانه که با آسمان قرمز ترکیبی عجیب,وحشتناک و محیطی خفقان آو را بوجود آورده بیش از هر زمانی لرزه به اندام گیمر می اندازد.
در ابتدا شما یک چاقو دارید اما با شکستن جعبه ها می توانید سلاح و مهمات بدست آورید یا حتی توسط بمب هایی که لوکاس بیکر در بعضی از آنها کار گزاشته است بارها و بارها بمیرید.دشمنان زیادی که تشنه به خون شما هستند هم در این مسیر مانع شما هستند و در طی حدود 2ساعت بازی کردنتان مدام شما را مورد عنایت قرار می دهند.
از همه این ها بدتر این که این حالت مانند بازی اصلی سیو نمی شود یعنی با هر بار مردن باید کار را از صفر شروع کنید.این حالت آنقدر سخت و طاقت فرساست که 10ها بار احتمال دارد بازی را از اول شروع کنید اما وقتی بازی را تمام کردید می فهمید که ارزشش را داشته چون واقعا حالت جذاب و صد البته ترسناکی است که شاید نظیرش را خیلی کم تجربه کرده باشید.از نظر سختی شاید بتوان آن را دارک سولز با سلاح گرم دانست.

به پایان معرفی این DLCبسیار جذاب رسیدیم.میدوارم خوشتون اومده باشه.اگه خوشتون اومد دکمه سپاس پایین رو کلیک کنید و اگرم سوالی بود در خدمتم.
تا معرفی بازی های بعدی بدرود S0 (29)
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
آقا کسی راهی برای VOL.2 پیدا کرده رو نسخه کرکی؟
من ریختم کار نمی کنه
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(04-20-2017, 09:19 PM)PG.AMiRHoSsEiN نوشته است: آقا کسی راهی برای VOL.2 پیدا کرده رو نسخه کرکی؟
من ریختم کار نمی کنه

فقط VOL.1 v رو cpy  کر ک کرده چون ورژن قدیمی دنوو بوده و روی VOL>.2 ورژن جدیدو گذاشتن !
که یا باید منتظر موند خود cpy  یا prophet  باشیم که بیادgoty edition  بده !
یا اشتراکی بخریم !
?Joker : Question, would you die for me
Harley : yes
?Joker : That,s so easy would you live for me
پاسخ
دوستان خوشحال میشم بعد خوندن نظرم بدید S0 (29) S0 (24)
پاسخ
سلام علیکم
خیلی خوبه ادامه بدید، رو جزئیات تمرکز کنید مثل زمان تموم کردن هر کدوم از قسمت ها (به عنوان یه گیمر عادی) 
بعد تموم کردن کارتون یک یا دو بار بخونیدش تا غلط املایی هاش کمتر یا صفر بشه 
مسی=مسیر 
ای حالت آنقدر سخت = این حالت آنقدر سخت
یه عکس مربوط به هر قسمت از بازی هم بگذارید خوب میشه
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
(04-21-2017, 01:04 PM)S.T.A.R.S نوشته است: دوستان خوشحال میشم بعد خوندن نظرم بدید S0 (29) S0 (24)

مرسی برای توضیحات
من RE 7 رو روزهای پایانی سال پیش خریدم، و یکبار تموم کردم که البته قصد دارم دوباره هم بازی کنم و سیزن پس اش رو هم میخوام بخرم برای همین توضیحات dlc خیلی مفید بود برای من، و فهمیدم که واقعن ارزش خرید سیزن پس رو داره
راستی خبری از اون dlc رایگان مربوط به کریس نشد دیگه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
(04-21-2017, 06:57 PM)Farhad01 نوشته است:
(04-21-2017, 01:04 PM)S.T.A.R.S نوشته است: دوستان خوشحال میشم بعد خوندن نظرم بدید S0 (29) S0 (24)

مرسی برای توضیحات
من RE 7 رو روزهای پایانی سال پیش خریدم، و یکبار تموم کردم که البته قصد دارم دوباره هم بازی کنم و سیزن پس اش رو هم میخوام بخرم برای همین توضیحات dlc خیلی مفید بود برای من، و فهمیدم که واقعن ارزش خرید سیزن پس رو داره
راستی خبری از اون dlc رایگان مربوط به کریس نشد دیگه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

یه سری اطلاعات مثل تجهیزات و اینا معلوم شده و تو بهار و احتمالا همین ماه منتشر میشه

ضمنا خوشحالم که مفید بوده براتون و خوشتون اومده سیزن پسشو که خریدید Banned footage vol.2 رو هم داره که بهتر و طولانی تر از Vol.1
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان