امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله تصویری گیمفا
شاید برای اولین بار با این کلمه در سایت برخورد کرده اید و تعجب انگیز باشد ولی من توضیح کاملی در باره این کلمه و این ایده به شما میدهم.

چند وقتی که در سایت بازدید داشتم و فعالیت میکردم با مقاله های خوبی برخورد کردم ولی به دلیل نداشتن عکس های جذاب و دیدنی از خواندن ان مقاله صرف نظر کردم و حال می خواهم با مقالات شما یک مقاله تصویری اماده کنم وبه صورت یک فایلpdfدراختیار دوستان قرار بدهم وهمراه مقاله ها پس زمینه و کار های گرافیکی نسبت به موضوع مقاله داشته باشیم.ومقاله های منتشر شده در یک ماه را کامل وهمراه با کاری زیبا در اختیار دیگران قرار دهیم وموجب رونق بیشتر سایت خوب گیم فا شویم.

در ضمن می توانید کاور این ماه را مشاهده کنید و تا چند روز دیگر برای دانلود اماده دانلود قرار میگیرد.
[تصویر:  HGJMGF.jpg]
امیدوارم خوب پیش بره.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
عالیهConfused62:
آرزومیکنم خوب ازآب دربیادConfused30:
بسیار کار نیکیست...نقد ها رو هم فراموش نکنید...
میگم گزیده ای از کامنتها رو هم پای مقالات بنویسی خیلی خوب میشه!
Never Compromise.
Not even in the face
of Armageddon ...
 [تصویر:  96034497370603282689.gif]  
داداش یه جورایی مثل مجله میمونه مگه نه؟میشه منم عضو بشم؟چون من هنوز برای خودمون گرافیست پیدا نکردم،ببینم مثل بقیه ی مجله هاست مگه نه؟

راستی یه سوال چه جوری میشه توی فروم هم برای خودمون آواتار انتخاب کنیم؟
برای آواتار به https://forum.gamefa.com/usercp.php مراجعه کنید Confused74:
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
مرسی ممنون.ببینم میشه مجله تحریریه هم داشته باشه؟
مرسی جواد جان..ایده ی خوبیه..منتظریم..راستی..اگه با دو حجم متفاوت منتشر کنی نورعلانور میشه.!.Confused62:
داداش اسممونم بنویس،من محمد جواد جعفری هستم.اونایی که مقاله توی سایت گذاشتن اسماشونو بگن.من در مورد کرایسیس 3 گذاشتم.
دیگر اخر کار مقاله تصویری هستیم ودر روز های اتی به انتشار ان میگیریم از دوستان خواهش مندیم در جا های دیگر سایت و بقیه فروم ها و انجمن ها تبلیغ مقاله تصویری گیمفا را انجام دهند.
با تشکر مدیر مقاله تصویری

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شماره هشتم مجله الکترونیکی گیمفا yazdandoost 0 10,511 07-05-2018, 07:24 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  دومین شماره از مقاله تصویری گیمفا javad 11 7,874 08-24-2012, 09:41 PM
آخرین ارسال: Yashar
  انتشار اولین مقاله تصویری گیمفا javad 8 3,807 07-22-2012, 06:49 PM
آخرین ارسال: javad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان