امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله | ده سلاح برتر نسل 7
 ده سلاح برتر در دنیای گیم
PRINCE OF PERSIA(swordd).10
یکی از به یادمان ترین شمشیرها شمشیر شاهزاده پارسی میباشد که باتوجه به مخصوص بودنش میتوانیستیم حرکات بسیار زیبایی را با آن انجام دهیم همچنین این سلاح از اول تا پایان سریه شاهزاده ی پارسی با او همراه بوده و بار ها باعث نابودیه پلیدی و نجات شاهزاده شده است

[تصویر:  41972104118968247153.jpg]
PORTAL (gun).9

سلاحی که باعث شد درگاهی در دنیای گیم باز کند.ذرگاهی که باعث موفقیت هایی همچون بهترین بازیه معمایی و ...و کار این سلاح این بود ما با بخش آبیه آن مناطقی را مجاز میکردیم و به آن شلیک میکردیم تا درگاهی ایجاد شود و سپس با رنگ نارنجی درگاهی دیگر بصورت مجازی ایجاد میکردیم و سرانجام با ورود به هریک از درگاه ها از درگاه دیگر خارج میشدی...بطور مثال وارد درگاه آبی میشدیم از درگاه نارنجی خارج میشدیم

[تصویر:  94529233659630568486.jpg]

DARKSIDERS (death sword).8

ازسلاح هایی است که نظیر ندارد و نمیتوان هیچ چیزی راجع به آن گفت.بسیار سریع و بسیار تیز که دست شخصیتی قرار دارد که از هیچ چیزی هراسان نیست.این 2 شمشیر که در دو دست مرگ قرار دارند توانایی آن را دارند که بهم متصل شوند و یک داسه بسیار بلند را ایجاد کنند.در پشت شمشیر یک اسکلت دیده میشود که نشان دهنده بیرحم بودن و شیطانی بودن داس است و نیز زمانی که از شمشیر به خوبی استفاده شود نوشته هایی به رنگ زرد در می آیند که به خط باستانی یا چیزی فراتر از آن مربوط میشود
[تصویر:  75065289990179181062.png]
CASTLEVANIA:LORDS OF SHADOW (cross combo).7

این صلیب که متعلق به گابریل بلامونت است بسیار قدرتمند و کارامد است.در بازی مناطقی وجود دارد که میشود صلیب را پیچیده تر(از لحاظ کارایی)کرد بصورتی که صلیب را درون یک مکان دایره ای مانند که از زمین مقداری بلندتر است قرار میدهیم و بخشی به آن اضافه میشود...همچنین از اسمه صلیب نیز میتوان پی برد که آپدیت کردن آن میتوان چندضرب های فراوانی چه از نظر سبک بودن و چه از نظر سنگین بودن به وجود اورد...در جاهایی از بازی همانند طناب نیز عمل میکند که برای بالا رفتن یا رد شدن از پلی شکسته بسیار کارامد است
[تصویر:  54317126306808150573.jpg]
RESIDENT EVIL (magnum 44).6

زمانی که دور و بر پر است از رامبی هایی که نمیشود از دستشان رهایی پیدا کرد یا زمانی که با یک موجود سر و کار داریم که هیچ مورده کم نمی آورد آنموقع باید خساست را کنار گذاشت و دست و دلبازانه به سمتشان رویم آن نیز با هدیه ای نه چندان خوشآیند به نام مگنوم 44 که هر تیرش نه تنها عده ی کثیری از زامبی ها را میکشد بلکه قویتر از شاتگان است و با هر بار شلیک به سمت باس فایت ها یا غولان زخمی عمیق را وارد میکند که نشان میدهد این سلاح شوخی بردار نیست.تنها بدیش گرانی و کمبود تیرش است طوری که در تمام بازی به ندرت پیدا میشود
 [تصویر:  39584989823853573472.jpg]
DARKSIDERS (war sword).5

زمانی که میخواهی آغازگر جنگ باشی باید شروعی طوفانی به همراه خود داشته باشی.آنموقع که برای اولین بار با شخصیت جنگ و شمشیرش آشنا شدم برای او سجده کردم زیرا یک ابهت خواص از چهره و شمشیرش و حتی اسبش میبارید.شمشیری به محکمیه فولاد و تیزیه تیغ و قدرت پتک.جنگ برادر مرگ خوب میداند که با شمشیرش که سر تا پا مهر اسکلت به معنای نابودی خورده است استفاده کند.فقط میتوانم بگویم که وقتی شمشیررنگ خون به خود میگیرد بی نهایت قوی میشود

[تصویر:  73300955341596252388.jpg]

ASSASSINS CREED(hidden blade).4

زمانی که میخواهی قاتل باشی و زمانی که میخواهی فردی بزرگ را به قتل برسانی و همچنین یک کشیش بمانی باید یک تاوان دهی.تاوان تو قطع شدن انگشت تو است که باید سلاحی کارامد به نام تیغ مخفی را جایگذین آن کنی.
این سلاح که بسیار خطرناک است به مرور زمان پیشرفته تر شد تا زمانی که شاهد پرتاب گلوله های سمی و گلوله های سربی بودیم و از آنطرف میشد که تیغ آن را به خارج در آوری و بصورت یک خنجر از آن استفاده کنی.این سلاح چیزیست که کشیشان قاتل را از بقیه جدا میکند
 [تصویر:  39450015108569002545.jpg]

GEARS OF WAR(chain saw).3

سلاحی که باعث شد بازی چرخ دنده های جنگ بیش از پیش معروف شود...زمانی که به سلاحی نیاز است که علاوه بر دوربردی خوب در جنگ های نزدیک نیز بتواند بخوبی عمل کند.زمانی که میتوانید دشمنان نزدیکتان را به راحتی با فشردن یک دکمه تیکه تیکه کنین و پیروز میدان شوید.سلاحی قدیمی با کارایی بسیار زیاد و جدید.صدایه اره ی این سلاح برای من همانند لالایی های خوب کودکی در ذهنم مانده است
[تصویر:  67409863353603238199.jpg]
DEVIL MAY CRY(ebony & ivony & rebellion sword).2

زمانی که یک NEPHILIM بخواهد انتقام بگیرد به سلاح های بسیار خوشدستی نیاز دارد.اولین سلاح دو خواهرند که هیچگاه از یکدیگر جدا نمیشوند و بسیار نیز به دست این دانته ما می آید.دو تفنگی که بسیار سریع عمل میکنند و حتی زمانی نیز برای پر کردن خشابشان تلف نمیشود زیرا هیچوقت خالی نمیشود.
سلاح بعدی که باعث شده دانته اعتماد به نفس بالایی بگیرد چیزی نیست جز شمشیر ربلیون بصورتی که در زمان رو در رویی با سگ سه سر میگوید:عجب سگ باحالی تو بری سیرک مشهور میشی که در جواب اهریمن میگوید:تو الآن میمیری و دانته نیز میگوید شوخی نکن اگه خواستی میتونم ببرمت گردش.این شمشیر بسیار تیز است و میتوان چند ضرب هایی باور نکردنی با آن زد و همچنین با آپدیت آن توسط اورب ها به شمشیری بسیار قوی تبدیل میشود
 [تصویر:  02028999260093024406.jpg]

GOD OF WAR (blades of chaos).1

لشکر کریتوس همانند خودش در برابر بربر ها شکست خرده و کریتوس چند قدم بیشتر با مرگ فاصله ندارد که خدای جنگ آرس را صدا میزند و به او میگوید:آرس دشمنان مرا نابود کن و جان مرا بگیر.خدای جنگ که این نزاع را میبیند به درخواست کریتوس جواب میدهد و در یک لحظه تمامی ارتش بربر ها را تکه تکه میکند.سپس آرس به کریتوس شمشیر های آشوب را میدهد که در اعماق جهنم ساخته شده است.این اسلحه که بصورت  دو شمشیر است که به انتهای دو زنجیر وصل شده اند.زنجیر ها به دور دست کریتوس میپیچندوگوشت اورا ذوب میکنند و همیشه باعث یادآوری  قولش میشوند.کریتوس از این به بعد باتوجه به قولش دستورات خدای جنگ را اجرا میکند
[تصویر:  86820959194842823338.jpg]
بخش ویژه
2 سلاحی هایی که نتونستن در ده تا جا بگیرن اما یادشون همیشه هست
FALLOUT(FAT-MAN).1
[تصویر:  37674626064164328241.png]
ALAN WAKE(FLASHLIGHT).2
[تصویر:  34050065440618547538.jpg]

نویسنده:کیهان فتاحی
پیروز و موفق باشید

IN GOD WE TRUST
&
WE ARE a LIVE

[تصویر:  51602927824159199521.jpg]
پاسخ
به نظر من به جای اینکه هر روز مقاله بدید بهتره که چند روز روی یک مقاله وقت بذارید تا بتونید مقاله های خوب تری رو ارائه بدید.
مقاله ی جالبی بود.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

منتظر مقاله های بهتری از شما هستم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
آفرین مقاله خیلی متفاوت و جالبی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] همونطور که دوست عزیز گفت بهتره مقاله هاتونو تو یک روز نگذارین البته تصمیم با خود شماست چون اشکالی توی این کار نیست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهتره تو مقالتون اصلا محاوره ای به کار نبرید مثل قسمت شمشیرهای DMC.
به نظرتون جای اسلحه و دو کلت "هیتمن" خالی نیست؟!؟ اونم می تونست این جا باشه البته این انتقاد نیست نظر شخصیه.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون بابت مقاله جالبتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
خب بسم الله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون بابت مقاله آقا کیهان بسیار زیبا و دلنشین(!)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]فقط یکسری نکات رو عرض می کنم برای افزایش کیفیت مقالاتتون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 باید عرض کنم همون طور که می دونید هر متنی دارای مقدمه، بدنه متن و نتیجه گیریه(شکل گیری ساده ی یک متن) مقاله شما هم تقریبا به همین شکله ولی خب فاقد مقدمس اگه یه مقدمه ای هرچند کوتاه رو می نوشتید، متن زیبایی که الان نوشتید رو زیباتر می کرد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوم این که تلاشتون برای نگارش و انتشار مقالات ستودنیه ولی برای سهولت کارتون و ذخیره نیرو و البته بالابری راندمان کاراتون می تونید برای هر مقاله وقت بیشتری بگذارید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](تگ ها رو اسفند ماه میدن پس وقت زیادی دارید)
دیگه چیزی ندارم بگم فقط این که مقالتون عالی بود و به شدت منتظر مقاله بعدی شما هستم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
تو لیستت اگه rebelion نبود الان اخطار میدادم بهت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منتظر کارهای بهتری از شما هستیم
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
ممنون، مقاله خیلی خوبی بود! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چند روزه که نظری تو این بخش نمی دم؛ ولی چون دیدم به مقاله نویسی علاقه دارید، خواستم راهنماییتون کنم. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
امیرمحمد به این اشاره کرد که مقاله باید مقدمه و نتیجه گیری داشته باشه؛ ولی این وسط یه مقدمه و نتیجه گیری دیگه هم جاش خالیه! متنی که شما نوشتید، مثل این می مونه که بخشی از یک نقد رو برداشته باشید، چون هر سلاح هم باید مقدمه مخصوص خودش رو داشته باشه، نه اینکه همین جوری بگیم اسلحه فلان جوره! مثلاً می تونستید این جوری شروع کنید:
Gears of War __Chain Saw
مگر می شود سخن از اسلحه های زیبا و ابتکاری شود و صحبت از عنوان انحصاری Gears of War به میان نیاید؟! ...
این جوری به جذابیت متن هم اضافه می شه.
خسته نباشید. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
ممنون از نظرات همتون...بشدت از نظرات استفاده میکنم و سعی خودم رو بر این میذارم که کیفیت کارم رو بهتر و بهتر کنم[img]/images/smi/new/136.gif[/img]
بازم ممنون[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
IN GOD WE TRUST
&
WE ARE a LIVE

پاسخ
اینو یادت رفت دادا:
چکش Alec Mason تو بازیه Red Faction:Guerrila!
مقالت عالی بود،واقعأ تک بود،یکی از ایده هایی بود که ممکن بود تا چند دهه به ذهن هیشکه نرسه!
آفرین دادا خیلی حال کردوم(حالا هیشکی نیست بگه تو (من[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])!!،کی هستی که بخوای مقاله تحلیل کنی بزمجه!)
پاسخ
(12-19-2013, 05:27 AM)'Mr.B' نوشته است: اینو یادت رفت دادا:
چکش Alec Mason تو بازیه Red Faction:Guerrila!
مقالت عالی بود،واقعأ تک بود،یکی از ایده هایی بود که ممکن بود تا چند دهه به ذهن هیشکه نرسه!
آفرین دادا خیلی حال کردوم(حالا هیشکی نیست بگه تو (من[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])!!،کی هستی که بخوای مقاله تحلیل کنی بزمجه!)

ممنون از اینکه مقاله رو خوندی و نظر لطفته...خداییش اون چکش به عظمت این 10 سلاح نبود و البته سلاح های خیلی زیادی بود مثله دو تا اسلحه هیتمن یا سلاح های دنیای هیلو و ...
بازم ممنون و سعی میکنم که به مراتب مقاله های بهتری رو بزارم

IN GOD WE TRUST
&
WE ARE a LIVE

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,114 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] هیولاها دیگر زیر تخت نیستند… | نقد و بررسی بازی Sea of Solitude White Beard 0 1,258 08-25-2019, 11:05 PM
آخرین ارسال: White Beard
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,426 08-24-2019, 11:03 PM
  [مقاله] ماجراجویی ادامه دارد | هر آنچه که دوست داریم در Uncharted 5 ببینیم White Beard 0 1,129 08-13-2019, 06:14 AM
  مقاله های 3ریالی| بدبختی های یک گیمر sir x 8 3,854 07-14-2017, 02:32 PM
آخرین ارسال: sir alex

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان