امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله های 3ریالی| بدبختی های یک گیمر
احتمالا اولین چیزی که به مغزتان خطور می کند که چرا نام مقاله  3ریالی است؟ چرا 2ریالی یا 4ریالی یا 5ریالی نیست باید بگویم که درست است مقاله های ما 2 ریال هم نمی ارزد! ولی به شما هیچ ربطی ندارد. جنابعالی وقتی داشتی تو پست های آقای شروین خان اسپم می دادی ما داشتیم برا خودمون غذا درست می کردیم. به علت کسلی شدید در انجمن برآن شدم تا مقالاتی را با نام مقاله های 3 ریالی منتشر کنم تا کمی حال و هوای انجمن عوض شود. در مقاله های 3ریالی نویسنده بیش تر سعی خود را برآن داشته تا از زبان محاوره ای (گفتاری) استفاده کند تا به جذابیت آن اضافه شود. به نیت 5 سالگی گیمفا 5 مورد از معضلات و مشکلات گیمران عزیز در شماره ی اول این عنوان پرداختم که امیدوارم مورد توجه دوستان گیمفایی عزیز قرار گیرد.

[تصویر:  contest-cd-dvd-coaster-01b.jpg]

ان انکر الاصوات لصوت الحمیر!: فرض کنید ساعت 2 نصف شب دارک سولز بازی می کنید ، برای بار هزارم شکست می خورید که در این موقع فریادی به بلندای تاریخ زده و والده ی محترم خود را از خواب شیرین شب بیدار می کنید این جاست که باید گفت نکن برادر من، نکن! اگر به فکر خودت نیستی لااقل به فکر کنسول بدبخت باش که به چهار قسمت مساوی تقسیم می شود.  اصولا ما ایرانی ها نمی توانیم دهان خود را ببندیم که برای بستن دهان می توان چند نکته به کار برد که صد در صد تضمینی هم نیست! راه اول که در 99 درصد موارد هم جواب می دهد بستن پوزه بند است که می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند پیشنهاد می کنم یک افسار هم به گردن خود ببندید که با این کار با 1 تیر دو تا نشون می زنید، اول این که دهان بی صاحب باز نمی کنید و دوم این که به اراذل و اوباش محله تان سواری می دهید! دومین روش که اصلا پیشنهاد نمی شود این است که بیایید 2000 بار بنویسد من (داد نمی زنم) که بدتر، بد از تمام شدن 1999 بار از فرط خستگی داد می زنید و آخرین راه (بد ترین) این که برید پستونک! بجوید زیرا بر طبق تحقیقات دانشمندان قدرتی در پستونک نهفته است که باعث می شود از داد زدن جلوگیری شود و حس نوستالیژیکی به آدم دست می دهد و خون بیش تری به مغر ارسال می شود تا از مغر نداشتتان بیش تر استفاده کنید.

[تصویر:  b46.jpg]
غولی بی شاخ و دم به نام خواهر: کنار آمدن با این موجود بی شاخ و دم از روبه رو شدن با مرتضی ( spartacus خودمون)هم سخت تره! به این جهت که حالا خانم یادش می آد که 2 ماه دیگه یه تحقیق درباره ی "چگونه به پو غدا بدهید" باید انجام بده، حالا خر بیار The Order 1886  بارش کن( رفتم پول خر دادم، دوست دارم آشغال بارش کنم!) تصور کنید بعد 8 ساعت کلاس وقتی شما می روید به منزلتان تا از صحنات زیبا و تاثیر گذار عنوان Witcher 2  لذت ببرید! و تجدید قوا کنید! خواهر محترمان شما را در حال ارتکاب جرم دستگیر کند و کت بسته تحویل پدرتان که تازه از سرکار برگشته تحویل دهد در این موقع است که ایشان ( بابای دلسوزتان) با یک فیتالتی جانانه شما را از پنجره ی اتاق پرتاب می کند که در این موقع باید گفت " انا لله و انا الیه راجعون" بیایید کمی به عقب برگردیم وقتی که خواهر محترمتان از کار های شما آگاه شد چند راه دارید تا از پرت شدن به کوچه نجات یابید: اولین این که به غلط کردن بیفتید و التماسش کنید تا شما را لو ندهد برای این که بیش تر تحت تاثیر قرار بگیرد می توانید جان پو را قسم بخورید و از کلماتی همچون ( جان پو، مرگ پو و .....) استفاده کنید. راه حل دوم این که قول بدید 1 سال از پو نگهداری کنید، بهش شیر بدید، پوشکش رو عوض کنید، قوربون صدقش برید و ...... این راه را تعدادی از دوستان رفته اند و از هر 9 نفر 8 نفر به نتیجه ی مطلوب رسیده اند. در کل باید گفت گول زدن خواهران محترم این مرز و بوم به این راحتی ها هم نیست 7 خان دارد که در مقاله های بعدی به صورت گام به گام و تصویری شرح خواهیم داد.

[تصویر:  1390287917_pou.jpg]

به سان آتش: تو این وضعیت کسادی و تورم یه عده آدم بی کار و مفت خور به نام خرپول  ( خرپول ها کسانی هستند که اندازه ی وزن یک خر پول دارند!) می آِیند برای ما بازی اورجینال می خرند و برای ما اوریج اوریج می کنند که در این موقعیت باید گفت: زرشک! ما کپی می خریم و حال می کنیم! این جمله ای است که از هر 100 PC gamer  ایرانی 101 نفر از آن ها، آن را به زبان می آورند اما آیا واقعا چنین است؟ آیا خرید بازی های کپی به این راحتی است؟ همه ی این ها در .. (بگذریم) باید بگویم که خیر. مورد داشتیم که پسر خ.ر.ه برای خریدن بازی   Brink که مفتش هم گرونه چه کارها که نکرده، از لیس زدن کفش پدر! تا ظرف شستن و نیمرو درست کردن های فراوان! اساسا تیغ زدن پدرهای زحمتکش این مرز و بوم به قدری سخت بوده که شاعر می فرماید: بسی رنج بردم در این سال سی. وقتی که مطمئن شدید از جیب پدرتان چیزی نصیبتان نمی شود باید راه های دیگر را امتحان کنید. می توانید بازی هایتان را به اشتراک بگذارید مثلا می توانید هر چی بازی بدرد نخور و آَشغال دارید در راه خدا انفاق کنید و در عوض 40 تا بازی AAA  دریافت کنید – از الآن گفته باشم که لازم نیست دلتان را صابون بزنید، ناسلامتی 20 میلیون نخبه تو این مملکت زندگی می کنه پس مراقب باشید سرتون کلاه نره، اگه رفت زور نزنید که کلاه بردارید اگه زور بزنید عواقبش با خودتونه!

[تصویر:  avatar_2094.jpg?dateline=1419517857]

من یه انگل (اجتماع) نیستم!
به انجام دادن مکرر یک کار اعتیاد می گویند.اعتیاد، زندگی انسان ها را به سخره می گیرد و باعث می شود که از جامعه دور شوند و به قول معروف "منزوی شوند". بدترین نوع اعتیاد، اعتیاد به شیشه، هروئین، حشیش و سیگار نیست بلکه اعتیاد به گیم است، بله گیم به جای این کارا برو فیزیک کوانتومتو برای دهمین بار مرور کن که فردا مجبور نشی مثل زرافه سرت تو برگه ی دیگران بگیری و بعدشم با یه نمره ی  6.5 از کلاس پرتت کنن. باید بدونید که مردم به یک جوان با ستون فقرات قناس که مثل راه پله قوس داره خر هم نمی دن چه برسه زن! بیش تر بچه های نسل جدید از نظر مهارت زندگی نمره ی صفر هم براشون زیاده واقعا اگه مملکت به دست اینا برسه که در عرض 3 سوت با خاک یکسان می شویم و به قول استاد: Finish him . باور کنید کسی اهمیت نمی ده که شما دارک سولز تو 1 ساعت تموم کردید یا 100 ساعت .در هر صورت این نکاتی که گفتم می تواند بسیار مفید باشد در هر حال اعتیاد به مواد مخدر به نظر اینجانب خیلی بهتر از اعتیاد به گیم است و ترک کردن سیگار خیلی راحت تر از ترک کردن گیم می باشد. در ضمن  سیگار از گیم ارزان تر هم می باشد و می شود به جای این که گیم بازی کنیم بیایم تریاک بکشیم و حال کنیم.

[تصویر:  3650_52675.jpg]

گذشتن از پل صراط= ارتقا سیستم
یه وضع بدی شده این زمونه بازی های جدید روی سیستم های قدیمی اجرا نمی شوند و بازی های قدیمی هم روی سیستم های جدید، کلا این اجرا شدن رو مخه. یادش بخیر یک زمانی داشتیم با کارت گرافیک 16 مگابایتی بازی ها رو Ultra  بالا می آوردیم ولی حالا Call Of Duty Dogs  آمده با یک کارت گرافیک خفن 2 میلیونی رو ultra Low  هم جواب نمی دهد. بزرگ ترین و اساسی ترین مشکل یک گیمر محترم بدون هیچ شکی ارتقا سیستم است که همانطور که گفتم همانند گذشتن از پل صراط سخت و غیر ممکن است. برای خرید کارت گرافیک خوب تنها به یک چیز نیاز دارید پول به همین سادگی. برای بدست آوردن پول می توانید در خیابان های شلوغ تهران خرحمالی کنید یا از دیوار مردم بالا بروید که در این موقع شاعر می فرماید: آمدند و کندند و سوختند و کشتند و بردند و رفتند. راه دیگر این است که نرم افزار اورکلاک کارت گرافیک را دانلود کنید که ممکن است همین کارت گرافیکتان را هم از دست بدهید و صد تا فوش آب دار به اسپنسر، بیل گیتس و اینجانب دهید و آخرین راه اینست که بی خیال شوید و گوربابای گیم  و گوربابای کیس می رویم شبکه ی آی فیلم، ساعت 18:30 مجموعه ی خوش رکاب می بینیم و حال می کنیم، 1 ساعت بعد با سریال خانه ی اجاره ای می بینیم و به منگول بازی های ساکنانش می خندیم، ساعت 20:30 می رویم کلانتر را می بینیم که معلوم نیست می خواهد چه بگوید با اون داستان های کلیشه و تم کلیشه ای ترش، ساعت 21:30 شهریار را می بینیم و به حال این شاعر جانسوز کشورمان اشک می ریزیم و ابراز احساسات می کنیم و در ساعت 22:30 هم زمانه روی ریل می رود که مردم ایران از شوق دیدن این فیلم به بالا و پایین می پرند، در نهایت باید گفت: آی فیلم دوستت داریم.

[تصویر:  23023.jpg]

سخن پایانی:
مقاله های 3 ریالی در 15 ایپزود در انجمن گیمفا منتشر خواهد شد که امیدوارم مورد قبول شما عزیزان قرار گرفته باشد. قسمت دوم مجموعه شاید این جمعه بیاید، شاید آن جمعه و یا اصلا نیاید پس بی خود منتظر نباشید.

[تصویر:  khnm_shyrzd.jpg]
پاسخ
خوب بود ولی باید چاشنی طنزش رو بیشتر و بهتر بکنی ولی زیاد نکنی که مثلا زورکی بخواي طرف رو بخندوني در ضمن از استاد خردمندی هم کمک بگیر تجربه اش زیاده تو این زمینه

موفق و موید باشید دوست عزیز
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
یاد استاد خردمندی افتادم…در مورد متن خوب بود ولی بهتره به همون که علیرضا جان گفتن عمل کنین
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
خیلی باحال بود
زودتر بقیه اش رو هم بزار
پاسخ
راستی دادا تو بخش من یک انگل اجتماع نیستم به جای دارک سولز نوشتی دارک سوز
پاسخ
عالی بود.موفق باشی
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
پاسخ
درمورد the order خیلی جالب گفتی ایول S0 (62)
[تصویر:  tv0b_icarus_landing_system_by_ashwyerio-d6vcvnw.jpg]
پاسخ
جالب بود ولی از یه نوسینده مبتدی توقع کمی بشتره درون مایه طنز جالب بود اما تنها مشکل مقاله این بود که بعضی جا ها علاءم نگارشی رو خوب کار نکرده بودی 
به طور کلی خوب بود :heart:
.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
S0 (45)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,099 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] هیولاها دیگر زیر تخت نیستند… | نقد و بررسی بازی Sea of Solitude White Beard 0 1,252 08-25-2019, 11:05 PM
آخرین ارسال: White Beard
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,421 08-24-2019, 11:03 PM
  [مقاله] ماجراجویی ادامه دارد | هر آنچه که دوست داریم در Uncharted 5 ببینیم White Beard 0 1,124 08-13-2019, 06:14 AM
  مقاله ویژه گیمفا درمورد بازی «فارکرای پریمال»؛ تا ساعاتی دیگر ... Mobin Ahmadi 2 1,886 03-28-2016, 12:55 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان