امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار عکس از دسکتاپ(خودم ساختم)
(02-16-2016, 11:40 PM)MsajadB نوشته است: سلام دوست عزیز، آیکون سمتِ چپ بالا گویای این موضوع هست که شما سورس کد رو برداشتید و فقط اسم رو تغییر دادین و اینجا گذاشتین :)

و ممکن هم هست شما خیلی خیلی شبیه سورس کُد درست کردین!(!) ! (چی بگم والا) :|

منبع سورس کَُد

عکس: 
[تصویر:  5rOAv.jpg]

از من کینه به دل نگیری رفیق  S0 (74)
من فقط برای اجرای بهتر قوانین طلایی گیمفا این موضوع رو گفتم!
بازم اگه ناراحت شدی، عذر میخوام...
دوست عزیز این کاربر که از خودش کد نساخته که. معلومه این کد هارو از یه جایی یاد گرفته. البته تغییرات توی نرم افزار زیاده ولی در کل مشخصه که از همین کد ها استفاده کردن. ضمنا بعید میدونم نرم افزار با زبان سی شارپ نوشته شده باشه(البته مطمعن نیستم). ولی این حرکت صرفا کپی محسوب نمیشه. چرا که شما بخواید هر نرم افزاری بسازید قطعا کدش رو از جایی بر خواهید داشت و یه تغییراتی توی اون اعمال میکنید. در کل قبلا هم گفتم این نرم افزاری که کاربر Kheng تو این پست قرار دادن ایراداتی داره که همین ایرادات معلوم میکنه که ایشون صرفا عملیات کپی و پِیست رو انجام ندادن...
پاسخ
(02-16-2016, 11:57 PM)سجاد محمدی پور نوشته است:
(02-16-2016, 11:40 PM)MsajadB نوشته است: سلام دوست عزیز، آیکون سمتِ چپ بالا گویای این موضوع هست که شما سورس کد رو برداشتید و فقط اسم رو تغییر دادین و اینجا گذاشتین :)

منبع سورس کَُد

عکس: 

دوست عزیز این کاربر که از خودش کد نساخته که. معلومه این کد هارو از یه جایی یاد گرفته. البته تغییرات توی نرم افزار زیاده ولی در کل مشخصه که از همین کد ها استفاده کردن. ضمنا بعید میدونم نرم افزار با زبان سی شارپ نوشته شده باشه(البته مطمعن نیستم). ولی این حرکت صرفا کپی محسوب نمیشه. چرا که شما بخواید هر نرم افزاری بسازید قطعا کدش رو از جایی بر خواهید داشت و یه تغییراتی توی اون اعمال میکنید. در کل قبلا هم گفتم این نرم افزاری که کاربر Kheng تو این پست قرار دادن ایراداتی داره که همین ایرادات معلوم میکنه که ایشون صرفا عملیات کپی و پِیست رو انجام ندادن...

احساس میکنم شما رسماً توهین آبداری به جامعه کدنویس ها کردی! :|

یعنی این بنده خداهایی که نرم افزار می سازن "قطعاً کُدش رو از جایی" برخواهند داشت و فقط اسم رو تغییر میدن و چندتا المنت پاک میکنن میدن بیرون؟!
عنوان تاپیک جمله ی "خودم ساختم" رو یَدَک میکشه،
آیا معنی این جمله اینه که خودم "کپی، پیست کردم و توش تغییرات دادم" ؟!
Over my dead body I'm taking you
[تصویر:  Resident-Evil-6-Underground-Nightmare-1.png]
پاسخ

منبع سورس کَُد

عکس: 

سلام من این سورس رو از خودم نوشتم و از جایی کپی نکردم و دلیل اینکه سورس و اموزش رو نذاشتم بخاطر این بود که کسی درخواست نکرد
سورس پروژه ای که لینک دادین اینه:
نقل‌قول: Imports System.ComponentModel
Imports System.Text
'/////
Imports System.Drawing.Imaging
Imports System.IO

Namespace ScreenCaptureCS
    Partial Public Class Form1
        Inherits Form

Public Sub New()
            InitializeComponent()
        End Sub
        Dim bounds_Renamed As Rectangle
        Dim screenshot As System.Drawing.Bitmap
        Dim graph As Graphics
        Private Sub Button1_Click(ByVal sender As Object, ByVal e As EventArgs) Handles Button1.Click
'INSTANT VB NOTE: The variable bounds was renamed since Visual Basic does not handle local variables named the same as class members well:

bounds_Renamed = Screen.PrimaryScreen.Bounds
            screenshot = New System.Drawing.Bitmap(bounds_Renamed.Width, bounds_Renamed.Height, System.Drawing.Imaging.PixelFormat.Format32bppArgb)
            graph = Graphics.FromImage(screenshot)
            graph.CopyFromScreen(bounds_Renamed.X, bounds_Renamed.Y, 0, 0, bounds_Renamed.Size, CopyPixelOperation.SourceCopy)

PictureBox1.Image = screenshot
        End Sub

Private Sub Button2_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button2.Click
            If SaveFileDialog1.ShowDialog = Windows.Forms.DialogResult.OK Then
                If RadioButton1.Checked = True Then
                    Dim fs3 As New FileStream(SaveFileDialog1.FileName & ".gif", FileMode.Create, FileAccess.Write)
                    screenshot.Save(fs3, ImageFormat.Gif)
                    fs3.Close()
                ElseIf RadioButton2.Checked = True Then
                    Dim fs As New FileStream(SaveFileDialog1.FileName & ".bmp", FileMode.Create, FileAccess.Write)
                    screenshot.Save(fs, ImageFormat.Bmp)
                    fs.Close()

ElseIf RadioButton3.Checked = True Then
                    Dim fs2 As New FileStream(SaveFileDialog1.FileName & ".jpg", FileMode.Create, FileAccess.Write)
                    screenshot.Save(fs2, ImageFormat.Jpeg)
                    fs2.Close()
                End If
                MessageBox.Show("با موفقیت ذخیره شد", "موفقیت", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information)
            End If

End Sub

Private Sub Form1_Load(sender As Object, e As EventArgs) Handles MyBase.Load

End Sub
    End Class
End Namespace
و کدی که من ازش استفاده کردم اینه:
نقل‌قول: Public Class Form1
    Private Sub tak_pic()
        Me.Opacity = 0

Dim bmp As New Bitmap(Screen.PrimaryScreen.Bounds.Width, Screen.PrimaryScreen.Bounds.Height)
        Graphics.FromImage(bmp).CopyFromScreen(0, 0, 0, 0, bmp.Size)
        PictureBox1.Image = bmp

Me.Opacity = 100

End Sub
    Private Sub Button1_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button1.Click
        Call tak_pic()
    End Sub
    Private Sub Timer1_Tick(sender As Object, e As EventArgs) Handles Timer1.Tick
        Call tak_pic()
    End Sub

Private Sub Button2_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button2.Click
        Dim saveimage As New SaveFileDialog
        If saveimage.ShowDialog = Windows.Forms.DialogResult.OK Then
            PictureBox1.Image.Save(saveimage.FileName)
        End If
    End Sub

Private Sub CheckBox1_CheckedChanged(sender As Object, e As EventArgs) Handles CheckBox1.CheckedChanged
        TextBox1.Enabled = CheckBox1.Checked
        Timer1.Enabled = CheckBox1.Enabled
    End Sub

Private Sub TextBox1_TextChanged(sender As Object, e As EventArgs) Handles TextBox1.TextChanged
        If Val(TextBox1.Text) > 0 Then
            Timer1.Interval = TextBox1.Text * 1000
        Else
            TextBox1.Text = 5
        End If

End Sub
End Class
همون طور که میبینید این دوتا اصلا شبیه هم نیستند و اگه بخاییم کد های من رو خلاصه کنیم میشه سه خط:
نقل‌قول: Dim bmp As New Bitmap(Screen.PrimaryScreen.Bounds.Width, Screen.PrimaryScreen.Bounds.Height)
        Graphics.FromImage(bmp).CopyFromScreen(0, 0, 0, 0, bmp.Size)
        PictureBox1.Image = bmp
اگه قرار بود من این رو کپی کنم و به اسم خودم ثبت کنم باید کد ها تغییر نمیکردند و حتی اگر شبیه به هم باشند منطقی هست کد ها شبیه به چون هر دو از یک زبان برنامه نویسی استفاده کردیم
لطفا قبل از تهمت زدن از صحت حرف خود مطمعن شوید
با تشکر
من خنگم
پاسخ
(02-17-2016, 12:05 AM)MsajadB نوشته است:

منبع سورس کَُد

عکس: 

یعنی این بنده خداهایی که نرم افزار می سازن "قطعاً کُدش رو از جایی" برخواهند داشت و فقط اسم رو تغییر میدن و چندتا المنت پاک میکنن میدن بیرون؟!
دوست عزیز اگه حرفام شمارو ناراحت کرده واقع معذرت می‌خوام. ولی بنده اصلا و عبدا منظور تک تک جملاتم این چیزی که شما تفصیر کردین (که برای بنده قابل احترامه) نبود متاسفانه. اگر منظورتون از این بنده خداها همون برنامه نویس هایی هست که پروژه های بزرگی رو ارائه میدن باید بگم که برنامه نویسی یک زبانه، چیزی نیست که هرکسی خواست یه چی بهش اضافه کنه و درستش کنه. این کدها از پیش وجود دارن و مثل زبان فارسی و انگلیسی، زبان برنامه نویسی هم یک نوع زبانه. جوری نیست که هرکسی بخواد بتونه جمله ای بسازه یا کلمه ای واردش کنه. که البته تو برنامه نویسی صرفا "دستور" تلفظ میشه. بنده نگفتم چنتا علامت پاک میکنن میدن بیرون... مثلا اگه نرمافزار های بزرگ رو مشاهده کنی تقریبا تو همشون دستورات مشابهی یافت میکنی.(مثل ضبدر و تمام صفحه کردن) حالا این دلیل نیست که هرکدوم یه دستور رو برای اجرای این کد نوشتن. یه مثال هم در خوزه‌ی همین نرم افزار میشه اشاره کرد. اگه دقت کنید در فضای مجازی هزاران هزار نرم افزار فیلم برداری و عکس برداری از دسکتاپ وجود داره و این دلیل بر اون نیست که هر کدوم با یک کد جداگنه نوشته شده باشن.
تمام این ها کپی پیست محسوب نمیشه. در کل برای شخصیت شما احترام زیادی قائلم و قطعا هرچی گفتید برای کیفیت پست های انجمن بوده و بس...

موفق باشید.
پاسخ
(02-17-2016, 12:23 AM)سجاد محمدی پور نوشته است:
(02-17-2016, 12:05 AM)MsajadB نوشته است:

منبع سورس کَُد

عکس: 

دوست عزیز اگه حرفام شمارو ناراحت کرده واقع معذرت می‌خوام. ولی بنده اصلا و عبدا منظور تک تک جملاتم این چیزی که شما تفصیر کردین (که برای بنده قابل احترامه) نبود متاسفانه. اگر منظورتون از این بنده خداها همون برنامه نویس هایی هست که پروژه های بزرگی رو ارائه میدن باید بگم که برنامه نویسی یک زبانه، چیزی نیست که هرکسی خواست یه چی بهش اضافه کنه و درستش کنه. این کدها از پیش وجود دارن و مثل زبان فارسی و انگلیسی، زبان برنامه نویسی هم یک نوع زبانه. جوری نیست که هرکسی بخواد بتونه جمله ای بسازه یا کلمه ای واردش کنه. که البته تو برنامه نویسی صرفا "دستور" تلفظ میشه. بنده نگفتم چنتا علامت پاک میکنن میدن بیرون... مثلا اگه نرمافزار های بزرگ رو مشاهده کنی تقریبا تو همشون دستورات مشابهی یافت میکنی.(مثل ضبدر و تمام صفحه کردن) حالا این دلیل نیست که هرکدوم یه دستور رو برای اجرای این کد نوشتن. یه مثال هم در خوزه‌ی همین نرم افزار میشه اشاره کرد. اگه دقت کنید در فضای مجازی هزاران هزار نرم افزار فیلم برداری و عکس برداری از دسکتاپ وجود داره و این دلیل بر اون نیست که هر کدوم با یک کد جداگنه نوشته شده باشن.
تمام این ها کپی پیست محسوب نمیشه. در کل برای شخصیت شما احترام زیادی قائلم و قطعا هرچی گفتید برای کیفیت پست های انجمن بوده و بس...

موفق باشید.
نه برادر، ناراحت چیه، بالاخره همین گپ و گفت ها حال و هوای انجمن رو عوض میکنه دیگه :)
در بابِ این مطلب که برای مثال موارد کلیشه ای از یکسری دستورات خاص استفاده میشه، خیلی موافق نیستم
برای مثال مدرسِ خود بنده یک اسلایدشو 50 خطی رو دقیقاً با همون ظاهر با 7 خط نوشت و حتی یادمه به یکی از دانشگاه های مالزی ارائه داد و جایزه گرفت...
شاید ظاهر یکی باشه ولی بطن و دلِ موضوع چیز دیگری است :)
اینکه یک کدنویس از دستوراتی که سال ها گذشته و منسوخ شده و دستورات دیگری جایگزین اون ها شدن استفاده میکنه، مطمئناً نشان دهنده استفاده از آموزش های قدیمی که در سطح اینترنت وجود داره، هست (من منظورم با کاربر Kheng نیست! سوء تفاهم نشه)

و همچنین درباره اینکه آیا این کد همون کُدی هست که تو سورس وجود داره یا نه، ترجیح میدم دیگه چیزی نگم!
چون بنده هیچ سررشته ای در زمینه "برنامه نویسی تحت ویندوز" ندارم و فقط از روی ظاهر کار این موضوع رو گفتم :)
قضاوت فقط مخصوص خداست

کاربر عزیز، Kheng موفق باشی...
Over my dead body I'm taking you
[تصویر:  Resident-Evil-6-Underground-Nightmare-1.png]
پاسخ
سلام به همه عزیزان چه خبره اینجا Blink Blink Blink Blink Blink Blink
بابا پست رو خراب نکنید الان یکی بخواد یچی بگه باس چیکار کنه اینجا
این دوست عزیزمون سجاد محمدی پور چقدر از من دفاع میکنه خخخخخخ S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45)
این دوست عزیزمون [b]MsajadB [/b]چقدر تعارف تیکه پاره میکنه خخخخخخخخ S0 (45) S0 (45) S0 (45) S0 (45)
دوست عزیز هوه(HOoOH) گیرت بیارم میکشمت نمیشد حرف نزنی S0 (45) 113
این عزیز هوه فقط خواسته به من ضد حال بزنه از اون 3 ارسالش معلومه
ولی دمش گرم چه حرف پر معنیی زد "به اسم خودت ثبت کنی" خخخ S0 (45) من مگه تو این انجمن اسم دارم ؟؟؟اخه بیام یه خنگو تبلیغ کنم که چی بشه مثلا؟؟؟؟؟
فقط اینو بگم کد ها شبیه به هم نیستند و من برنامه رو خودم نوشتم اگه لازم باشه خط خط کد هارو توضیح میدم براتون

شعار من رو یادتون نره لطفا:من یه خنگم S0 (56)
موفق و سربلند باشین
من خنگم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار ویروس یاب(خودم ساختم) kheng 4 2,299 02-26-2016, 07:28 PM
آخرین ارسال: kheng
  نرم افزار تایپ کننده خودکار (خودم ساختم) kheng 3 2,292 02-17-2016, 02:09 PM
  نرم افزار کتابخانه kheng 2 1,439 02-03-2016, 06:50 PM

پرش به انجمن: