امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی بازی Crysis 2 | تنها یک نفر
(10-20-2014, 10:14 PM)'arash12' نوشته است: اول بگم که درود بابت نقد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]...بعد هم اینکه این بازی هوش مصنوعی عالی داشت ؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]این  بازی از نظر هوش مصنوعی فاجعه بود !...من خودم تو این بازی بار ها دیدم که هوش مصنوعی خودش رو با نارنجک ها و راکت انداز های خودش کشت !...تازه این قضیه خوب هست و مربوط به اویل انتشار بازی میشه که بازی حتی DX11 هم نداشت.بعد انتشار آپدیتی که کرایتک برای این بازی داد و اضافه کردن DX11 بازی از نظر گرافیکی اسطوره شد ولی هوش مصنوعی نه تنها بهتر نشد بلکه بدتر هم شد !...من نسخه ی ماکسیموم ادیشن رو از استیم خریدم و مثل اسب پشیمون شدم.من تو این بازی باگ های عجیبی تو هوش مصنوعی دیدم که تو هیچ بازی دیگه ندیده بودم.مثلا چندین بار دیدم که بعد نزدیک شدن به دشمن . هوش مصنوعی غات می زد و می دوید طرف دیوار و میخورد به دیوار باز بر میگشت عقب و باز می رفت تو دیوار و این کار رو تکرار می کرد تا اینکه بکشیمش...اون مشکلات قبلی هم که گفتم هم روش...
در کل بازی بدی نبود ولی رود خسته کننده میشد ولی اواخر بازی باز جالب تر از اوایل بازی میشد به نظر من.

سلام دوست عزیز و ممنون بابت خوندن نقد بنده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از لحاظ هوش مصنوعی خوب به نظر میاد، مقداری که راجع هوش مصنوعی توضیح دادم رو به خوبی نخوندید. یکی از دلایل خوب بودن هوش مصنوعی وقتی رو حالت Cloack Mod به دشمنا نزدیک میشدی، کم کم میفهمیدن و خب بعضی ها میگفتن که اینم خوب نیست ولی کاملا درسته چون بالا خره صدا و اون شکل نامرئی خودت معلوم میشه تو فاصله های نزدیک. این مشکل شمافک کنم باگ باشه نه هوش مصنوعی چون، باگ مربوط به هوش مصنوعی مثلا اینه که دشمن برای خودش میگرده و تو اطرافش و جلوش بری نفهمه. منم اصلا سعی نکردم فن بازی در بیارم در صورتی که یکی از بزرگ ترین فن های کرایسیس [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] هستم. من نسخه ی 2 و 3 رو بخصوص 3 رو بیش تر از همه بازی کردم و شاید هر مرحله رو بشتر از 10 بار رفتم، ولی اصلا همچین چیزهایی در بازی ندیدم و تازه بازی کرکی هم بود نه اورجینال.
بازم ممنون برای اطلاعاتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(10-20-2014, 09:39 PM)'Last of Shadow' نوشته است: یه تشکر می کنم بابت نقد. آفرین واقعاً خوب بود. حالا شاید یه اشکالات جزئی املایی و نگارشی داشته باشه که اون هم ایرادی نداره و میشه تو کارهای بعدی رفع بشه. درکل برای کار اول خیلی خوب بود. اگه به نوشتن نقد و بررسی علاقه داری، حتماً ادامه بده.

حتما، فک نمیکردم نقدم اینقدر خوب بشه. حتما تو نقد بعدی بدون تمام این مشکلات میام.

...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
نقد خیلی خوبی بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
دمت گرم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فکر نمی کردم دست به قلمت اینقدر خوب باشه[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
به عنوان نقد اول خیلی خوب بود. نقد اول یه چیزی مثل ترم اول دانشگاهه. اول که وارد میشی چیز زیادی نمیدونی صرفا یه چیزایی شنیدی ولی شنیدن کی بود مانند دیدن بخش ها رو گم می کنی از قوانین خبر نداری کلاسا رو اشتباه میری و از بقیه دانشجوها می پرسی ولی از ترم دوم به بعد خودت میشی راهنما برای بقیه. نقد هم همینطوره. موارد نگارشی مشاهده میشه که لازمه رفع شوند مثلا استفاده زیاد از می باشد. به نظر من امتیازات بازی نباید در نقد درج شوند چونکه امتیازی که تو به بازی میدی الان اهمیت داره. 
[تصویر:  efo8m8mkw0ge.jpg]
پاسخ
(10-23-2014, 08:29 PM)'EDCL' نوشته است: به عنوان نقد اول خیلی خوب بود. نقد اول یه چیزی مثل ترم اول دانشگاهه. اول که وارد میشی چیز زیادی نمیدونی صرفا یه چیزایی شنیدی ولی شنیدن کی بود مانند دیدن بخش ها رو گم می کنی از قوانین خبر نداری کلاسا رو اشتباه میری و از بقیه دانشجوها می پرسی ولی از ترم دوم به بعد خودت میشی راهنما برای بقیه. نقد هم همینطوره. موارد نگارشی مشاهده میشه که لازمه رفع شوند مثلا استفاده زیاد از می باشد. به نظر من امتیازات بازی نباید در نقد درج شوند چونکه امتیازی که تو به بازی میدی الان اهمیت داره. 

ممنون. حتما توی نقد بعدی که منتظر میکنم این کشگلا به کلی رفع میکنم. منظورتون از آخرش نفهمیدم خب نظر من همون نمرات بودش.
ممنون بابت نظرتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,754 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 933 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 951 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,847 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,101 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان