نظرسنجی: شما کدام بازی را میپسندید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Call of Duty Modern Warfare 2
100.00%
3 100.00%
Battlefield Bad Company 2
0%
0 0%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدوم بهتره؟ Call of Duty Modern Warfare 2 یا battlefield Bad Company 2؟
با سلام خدمت اعضای محترم انجمن.
در این پست قصد داریم یک نظرسنجی درباره ی دو بازی معروف Call of Duty Modern Warfare 2  و Battlefield Bad Company 2 ایجاد کنیم ولی قبلش به نقد و بررسی این دوبازی میپردازیم.
اول از بتلفیلد شروع میکنیم:
گرافیک بازی Battlefield BC2 فوق العاده است در حدی که یک گیمر شوتر را به خود جذب میکند. میزان تخریب پذیری این بازی بسیار بالاست. از لحاظ گیم پلی و داستان وشخصیت پردازی بازی Battlefield BC2 دارای ضعیف هست و بازی زیاد جذاب نیست. استفاده از هر نوع وسیله ی نقلیه و تنوع ماشین ها و اسلحه ها از دیگر ویژگی های این بازی هستند.
اما بازی Call of Duty Modern Warfare 2 با گرافیک بالا و گیم پلی و داستان بسیار زیبا و بی نقص و شخصیت پردازی عالی وارد میدان میشود.Call of Duty Modern Warfare 2 از لحاظ گرافیک بسیار عالیه ولی به بازی Battlefield BC2 نمیرسه.داستان عالی و فوق العاده و بی نقص این بازی نظر هر گیمری را به خود جلب میکند. تنوع اصلحه ، شخصیت پردازی بسیار عالی، داستان بسیار زیبا و تنوع مرحله از ویژگی های این بازی هستند.
حال شما کدام را انتخاب میکنید؟
پاسخ
just Call of Duty Modern Warfare 2
عاشق برنامه نویسی گیم 
عاشق ماشین سواری و بهترین بازی از نظر من Forza
برنامه نویس بخش هارد اکسترنال فروشگاه پورومیکس
پاسخ
(02-19-2018, 06:10 PM)poromix-shop نوشته است: just Call of Duty Modern Warfare 2
من خودمم طرفدار بازی Call of Duty Modern Warfare2 هستم واقعا بازیش عالیه من هنوزم بازیش میکنم.
پاسخ
اگر بین عناوین بتلفیلد نظر سنجی میذاشتید بهBattlefield Bad Company 2رای میدادم اما چون بین بازی شاهکارCall of Duty Modern Warfare2وبتلفید بد کمپانی2نظرسنجی گذاشتین به کالاف رای دادم چون درسته مقدار کوچکی گیم پلی بتلفیلد از کالاف بهتره اما از لحاظ داستانی،شخصیت پردازی وموسیقی به پای کالاف نمیرسه S0 (22)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,078 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  زنان هم در آزادی امروز جهان نقش دارند| نقد و بررسی بازی Battlefield V White Beard 0 1,231 11-28-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4 yazdandoost 6 2,219 10-22-2018, 05:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازبینی بازی Battlefield 1 بر روی MSI GT72VR Gabit0 0 1,688 03-03-2017, 11:38 AM
آخرین ارسال: Gabit0
  اجرای بازی COD Infinite Warfare بر روی MSI GT72VR Dominator Gabit0 2 2,056 03-01-2017, 05:33 PM
آخرین ارسال: Gabit0

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان