امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات Dying Light منتشر شد (آپديت می شود)
[تصویر:  forx0jbtea63u2rmccet.jpg]

عنوان Dying Light ساخته شده توسط استودیو  Tech Land میباشد که در  سبک بقا (survival) برای کنسول های نسل هشت و pc منتشر شده است

در زیر میتوانید نمراتی که منتشر شده است را مشاهده کنید :
Cheat code central :94
Softpedia:90
Vandal online :88
Power Unlimited :83
Twinfinite :80
Attack of the fanboy :80
Hard-core Gamer :70 
Destructoid70
:50 Jimquisition
Game trailers : 68
Level up:78
Gameblog.fr:80
Gamespot:70
Atomix:70
Hobby consolas:84
Multiplayer.it:86
Eurogamer Italy:80
PC gamer:70
PCGamesN:70
Everyeye.it:85
Spazio game:85
Merlin in kazzani:84
Play station life style:85
Game Revolution:60
Post arcade:55
منبع :www.metacritic.com/game/pc/dying-light

متای بازی بر روی pc تا به این لحظه :79
متای بازی بر روی ps4 تا به این لحظه :71
پاسخ
لطفا منبع خبرتون و همچنین یک تصویر برای خبرتون قرار بدید.
پاسخ
به نظرم یکم نمرات این بازی رو زیاد دادن
چون وقتی داشتم این بازی رو انجام میدادم چند تا باگ خیلی ضایع دیدم
[تصویر:  2bjrxah16fioagiv96ar_thumb.jpg]
پاسخ
نمرات خوبی کسب کرده!

اما بازیش بنظر من عالیه
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
به نظر من نمراتش اصلا خوب نیست
به بازیش خیلی امید داشتم
پاسخ
دوستان عزیز به هیچ عنوان به نمره ها توجه نکنید چون واقعا چرت و مزخرف هست.
اخه نمره دادند صفر این همه سازنده ی بازی زحمت کشیده بعد یه آدم(دور از جون آدم)میاد کل بازی رو تخریب میکنه.
برید بازی رو انجام بدید و لذتشو ببرید و کاری به حرف های کسه دیگه ای نداشته باشید مهم نظر خودتون و لذت بردن خودتونه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(01-30-2015, 02:07 PM)مجید نصر نوشته است: دوستان عزیز به هیچ عنوان به نمره ها توجه نکنید چون واقعا چرت و مزخرف هست.
اخه نمره دادند صفر این همه سازنده ی بازی زحمت کشیده بعد یه آدم(دور از جون آدم)میاد کل بازی رو تخریب میکنه.
برید بازی رو انجام بدید و لذتشو ببرید و کاری به حرف های کسه دیگه ای نداشته باشید مهم نظر خودتون و لذت بردن خودتونه.
بله مجید جان درست میگی مثلا من بازی فار کرای4رو بازی کردم اصلا دوستش نداشتم.
مهم اینه که یه نفر از یه بازی خوشش بیاد.
مثلا WATCH DOGSنمرش بد بود ولی من از بازیش خوشم اومد
پاسخ
(01-30-2015, 02:07 PM)مجید نصر نوشته است: دوستان عزیز به هیچ عنوان به نمره ها توجه نکنید چون واقعا چرت و مزخرف هست.

حرف قشنگی زدی
حالا شاید همه نمرات در حد چرت و مزخرف نباشن ولی همشون میشه گفت سلیقه توشون دخیله .
یکی از این بازیا خوشش نمیاد کم نمره میده و یکی برعکس . البته به بخش های مختلف یه بازی توجه هم بشه باز هم اگه سلیقه دخیل نباشه تمام نمرات یکی میشن .
واقعن خود گیمرها باید ببینن به یک چنین بازی و سبک اون علاقه دارن یا نه .
و بله صفر دادن هم واقعن بی انصافیه ، حالا از اونطرف ، یه بازی  هم عالی کار بشه بازهم بعضی نمرات کم داده میشه.
همون تجربه خود اشخاص و اینکه میبینن بازی لذت بخش  هست براشون اهمیت بیشتری داره .
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,687 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,637 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,656 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,509 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,266 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان