امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی کلیدی در Dark Souls 2
بهترین راه به دست اوردن روح همین 13 بار کشتن موجودات ایت. خیلی بازی قشنگی هست، تازه قلقش آمده دستم.
فقط یه سوال، من حدود سه هزارو خورده ای روح دادم یه سپر بعد هرکاری می کنم نمی تونم اون سپر رو انتخاب کنم. هر دکمه ای میزنم نمیشه. نه تنها سپر برای ایتم و شمشیر هم همینطوری هست. S0 (43) نسخه ی ps3 بازی می کنم.
پاسخ
(03-27-2016, 07:56 AM)HOSSEIN COD نوشته است: بهترین راه به دست اوردن روح همین 13 بار کشتن موجودات ایت. خیلی بازی قشنگی هست، تازه قلقش آمده دستم.
فقط یه سوال، من حدود سه هزارو خورده ای روح دادم یه سپر بعد هرکاری می کنم نمی تونم اون سپر رو انتخاب کنم. هر دکمه ای میزنم نمیشه. نه تنها سپر برای ایتم و شمشیر هم همینطوری هست. S0 (43)  نسخه ی ps3 بازی می کنم.

حسین جان اگر سلاح یا لاسی توی بازی رو نمی تونی استفاده کنی یعنی شخصیتت حد نصاب اعداد لازم برای استفاده از اون رو نداره هنوز. هر سلاح یا لباسی رو اول چک کن ببین می تونی استفاده کنی یا نه. برو توی اطلاعات اون اسلحه یا لباس در زیر صفحه مثلا نوشته این سلاح قدرت 20 می خواد. حالا اگه مشکی نوشته بود یعنی تو به این عدد رسیدی ولی اگر یه مورد قرمز باشه یعنی نمی تونی استفاده کنی و بر یا این که بتونی باید در دفعات بعدی که شخصیتت رو اپگرید می کنی اون قابلیت رو عددش رو ببری بالا تا اون لباس یا سلاح مورد مورد علاقه‌ات قابل استفاده بشه.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
دوستان یک سوال فنی، اگر حجم آیتم‌های Equip شده پایین باشه سرعت داج کردن بیشتر میشد، حالا یک سوال، عدد 30 یا 60 فرق خاصی توی سرعتتش توی داج کردن داره؟ چون مثلا بالای 70 باشه سرعت پلیر پایین میاد
That was just a dream

پاسخ
(03-27-2016, 07:00 PM)ERFAN RP نوشته است: دوستان یک سوال فنی، اگر حجم آیتم‌های Equip شده پایین باشه سرعت داج کردن بیشتر میشد، حالا یک سوال، عدد 30 یا 60 فرق خاصی توی سرعتتش توی داج کردن داره؟ چون مثلا بالای 70 باشه سرعت پلیر پایین میاد

سلام به اقا عرفان عزیز.

بله عرفان جان هر عدد کمتری سرعت رو بیشتر می کنه. یعنی اگر لخت و بدون لباس باشی بیشترین سرعت بازی رو داری وهر یه قطعه ای که بپوشی سرعت رو کمتر می کنه. البته نمیشه که بدون لباس بود. همونطور که قبلا گفتم بهترین لباس های بازی اونایی هستند که روح گرفتن شما را بیشتر می کنند و وقتی اون لباس ها و حلقه روح رو فعال داشته باشید مثلا یه دشمنی که 1000 تا رو ح میده الان بهتون 2400 تا روح می ده. می دونید یعنی چی.؟ یعنی سرعت لول زدنتون از تقریبا دو و نیم برابر میشه که توی این بازی یعنی الماس. لول بالا همه چیزه توی این بازی.
پاسخ
(03-27-2016, 10:27 AM)saeed aghababaee نوشته است:
(03-27-2016, 07:56 AM)HOSSEIN COD نوشته است: بهترین راه به دست اوردن روح همین 13 بار کشتن موجودات ایت. خیلی بازی قشنگی هست، تازه قلقش آمده دستم.
فقط یه سوال، من حدود سه هزارو خورده ای روح دادم یه سپر بعد هرکاری می کنم نمی تونم اون سپر رو انتخاب کنم. هر دکمه ای میزنم نمیشه. نه تنها سپر برای ایتم و شمشیر هم همینطوری هست. S0 (43)  نسخه ی ps3 بازی می کنم.

حسین جان اگر سلاح یا لاسی توی بازی رو نمی تونی استفاده کنی یعنی شخصیتت حد نصاب اعداد لازم برای استفاده از اون رو نداره هنوز. هر سلاح یا لباسی رو اول چک کن ببین می تونی استفاده کنی یا نه. برو توی اطلاعات اون اسلحه یا لباس در زیر صفحه مثلا نوشته این سلاح قدرت 20 می خواد. حالا اگه مشکی نوشته بود یعنی تو به این عدد رسیدی ولی اگر یه مورد قرمز باشه یعنی نمی تونی استفاده کنی و بر یا این که بتونی باید در دفعات بعدی که شخصیتت رو اپگرید می کنی اون قابلیت رو عددش رو ببری بالا تا اون لباس یا سلاح مورد مورد علاقه‌ات قابل استفاده بشه.
سه هزارتا روح حرام چه کردم Wall
بعد این غول منطقه giants رو چجوری بکشم؟ یکمی سخته. همون غولی که یه دایره تو صورتش هست.
پاسخ
(03-27-2016, 07:06 PM)HOSSEIN COD نوشته است:

بعد این غول منطقه giants رو چجوری بکشم؟ یکمی سخته. همون غولی که یه دایره تو صورتش هست.

نه خوب بعدا که لولت رفت بالاتر می تونی استفاده کنی.

last giant رو میگی؟ اولین باس بازی؟ اون تقریبا اسونترین باس بازیه. سعی کن همش خودت رو بین دو تا پاش نگه داری و فقط وقتی پاش رو میبره بالا لگد بزنه بپر زیر اون یکی پاش که بهت نخوره. همینجوری هی پاهاش رو بزن تا بمیره.
پاسخ
(03-27-2016, 07:06 PM)HOSSEIN COD نوشته است:

سعی کن پشتش و زیر پاهاش باشی و به اون نقطه ضربه بزنی. بعضی مواقع پاهاشو میاره بالا و لهت میکنه، پس باید حواست باشه. ممکنه این حرکت رو 2 3 بار پشت سرهم انجام بده. بعد توی فاز دوم که یک دستشو میکنه موقعی که میخواد حمله بکنه از بین پاهاش برو پشتش و بهش حمله کن. اینطوری راحت در عرض 2 دقیقه کشته میشه
That was just a dream

پاسخ
آقا من last giantرو کشتم بعد اون یکی باسه هم که یه عقابی میارتش کشتم بعد عقاب ما رو برد تو یه قلعه ای اونجا چند نفرو کشتم یه دری هست جلوش یه ادمی سنگ شده چجور باید درو باز کنم ؟؟

[تصویر:  3051426-gears-768x408.jpg]
id tel:tedyzz
پاسخ
(03-27-2016, 07:20 PM)tedy mehr shad نوشته است: آقا من last giantرو کشتم بعد اون یکی باسه هم که یه عقابی میارتش کشتم بعد عقاب ما رو برد تو یه قلعه ای اونجا چند نفرو کشتم یه دری هست جلوش یه ادمی سنگ شده چجور باید درو باز کنم ؟؟

برای در هایی که جلوشون کسی سنگ شده (چندین تا توی بازی هستن) یه ایتمی هست به اسم Fragrant Branch of Yore که اولیش رو وقتی باسی به اسم lost sinner رو بکشی توی منظقه Sinners’ Rise یه صندوق پشتش هست که این ایتم توشه.
پاسخ
[تصویر:  5kcli3o3i3jcg1xy61gu_thumb.jpg]
دوستان باید این شخص رو بکشم برای اون لباسی که سول بیشتری میده؟
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,630 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش چهارم: Yoel of Londor saeed aghababaee 10 5,035 09-06-2016, 10:21 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  راهنمایی در مراحل dark souls 3 mohammad1380n 1 2,252 04-18-2016, 11:45 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بازی های به سبک و شبیه Dark Souls II hosien3d 15 4,826 06-14-2015, 10:02 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
Video دانلود ویدئو های قدم به قدم بازی beyond two souls B The Game 18 6,132 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: B The Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان