امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگاهی کوتاه بر اکانت های ترکیبی PS4
[تصویر:  dqqibxmqur35otm1w1se.jpg]
احتمالا همه ما نسل قبل لذت کافی را بردیم. نسلی که شاید در ابتدا جالب نبود اما در میان راه یه نسلی رویایی تبدیل شد. تنها با ۱۰ هزار تومان بازی مورد علاقه خود را میخریدیم و به صورت انلاین و افلاین از بازی لذت می‌بریم. شاید این اتفاق ها در این نسل یک شوخی باشند٬ امنیت تقویت شده سونی و مایکروسافت اجازه هیچ حرکتی از سوی هکر ها را نمی‌دهد؛ هکر ها دیگر آنچنان قدرتمند نیستند تا قفل امنیتی سونی را بشکنند پس مجبور شدند به راهی دیگر روی بیاورند راهی که خطری نداشته باشد بله اکانت های ترکیبی!
شاید با خود فکر کنید که اکانت های ترکیبی چیستند؟ چه چیزی باعث شده که اینقدر خاص باشند؟ هکر ها چگونه به این مطلب پی بردند؟
همه اینها را باید ممنون سونی باشیم زیرا آنقدر امنیت کنسول را افزایش دادند که یادشان رفت که چیزی به نام PSN وجود دارد؛ هکر ها از این فرصت سؤ استفاده را کردند و با هک اکانت ها رمز و ایمیل آن‌ها را بدست اوردند. زیباست نه؟ هکر ها ایندفعه این کار را رایگان انجام ندادند و در قبال بازی هایی که درون اکانت هست٬ جیب شما را خالی میکنند. مثلا بنده به مغازه یکی از دوستانم که در کار اکانت های ترکیبی است رفتم و روش خرید و فروش آن‌ها را دیدم برای مثال هکر روسیه ای بازی ها Watch dogs و nba2k16 را در یک اکانت به قیمت ۸ درار می‌فروخت که نسبتا قیمت خوبیست ولی در نظر داشته باشید که این اکانت ها در نهایت زرنگی قرار دارند و برای بدست اوردن پول راهی بسیار آسان هستند. خب فرض کنیم شما یک دلال اکانت هستید شما اکانتی را ۸ دلار میخرید و به قیمت ۱۵ دلار میفروشید و مقداری سود به حساب خود وارد می‌کنید ولی هرگز فکر این را نمی‌کنید که شخصی با پشتیبانی سونی تماس میگیرد و حال شما را حسابی جا می‌آورد پس خرید فروش این اکانت ها ریسک بزرگیست.
[تصویر:  911-feature.jpg]
جدا از خطرات خرید و فروش خوبی های زیادی وجود دارد که با دیدن آن‌ها اصلا نیازی به فروختن نیست تصور کنید شما یک اکانت حاوی GTA V می‌خرید دو ماه بعد صاحب اکانت عنوان Doom را پری اوردر می‌کند و شما هم هیچ گونه اطلاعی ندارید سپس وقتی زمان دانلود بازی فرا برسد بازی به عنوان یک بازی پری لود شده به بخش دانلود شما اضافه می شود و می‌توانید از بازی رایگان خود که حداقل ۲۲۰ هزار تومان قیمتش است لذت ببرید.
اگر هم خیلی خوش شانس باشید در اکانتی که خریداری کردید٬ یک عدد پلاس یک ساله وجود خواهد داشت که در بیشتر اوقات این پلاس در کنار بازی هایی مانند Star wars و دیگر بازی های تمام انلاین حضور دارند؛ معایبی هم وجود دارد اعم از اینکه وقتی می‌خواهید اکانت را وارد کنید باید خیلی سریع باشید چون ممکن است هر لحظه صاحب اصلی بازی ها دستگاه خود را روشن کند و از حصاب کاربری خود بیرون انداخته شود. آن موقع است که شما در خطری بزرگ قرار خواهید داشت امکان اینکه طرف مقابل تلفن خود را بلند کند و با سونی تماس بگیرد کم است ولی امکان این زیاد است که شخص مقابل دقایقی بعد دوباره هم این حرکت را تکرار کند تا نهایتا وارد حساب خود شود.
اگر شما یکی از مصرف کنندگان این نوع اکانت ها هستید مراقب باشید که از پولی که درون اکانت وجود دارد استفاده نکنید چون صاحب اصلی سریع متوجه می‌شود که شخصی بدون اجازه وارد شده است و درحال استفاده است و آن موقع است که تلفن خود را بلند می‌کند و با پشتیبانی سونی صحبت میکند و بازی های شما درصورت شناسایی قفل می‌شوند.
حال باید برای شما سوال باشد که چگونه می‌‌توان این نوع اکانت ها را فعال کرد خب شما باید در ابتدا نرم افزار Play station APP را بر روی گوشی هایی با سیستم عامل Android و IOS نصب کنید و سپس رمز و ایمیل(رایانامه) اکانت خریداری شده را وارد کنید و از افلاین بودن صاحب اصلی اطلاع پیدا کنید. سپس با سرعت وارد سایت سونی شوید و اکانت را Deactivated کنید و کنسول خود را روشن کنید و یک یوزر جدید بسازید و از رمز و ایمیلی که در اختیار دارید استفاده کنید(آن‌ها را در PSN وارد کنید) و وارد بخش Library شوید و بازی های مورد علاقه خود را بر روی دانلود قرار دهید و بعد از اینکه از هر کدام بیش از ۲ مگابایت پر شد دانلود را متوقف کنید و اکانت را Active کنید و سپس وارد اکانت خود شوید بازی ها را دانلود کنید.
در آخر این وجدان شما می‌باشد که به شما اجازه میدهد از این روش استفاده کنید یا خیر زیرا اکانت ها صاحب اصلی دارند.
پاسخ
وجود همچین پستی برای افرادی که اطلاعاتی از اکانت های ترکیبی ندارن واجب بود.
من امروز میرم پلاس هکی بخرم  Nau حریف می طلبم   واس GTA S0 (31)
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
این هکر های عزیز برن مال این سراییلی ها رو هک کنن
در حد شیر مادر حلاله S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (45) S0 (45) S0 (45)
انصافا بد میگم؟؟؟؟؟؟
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
ناموسا خیلی ستمه ...
من که به شخصه حاضر نیستم از مالهدیگران استفاده کنم باو!!!
یاروبیچاره  S0 (43) S0 (43) S0 (43)
پاسخ
(07-04-2016, 09:32 PM)mine-of-games نوشته است: ناموسا خیلی ستمه ...
من که به شخصه حاضر نیستم از مالهدیگران استفاده کنم باو!!!
یاروبیچاره  S0 (43) S0 (43) S0 (43)

هیچ اتفاقی برای اون طرف نمی افته! S0 (43)
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
بالاخره طرف میره میخرتش و تو هم استفاده میکنی مفتی مفتی !!!
پاسخ
ولی نامردی یه نفر با بدبختی بتونه مثلا یه بازی DOOM بخره بعد یسری هکر اون اکانت رو هک کنند بدن دست یکی دیگه.
ولی اگه ریسک بزرگی نداشت خوب می شد.
یعنی طرف هیچوقت نمیفهمید خخخخ.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
سلان
 بنظرتون استفاده ازاکانت های ترکیبی بهتره یا کرایه کردن بازی؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(07-05-2016, 01:38 PM)dark raider نوشته است: سلان

اگر اکانت‌هایی به تعداد بازیهای کم بخرید احتمال مشکل پیدا کردن کنسول خیلی کم هستش(سونی اهمیت نمیده!) ولی بعد 6 ماه کار اکانت تموم میشه. نظر خودم بهتره بازیهای کوتاه یا اونهایی که مولتی پلیر خوبی ندارند رو کرایه کنید.(بیشتر بازیها زیر 12 ساعت هستند، پس عملا بیشتر بازیهارو تک نفره رو باید کرایه کنید!). و بهترین راه هم این هستش که یک بازی جدید رو بخرید(تقریبا 1 یا 2 هفته اومده باشه، یا آنچارتد باشه!) بعد با بازیهایی که میان تعویض کنید، این راه بیشتر توی پاییز جواب میده که هر روز یک بازی جدید میاد
That was just a dream

پاسخ
(07-05-2016, 03:13 PM)ERFAN RP نوشته است:
(07-05-2016, 01:38 PM)dark raider نوشته است: سلان

اگر اکانت‌هایی به تعداد بازیهای کم بخرید احتمال مشکل پیدا کردن کنسول خیلی کم هستش(سونی اهمیت نمیده!) ولی بعد 6 ماه کار اکانت تموم میشه. نظر خودم بهتره بازیهای کوتاه یا اونهایی که مولتی پلیر خوبی ندارند رو کرایه کنید.(بیشتر بازیها زیر 12 ساعت هستند، پس عملا بیشتر بازیهارو تک نفره رو باید کرایه کنید!). و بهترین راه هم این هستش که یک بازی جدید رو بخرید(تقریبا 1 یا 2 هفته اومده باشه، یا آنچارتد باشه!) بعد با بازیهایی که میان تعویض کنید، این راه بیشتر توی پاییز جواب میده که هر روز یک بازی جدید میاد
مثلا من بازی GTA V رو گرفتم دلم نمیاد معاوضه ش کنم چون انتها نداره لامصب بازی هایی که تمومم میشن دیگه جذابیتی نداره رو باید تهیه کرد مثل آنچارتد 4
بخش داستانی شاهکارش رو برو تموم کن بعد بفروشش بازی دیگه رو بگیر یا معاوضه کن
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به جزیره خوش آمدید! جمعیت ۱۰۰ نفر | نگاهی به روند فراگیر شدن سبک بتل رویال White Beard 1 1,717 05-17-2023, 12:49 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,109 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
Exclamation نقدی کوتاه از سری بازی های GTA soheilds 12 4,472 04-11-2020, 02:10 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,216 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,167 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان